Dnes jsem byl v Lidlu a maji mit navigaci...

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod deimos9 5. 4. 2007 15:20

pepabiker píše:Vazeni pokusmeni!Nebudu si zde hrat na chytreho,ale diky radam nekterym z vas a hlavne diky pomoci meho kamarada vam vsem muzu rict,ze musite shanet aplikace a programy,ktere podporuje nas procesor INTEL PXA255.Neni rozhodujici,ze tam mame posledni verzi windows ce,ale prave zalezi na procesoru,ktery ne kazdou aplikaci podporuje.Hodne o tom najdete na http://www.warforum.cz.Jen budte trpelivy v hledani na techto strankach.Ja vas o dalsich pokusech budu rad informovat a budu rad kdyz i vy se podelite se mnou o vase uspechy


Daj vediet ked nieco zaujimave rozchodis, aj mna by to zaujimalo...
deimos9
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deimos9 5. 4. 2007 15:21

siroB píše:
gmmotor píše:IGo mapy maju podobne subory fbl, ale bohuzial pracuju iba po systemom Windows mobile2003 a vyssie. My Guide bezi pod
WinCe Net 4.2.. Aj ked My Guide vypisuje ze treba licencne cislo pri pouziti map od iGo nie je to pravda ze staci len prida licence .db. Oni totiz su pre Pda a neviedia to inac prelozit a preto to takto oznami na display. Nove mapy kompletne sa objavia az po 24.4.2007 tj po svetovej vystave navig systemov a map. Ja v tom sice nevidim od vyrobcu mapy ziadnu logiku ze preco az po vystave ale zrejme sa chcu ukazat najprv na vystave a potom ostry predaj do sveta.

po nahrati tych _spravnych_ licencnych (aj inych) suborov sa iGO mapy zapadu predsa len rozbehli aj v SG4000! :lol:


:potichu :wink: :tleskani
deimos9
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepabiker 5. 4. 2007 18:21

Vazeni pratele.Chci zde podekovat verejne vsem,kteri mi v tom pomohly rozchodit TomToma i MIO a zaroven v tom slape i puvodni MyGuide.Mohu-li to porovnat,tak se mi vic libi MIO.Nahral jsem si ze stranek mio ruzne doplnky do navigace a vse slape znamenite.Vse jste krasne vychytaly.Vsem vam patri velky dik.Bez vas bych to nezvladl
pepabiker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Montyjack. 8. 4. 2007 19:27

Také ji mám a jsem zatím spokojenej,jediní chyba je že když vydám kartu at zaběhu nebo vypnutý tak se rozvítí display a reaguje jen na reset. Jinak jsem zpokojen.
Ted jí mají unás v PLUSU v akci za 3444,- :x já ji kupoval v lidlu za
4990,-

muže mi někdo poradit s mapama?Nejlépe na ICQ nebo přez mail Díky...
Montyjack.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aaqaaq 8. 4. 2007 21:42

Montyjack. píše:Ted jí mají unás v PLUSU v akci za 3444,- :x já ji kupoval v lidlu za
4990,-

muže mi někdo poradit s mapama?Nejlépe na ICQ nebo přez mail Díky... /quote]

Tak to jsi asi blbě koukal ... v Plusu stojí 5555,- Kč a ta částka, co píšeš, je co ušetříš :pozor2
aaqaaq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dopij 8. 4. 2007 23:38

Montyjack. píše:muže mi někdo poradit s mapama?Nejlépe na ICQ nebo přez mail Díky...k/quote]

Poradit s mapama je hodně široký pojem. Jaký s nimi máš problém?
dopij
Junior

Odeslat příspěvekod AiR 9. 4. 2007 10:02

myslim, ze nejakou navigaci jsem videl i v letaku Penny
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Slavoš 9. 4. 2007 16:34

Penny měla ,možná ještě má navi za 8990 s mapamy celé Evropy.
Slavoš
Junior

Odeslat příspěvekod lollo 13. 4. 2007 10:37

Ahoj Siro. Citam, ze mas rozchodene zapadne mapy na SG4000. Tiez mam SG4000 z Lidlu a som velmi spokojny, az kym som nesiel do Rakuska. Iba hlavne cesty. Vies poradit co s tym?
lollo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tyran 13. 4. 2007 18:22

Poraďte,nemůžu rozchodit MP3 přehrávač u SG4000.Písničky mám na 2G kartě,ale v navigaci se mi žádné neobjeví,jako by tam nic na ní nebylo.Přes čtečku to normálně v PC hraje.
tyran
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slavoš 13. 4. 2007 18:45

Zkoušels spustit přehrávač a vyhledat MP3 na kartě?
Slavoš
Junior

Odeslat příspěvekod tyran 13. 4. 2007 18:54

spustím přehrávač,ten se objeví,ale to je vše.zkoušel jsem mačkat všechno ale bez odezvy.nic se mi neobjeví,žádná píseň ani playlist
tyran
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Slavoš 13. 4. 2007 19:49

Po spuštění klikni na tlačítko pod křížkem,potom na tlačítko list +,objeví se ti storage kard a další,vyhledej si písničky a ozanč a dej zatržítko a máš skaldbu v play listu vyskoč o úroveň výš a můžeš hrát
Slavoš
Junior

Odeslat příspěvekod tyran 14. 4. 2007 08:02

Slavoši díky už to maká jak to makat má,ještě zkusím nějaký filmy,nevíš jakej to bere formát filmů,abych zase nemusel tápat? :-P
tyran
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod žakouš 14. 4. 2007 15:14

Navigace v Plusu je MYGUIDE 3100,což znamená,že ta sleva je vymyšlená-našel jsem ji za 6100kč na netu.Má s ní někdo zkušenost? Třeba v porovnání s tou z Lidlu?
žakouš
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků