Dnes jsem byl v Lidlu a maji mit navigaci...

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Stefa 25. 2. 2007 09:02

To martinsip: Stylus v krabici opravdu nenajdes - nedodava se. Software je staveny na ovladani prstem. Ja jsem si ale k tomu beru stylus z PDAcka, protoze se s tim dela mnohem lepe.
Co se tyka ochrany displeje, tak tu bych extra neresil. Mam PDA cca 4 roky, ktere denne pouzivam a zadne extra skrabance na nem nemam. Ochranna folie ti zmensi kontrast a to se ti projevi zejmena pri pozorovani na slunicku - uz ted to neni zadna slava. Taky by mohla delat problemy pri ovladani prstem. Pri klesajicich cenach GPSek to stejne za dva roky vidim na koupi neceho novejsiho.
Stefa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 25. 2. 2007 13:42

Takže radíš bez fólie a klidně zavřenou propiskou ?

A co pouzdro ? Nevíte o nějakém ?
Naposledy upravil martinsip dne 25. 2. 2007 15:24, celkově upraveno 1
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stefa 25. 2. 2007 14:24

Propisku bych radeji nepouzival. Bud prst nebo si kup nekde stylus - nabidka je vice nez siroka a nestoji to moc penez. Napr. tady http://sunnysoft.inshop.cz/inshop/scrip ... kat=33-438 ho maji za 50,-.
Stefa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dopij 25. 2. 2007 15:10

Na hry je stylus dobrý, ale při navigaci v autě si vystačím s prstem a je to i rychlejší, než hledat při řízení ještě stylus.
dopij
Junior

Odeslat příspěvekod Stefa 25. 2. 2007 20:11

Pri rizeni ji nemas co mackat ani prstem :D
Samozrejme, ze stylus pouzivam jen pri planovani trasy doma. V aute (stojicim) pouzivam take prst. Je skoda ze krome stylusu chybi v navigaci i zastrcka na stylus.
Stefa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 25. 2. 2007 20:21

No, bejt tam zástčka, tak ten kousek plastu by je už taky nevytrh.
Počítal jsem s ním. Zvlášť, když jsem hned před Lídlem kouknul do manálu a všude bylo ovládání stylusem. Prstem to není nic moc. :?
A nevíte někdo o nějakém pouzdře ???
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dopij 25. 2. 2007 21:52

Pouzdro je určitě potřebnější než stylus. Dá se koupit přímo pouzdro na PDA, např.tady: http://www.pcexpert.cz/pouzdra-pda/ ale osobně jsem to vyřešil starým pouzdrem od lupy, nebo čeho, které jsem našel doma.

//Sh4dow: odstranena citacia, predchadzajuci prispevok prosim necitujte
dopij
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 26. 2. 2007 15:12

Dík za info. V úvahu přichází pouze to za 329,- kvůli velikosti
píšou : "momentálně není pouzdro skladem, ale pokud si ho objednáte k vyzvednutí na některé z našich poboček, můžete si ho před zaplacením vyzkoušet." Aby mě potom nějak neuháněli, když bych si ho nakonec nevzal. A je to skořepina, tak nic moc.
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deimos9 27. 2. 2007 21:18

Ja rozmyslam nad tymto, lebo uz jeden z obal z EVA od Case Logic mam na fotak, a maximalna spokojnost...
deimos9
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 27. 2. 2007 21:43

No však to je ten z http://www.pcexpert.cz/pouzdra-pda/case-logic-plte2 za 329,- ale nevím nevím.
Dnes jsem si koupil stylus z [url]http://sunnysoft.inshop.cz/inshop/01_prislusenstvi-pda/11_podle-vyrobce/07-palm/[id-33-438]-palm-zire-zire-21-stylus-plast.html[/url] . Je to sic výprodej k prastarému PDA kus za 50,- (výrobní cena tak 5,- max.), ale už slouží.
Akorát jsem si říkal, že kdybych si koupil balíček mikáda za 30,-, tak tam mám těch stylusů asi 30 kusů. :D
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod deimos9 27. 2. 2007 22:07

Tak pardon, som si nevsimol :D
deimos9
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 27. 2. 2007 22:12

Nic se neděje, ale jestli do něj půjdeš, tak hned napiš co a jak. :-P
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gmmotor 28. 2. 2007 12:53

IGo mapy maju podobne subory fbl. ale bohuzial pracuju iba po systemom Windows mobile2003 a vyssie a My Guide bezi pod
WinCe Net 4.2.. Aj ked My guide vypisuje ze treba licencne cislo pri pouziti map iGo nie je to pravda ze staci len prida licence .db. On totiz nevie to inac prelozit a preto to takto oznami na display. nove mapy kompletne sa objavia az po 24.4.2007 tj po svetovej vystave navig systemov a map. Ja v tom sice nevidim od vyrobcu mapy ziadnu logiku ze preco az po vystave ale zrejme sa chcu ukazat najprv na vystave a potom ostry predaj do sveta. Pekna den zelam priaznivcom MY GUIDE
gmmotor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gmmotor 28. 2. 2007 12:57

IGo mapy maju podobne subory fbl, ale bohuzial pracuju iba po systemom Windows mobile2003 a vyssie. My Guide bezi pod
WinCe Net 4.2.. Aj ked My Guide vypisuje ze treba licencne cislo pri pouziti map od iGo nie je to pravda ze staci len prida licence .db. Oni totiz su pre Pda a neviedia to inac prelozit a preto to takto oznami na display. Nove mapy kompletne sa objavia az po 24.4.2007 tj po svetovej vystave navig systemov a map. Ja v tom sice nevidim od vyrobcu mapy ziadnu logiku ze preco az po vystave ale zrejme sa chcu ukazat najprv na vystave a potom ostry predaj do sveta. Pekny den zelam priaznivcom MY GUIDE
gmmotor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gmmotor 28. 2. 2007 13:00

ok2clj píše:Ahoj,
zajímalo by mně, jestli se dají aktualizovat mapy. Na čem jsou uložené? a vůbec, jestli to někdo viděl a jakej to udělalo dojem.

Dík, přemýšlím jako vánočním dárku /quote]

IGo mapy maju podobne subory fbl, ale bohuzial pracuju iba po systemom Windows mobile2003 a vyssie. My Guide bezi pod
WinCe Net 4.2.. Aj ked My Guide vypisuje ze treba licencne cislo pri pouziti map od iGo nie je to pravda ze staci len prida licence .db. Oni totiz su pre Pda a neviedia to inac prelozit a preto to takto oznami na display. Nove mapy kompletne sa objavia az po 24.4.2007 tj po svetovej vystave navig systemov a map. Ja v tom sice nevidim od vyrobcu mapy ziadnu logiku ze preco az po vystave ale zrejme sa chcu ukazat najprv na vystave a potom ostry predaj do sveta.
gmmotor
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků