navigátor AYTOBE

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bapa 5. 6. 2007 11:07

no asi to nejspíš nepujde ale vyzkoušet se musí všescko a tak se zeptám jinak byl by jsi ochoten to pujčit ? pak ti klidně řeknu jak to funguje a jeli to pravda potěší to i spoustu jiných majitelů této jinak (za ty peníze) dobré navigace třeba zrovna v sobotu jsem ji neposlechl a neodbočil u Rožnova jak mi říkala a tak mně vyvedla takovýma uličkama že jsem koukal ale nenajel jsem víc než bylo nezbytně nutné. Z toho plyne nebavit se za jizdy a poslouchat dobré rady na odbočení. :D :D :D
Bapa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HROCH 1 9. 6. 2007 10:24

prosim napis jaky soft toho tomtoma tam funguje.
HROCH 1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lenoši 9. 6. 2007 13:29

Takže po čase opět jsem zde a musím říct, že cesta na Slovensko a zpět v pohodě, bez jakýchkoliv problémů. Dokonce mi to vždy vyhledalo co jsem po ní chtěl. Jako např. obchoďák, termálky, zábavu, benzínku atd. Takže u mě zatím Zuzana vede. :wink:

To riggo a bapa : Zkusím se někde na netu kouknout na mapy na to mio 520 a pokud je seženu zkusím to na své záložní kartě a potom dám echo jak jsem dopadl. :wink:
Lenoši
Lenoši
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riggo 10. 6. 2007 11:29

no to bys byl zlatej :oboze
riggo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lenoši 10. 6. 2007 12:43

Jelikož je to novinka, tak zatím asi mapy ke stažení nikde nejsou. prolezl jsem co se dalo, ale nic jsem nenalezl. :(
Lenoši
Lenoši
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bapa 10. 6. 2007 14:15

to je škoda takže je to na tobě riggo pokud je seženeš a pujčíš není problém to vyzkoušet :)
Bapa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bapa 26. 6. 2007 08:39

Nějak to tu umřelo hele RIGGO nějak jsi se neozval znamená to že jsi to nesehnal nebo jsi zjistil jinde že to nejde, bude to zajímat i ostatní


prosím odepiš :D
Bapa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků