mio c 710 + pls radu

O starších navigacích i aktuálních modelech Mio Moov

Moderátor: Moderátoři Navigovat.cz

Odeslat příspěvekod fluber 27. 1. 2007 18:11

pls. mozete mi pomoct???

(s navigaciami nemam absolutne ziadne skusenosti)

Uvazujem u kupe mio c710.
mam doma jeden na skusku a niesom si isty ci je to c 710 alebo c 710+. Ako ich od seba zarucene rozozám?? je v nom
Mio Map 3.1.

Aky je novy SW. Je mozne zozsirenie map?? upgrade popripade nove mapy. priplaca sa???
Kdesi som videl v ponuje mio c710+ aj s ciastocnou bulharskou mapou. Kde sa da zohnat??

za odpovede vsetkym vopred dakujem.
fluber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod duky 28. 1. 2007 00:20

c710 malo davnejsie iba mapy zapadnej auropy. c710+ malo mapy zapadnej auropy a na SD karte bola pribalena mapa vychodnej europy. teraz modely c710 uz maju vychodnu aj zapadnu europu priamo v pristroji.
ak tam mas mapu slovenska, mas "nove" c710, uz bez pluska...

v poslednej dobe boli aktualizovane mapy madarska, slovenska, rumunska, chorvatska atd. mapy sa dali stiahnut zadarmo.
duky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod skuska 28. 1. 2007 13:10

a odkial ho mas na skusku ak sa smiem opytat? A ako je podla teba spracovana mapa SR?
skuska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Knedl 28. 1. 2007 19:35

v C710 byla jen zapadni evropa. v C710 + (Mio C710 EEU) ma v sobe jak zapad, tak vychod. takze zadna vychodni evropa na karte. kdyz vyslo C710+, tak k C710 zacali davat na karte vychod, aby se zakaznici necitili osizeni.
Knedl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ulba 29. 1. 2007 19:05

Souhlásím s duky já vlastním c710+ a jsem velice spokojen takže vřele doporučuji

akltualizace vycházejí jednou za čas pro aktualizování je potřeba zaregistrovat na anglických stránkách navigaci seriální číslo atd. potom najedete na c710 a download a potom se přihlásit a nakonec stáhnout mio 3 updater. potompřipojit navigaci a vložit do ní alespoň 1gb SD kartu pro zápis map které se nakonec smažou ale to až když skončí aktualizace (mapy se potom sami nahrajou do navigace) a to je vše

Abych nezapoměl zatím jsou aktualizace zdarma (gratis)

a koupit navigaci nejlépe na internetu tam je nejlevnější :D
ulba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HajLender 4. 3. 2007 21:09

Vazeni, potreboval by som poradit s MioMap Updaterom...
Vzdy ked ho zapnem tak mi vypise aktualizacie, ktore su kdispozicii.
Nasledne zacne nahravat zvuky (grecky, portuglasky,...) ale vzdy po chvlike vypise tut chybu:

Update unfinished:
HTTP exception has occured

Prosim vas o radu ako by som tomuto mohol zabranit.

Dakujem
HajLender
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fluber 21. 4. 2007 17:06

Tak diki za radu , po dlhsej dobe opet bruzdam po internete a tak sa chcem podakovat vsetkim ktori prispeli k mojej otazke svojou odpovedou. Nakoniec som si kupil MIO c 710 + vsetky mapi ma priamo na disku + som si dokupil 2GB sd kartu na nahratie nejakich tich videi ktore mo mensiej uprave idu prehavat.

Zapozicanu som hu mal u nas z roboty pracujem v DATARTe a cena bola krasnych 12500sk

mapa SR je podla mna celkom podrobna co to sum uz aj najazdil a som maximalne spokojni akurat mi chyba funkcnst TCM. a obcas su naruby popisne cisla.
fluber
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amrtin 26. 5. 2007 01:37

Doporučuju každému se podívat na str. http://drobecek.net/forum/index.php?sid ... 0ce276a913 .Najde tam vše co se týká nav.Mio.
AntecNineHundredTwo,Asus H87-PRO,Intel Core i5-4570,Noctua NH-U12S,W7-64bit,SSD Intel 520 60GB,AsusGTX260OC+AcceleroExtreme,2x8GB DDR3 1600,Enermax720W;NOKIA L735 ;Audio-Technica ATH-ES7.
amrtin
Kolemjdoucí