Dnes jsem byl v Lidlu a maji mit navigaci...

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Spidla 28. 11. 2006 16:49

Spidla
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 28. 11. 2006 17:31

To nevypadá špatně. Naviguje v tom iGo 2006, což je dobrý software s kvalitními mapami ČR a Slovenska. Displej je standardní, GPS přijímač se Sirf Star III bude citlivý. Držák mimochodem vypadá kvalitnější než standardní husí krk, co se k takovým levným navigacím dodává.

Myslím, že tohle není žádný levný šunt, co se nedá používat. Kvalitativně bude na stejné úrovni jako třeba MyGuide řady 3000. Ta ale nabízí dokoupitelnou podporu RDS-TMC a má hardwarová tlačítka, která se hodí. Ale je taky kvůli tomu dražší.

Vážně, tohle není špatná nabídka.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 28. 11. 2006 17:52

Mě ten link nefunguje....
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Spidla 28. 11. 2006 18:51

Marek L. píše:To nevypadá špatně. Naviguje v tom iGo 2006, což je dobrý software s kvalitními mapami ČR a Slovenska. e/quote]


Co to HR? Dojedu s tim v HR nekam? Jeste jsem tam nikdy nebyl - resp pred 20 lety jako neridic...
Spidla
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 28. 11. 2006 22:07

Zítra na Navigovat vyjde bleskovka s více než padesáti obrázky, jak má iGo zpracované Chorvatsko.

Já to sám přesně nezhodnotím, nikdy jsem tam nebyl. Lze ale říct, že větší města jsou zpracována do úrovně ulic, největší dokonce do čísel domů. K mnoha sídlům se ale dá dostat jen na název a pro navigaci na konkrétní místo je už nutné použít jiné metody.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Knedl 29. 11. 2006 19:50

Moc do navigaci nevidim, tak se chci zeptat na pozdejsi dohravani map. Chapu dobre, ze nezalezi na hardwaru, ale hlavni je, ze to je iGo? Takze kdyz si ji koupim nebudu se muset bat toho, ze na to nesezenu mapy zapadni Evropy nebo pozdejsi aktualizaci map? Predem diky
Knedl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 29. 11. 2006 21:05

Stoprocentně jisté to nebude. Zatím je sice většina dat pro iGo neoficiálně kompatibilní i s přenosnými navigacemi, které jsou na tomto systému postavené, ale nemusí to být pravidlo do budoucna. Na aktualizace map nespoléhejte.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Knedl 4. 12. 2006 19:33

Dnes jsem tam byl a podle ocekavani mi ji nedovolili osahat, takze jsem podekoval a rozloucil se.
Knedl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ok2clj 4. 12. 2006 21:27

Ahoj,
zajímalo by mně, jestli se dají aktualizovat mapy. Na čem jsou uložené? a vůbec, jestli to někdo viděl a jakej to udělalo dojem.

Dík, přemýšlím jako vánočním dárku
ok2clj
Junior

Odeslat příspěvekod jannnn 4. 12. 2006 21:32

ok2clj píše:Ahoj, zajímalo by mně, jestli se dají aktualizovat mapy.p/quote]
satci ti precist odpoved o dva radky vys, kde to Marek L. vysvetluje :wink:
jannnn
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Syko 7. 12. 2006 08:15

Nic moc je to iGO a hlavne tie na SD kartach. pokial potrebujete vacsiu kartu ze pouzivate aj ine aplikacie tak musite stale menit karty. A na inu kartu sa to igo neda nahrat takze vam ostava iba SD alebo mini SD.
STP c510/550, Nüvi 310/360
Syko
Junior

Odeslat příspěvekod polda 7. 12. 2006 09:48

Já bych neočekával,že v Lidlu za málo peněz budou prodávat hit - spíš výprodej(co se nepovedlo nebo nemá budoucnost)
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rocco 9. 12. 2006 16:35

Tak sem byl v Lidlu a koupil sem tu navigaci! Hodne mi pomohlo hodnoceni Marka odhadl obdivuhodne presne jen z obrazu ze to neni zadnej sunt .Protoze nemam s navigacemi zadne skusenosti tak jsem nadsen:podle me spickove provedeni 160 g vaha 20 mm tloustka v jejim nejsirsim bode, drzak uplne skvelej perfektne provedene uchyceni nanigace do drzaku.Skvele v nem sedi a jednoduse se vycvakne .Co se tyce obsluhy vcelku po precteni navodu jednoducha,i kdyz prave ze nemam zadne skusenosti tak sem se uplne neszil.Vedeni je presne bez chyb.Kdyz jsem s ni sel pesky vede naprosto presne jako kdybych jel.zatim sama positiva snad tam nejakym spusobem dokazu sehnat a dostat ty turisticke mapy ale je pravda ze autonavigaci potrebuji vic.Takze zitra vyrazim na velky vylet tak uvidim.Jinak je na ni tri roky zaruka a u Lidla to resi spusobem -zavada -vraceni penez a hotovo, coz je taky velke +
Rocco
Junior

Odeslat příspěvekod ok2clj 11. 12. 2006 18:27

Ahoj,
tak jsme to koupili. Ochotne ukazali na predvadecim kousku. Jmenuje se to MyGuide Navigator 4000. Po vyzkouseni prijemne prekvapeni, vsechno vypada kvalitne a funkcne. Drzak, display a software. Beha to na iGO 2006 pod nazvem MyGuide 6.0. Je tu jedinej problem, licence programu je MyGuide Eastern Europe. Mapy jsou formatu fbl, tak jako u iGo. Je nejaka moznost do toho nacpat mapy zapadni Evropy (Rakousko, Nemecko a pod.)? Kdyz je nahraju na storage card, jsou zamcene. Pri nahrani jineho licence.db to napise hardwareIDchanged.
ok2clj
Junior

Odeslat příspěvekod qmira 11. 12. 2006 18:36

Nikde to v tom letaku na netu nemuzu najit,jaka je ta cena?
Samsung s7
qmira
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků