TomTom Map Share nefunguje v ČR?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod isonom 21. 2. 2008 11:08

Souhlas s predchozim prispevkem, mapa Eastern_Europe 715.1689... viz foto1 a foto2, snad jsem to misto trefil spravne.
isonom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod imaster 21. 2. 2008 11:11

Trefil jsi to OK.
Jsem líný to fotit :mrgreen:
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rapon 21. 2. 2008 11:23

KptBobr píše:
ttgo920 píše:[i]...včera jsem si dokonce bezplatně aktualizoval mapy z verze 7.10 na 7.15 :tleskani , takže u mne naprosto v pohodě, ale vím,že s tím jsou dost problémy :hm-/i]


Aha, a můžeš nám prosím vysvětlit, jaký je rozdíl mezi 7.10 a 7.15 ??? Praktický ?
O totiž sám TT tvrdí, že mezi těmito 2 verzemi není v podtstatě žádný praktický rozdíl...p/quote]

Nevím jestli je to jen můj pohled, ale když se podívám na mapu 710, tak je taková "plochá" a blok budov je prostě čtverec... jenže ve verzi 715 je rádoby 3D zobrazení budov a už jsou znát i jejich kontury. Např. u nás je v nové verzi zobrazena i garáž ve dvoře, což ve staré verzi byl jen čtverec jako blok budou.
TT One XL (9.205) - Central Europe (855.xxxx) - Garmin Oregon 550
rapon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P800 21. 2. 2008 13:05

imaster píše:Trefil jsi to OK.
Jsem líný to fotit :mrgreen:-/quote]

Díky moc za ochotu..
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kmarty 21. 2. 2008 22:44

imaster píše:Jsem líný to fotit :mrgreen:-/quote]
Takovy hint pro ty kdoz chteji snimek z Tomtoma.

Kdyz na koreni karty (ev. harddisku) vytvorite adresar screen a do nej vytvorite soubor capture (klidne prazdny), tak pokazde kdyz tapnete do leveho horniho rohu Tomtoma, tak udela BMP obrazek do zmineneho adresare:
Obrázek

Samozrejme to neresi lenost jako takovou :-).
kmarty
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 22. 2. 2008 09:14

No právě, už jenom vytvořit ten adresář...... :-P
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojta66 22. 2. 2008 09:43

nový adresář = nová složka ?
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod imaster 22. 2. 2008 09:49

Ano
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kmarty 22. 2. 2008 10:00

Aha, koukam je potreba slovnik :-) :
  • koren karty = adresar nejvyssi urovne na danem ulozisti. Kazdy to muze videt ruzne. Nekdo jako "D:\" ci jine pismeno, nekdo jako "/media/TOMTOM DISK" ci primo na plose ikonku s nazvem "TOMTOM DISK".
  • adresar = totez co directory, folder nebo slozka. Misto na disku kam se daji ukladat soubory. Obvykle se pouziva pro prehlednejsi "rozskatulkovani" souboru. Na PC se poprve objevil s prichodem DOSu verze 3 (inspirace z unixovych systemu).
  • tapnout = stouchnout prstem, stylusem nebo nejakym tupym predmetem do dotykove obrazovky.
  • BMP = bitmap. Objemove neefektivni graficky format, ktery preziva jen diky sve trivialnosti a snadnosti implementace (a mozna prave proto bude zit i dal :-)). Nepatri mezi Internetem podporovane formaty a krome staricke OS/2 si sve stale misto nasel snad jedine u systemu firmy Microsoft.
kmarty
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků