Koupil jsem MIO C710, jaké mám možnosti?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KUR_PITKA 12. 4. 2010 18:49

dobrý den, jsem tady nováček, takže začnu. pořídil jsem si na aukru starší navigaci MIO C710.
navigace mi dnes došla, ale zjistil jsem, že má v sobě mapy z roku 2006, což mě naštvalo, protože v aukci bylo napsáno, mapy z roku 2009. proto se zeptám, jak lze co nejlevněji nahrát nenovější mapy? Je možnost do navigace nahrát novější IGO2008?

děkuji za rady
386SX 16 Mhz,2 MB Ram,80MB HDD,Trident 512 Kb, 14" VGA Mono..., Sound Blaster PRO, To všechno ve SLim kejsu se 100W zdrojem...
KUR_PITKA
Junior

Odeslat příspěvekod warhead_cz 13. 4. 2010 09:10

Igo8 tam funguje ackoli se musi zasahnout do Mia, ale je to jedina moznost, protoze na Miomap jiz mapy nejsou
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 13. 4. 2010 09:57

Ano. Informace hledej na fóru fórum.entershop specifické postupy...
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KUR_PITKA 13. 4. 2010 16:44

audis píše:Ano. Informace hledej na fóru fórum.entershop specifické postupy...



... jake forum, neumim to najit. díky
386SX 16 Mhz,2 MB Ram,80MB HDD,Trident 512 Kb, 14" VGA Mono..., Sound Blaster PRO, To všechno ve SLim kejsu se 100W zdrojem...
KUR_PITKA
Junior

Odeslat příspěvekod audis 13. 4. 2010 16:49

Nejsem doma. Píšu z mobilu. Fórum.entershop.cz myslím
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adam.masek 14. 4. 2010 08:26

Asi nejpřehlednější a nejjednodušší návod, najdeš zde: http://www.tomasii.cdc.cz/igo8_v_mfd_cx ... karty.html
adam.masek
Junior

Odeslat příspěvekod KUR_PITKA 22. 4. 2010 12:03

Tak ty návody jsou na mě moc, navíc jsem se rozhodl nechat tam původní soft, pouze nejnovější mapy. jaké jsou poslední mapy pro toto zařízení? Kde je "stáhnu" ? ;)


jinak, mám možnost mít ještě dynavix NANO, kde se pro tuto navigaci dají sehnat mapy?
386SX 16 Mhz,2 MB Ram,80MB HDD,Trident 512 Kb, 14" VGA Mono..., Sound Blaster PRO, To všechno ve SLim kejsu se 100W zdrojem...
KUR_PITKA
Junior

Odeslat příspěvekod audis 22. 4. 2010 12:32

Pro dynavix mapy téměř nemožné. Jestli nejsi pc průměrně zručný, musíš si koupit celou novou navi. Návody nejsou pro prof. Programátory děláme, ale aspoň pro trochu zručne. Návody lide vytvořili zdarma ve svem volném čase. Tak si toho vaz a vzdělej se trochu,jestli chceš igo8.

-- 22 dub 2010 13:32 --

Pro dynavix mapy téměř nemožné. Jestli nejsi pc průměrně zručný, musíš si koupit celou novou navi. Návody nejsou pro prof. Programátory děláné, ale aspoň pro trochu zručne. Návody lide vytvořili zdarma ve svem volném čase. Tak si toho vaz a vzdělej se trochu,jestli chceš igo8.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků