Má někdo zkušenost s navigací AYTOBE PG-63509?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Příjmení a jméno 19. 11. 2006 18:50

Dobrý den, nemá nahodou někdo zkušenosti s navigací AYTOBE PG-63509? Případně nevíte o nějaké recenzi? Kolega zvažuje její pořízení, ale nikde ani recenzi nenašel...
Check your six!

Linux je nejlepší operační systém. Za ty peníze. :-D
Příjmení a jméno
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod LadaSl 7. 12. 2006 12:23

Dobrý den. Něco jiného je recence a něco jiného jsou zkušenosti uživatelů. Prošel jsem si celý CZ návod na tuto navigaci, shlédl instruktážní video z oficiálních stránek a zdá se být za tu cenu velice slušná. Dálkové ovládání se také může hodit. ČR mi stačí.
Chtěl bych ale věděl, jak je to s citlivostí přijímače, jak funguje navigace v husté zástavbě a také jak např. v pražském provozu.
Může se někdo podělit o vlastní zkušenosti s používáním?
Předem mnohokrát děkuji!!!
LadaSl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolafa 7. 12. 2006 16:10

Zdar, ja jsem ji zakoupil, zatim to vypada velice slusne, jenom se s tim poradne naucit! Jsi-li z Prahy, muzu ukazat! Ale problem jsou mapy zapadny evropy, nikde na netu jsem je zatim nevystoural a 3 litry dalsi se mi zatim davat nechtej!
Kolafa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LadaSl 8. 12. 2006 05:28

Zdravím a díky za reakci. Z Prahy nejsem, jenom jsem chtěl tím pražským provozem navodit nějaké stížené podmínky pro příjem signálu. Nemá zařízení nějaké výpadky v příjmu? Z kolika družic přijímá signál v nějakých kritických místech (na obrazovce), jak je obr. čitelná a jaká je čeština v hlasové navigaci? Jinak Praha bude jistě zpracovaná kvalitně. Západní Evropu jsem zatím také nikde nenalezl, ale to připisuji celkem novému modelu, časem se jistě objeví.
LadaSl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolafa 8. 12. 2006 08:51

Zobrazovani na displaji, citelnost atd. jsou velmi dobre, naviguje zensky hlas. Jeli jsme jednu trasu a kamarad vedle me mel Tom Tom One New. Ukazovalo to prakticky stejne, az na posledni usek, kde trasa byla jina (ale ja to nemel zapnuto nejkratsi cestou). V Praze i mimo miva 5-7 satelitu. Zkousel jsem to jak po Praze, tak mimo a zatim naprosto nemam vyhrad. Nemam to jeste poradne nastudovano, jake varianty tras jsou nejlepsi atd.
Kolafa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolafa 15. 12. 2006 08:39

Tak zkousim navi a musim se priznat, ze me obcas dost neprijemne prekvapi. Napr. kdyz me posle do slepe ulice a v ni me nuti odbocit na neextistujici silnici, nebo kdyz hlasove navadeni rika "odbocte doprava" a na displeji je sipka doleva! :(
Kolafa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petronie 18. 12. 2006 14:00

.... psal jsi, ze kolega ma tom tom one. Muzes to zkusit porovnat s nim (ta jednosmerna ulice atp.)? Diky P.
Petronie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolafa 20. 12. 2006 14:36

Petronie píše:.... psal jsi, ze kolega ma tom tom one. Muzes to zkusit porovnat s nim (ta jednosmerna ulice atp.)? Diky P.


No mohli bysme to nekdy zkusit oba najednou, nejakou zaludnou adresu zadat
Kolafa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amrtin 9. 2. 2007 17:33

Tak já jsem zkoušel jezdit podle obou najednou a po Praze se naprosto shodly,mimo se občas snažily každá najít jinou trasu(ale tady fakt záleží na nastavení).S Aytobe jsem najezdil pár tisíc km po Praze i stř.Čechách a můžu jí s klidem doporučit.Má sice svoje mouchy,ale to má každá-já to přirovnávám k ženský-žádná není dokonalá :lol: Mimochodem já tu Aytobe prodávám.Hlavní důvod je,že neumí vyhledat čerpací stanici dle značky(já potřebuju jenom benzinu) :idea: Celkově na mě ale působí za ty peníze velice slušně.
amrtin
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků