Nove Tomtom mapy 7.15

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RychJ 7. 2. 2008 13:19

Tak já tam mám všechny tři ty soubory a aktualizace mi nejde...NEbo co jsi tím chtěl říct ???
RychJ
Junior

Odeslat příspěvekod zvonicek 7. 2. 2008 16:33

Chtěl bych se zeptat, TomTom Home mi nabízí možnost aktualizace map v rámci Záruky nejnovější mapy. Co mám udělat před tím, než mapu stáhnu ? Mám provést zálohu zařízení, zálohovat POI nebo udělat ještě něco jiného ? Po stáhnutí aktualizace se původní mapa WE+CE smaže a místo ní se nakopíruje nová ?

Díky za info.
zvonicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RychJ 7. 2. 2008 16:52

Jak si toho docílil? To samo od sebe ??? Mě to nejde, když dám záruku nejnovějších map, tak mi to pořád píše, že mám aktuální a to nemám.. :twisted:
RychJ
Junior

Odeslat příspěvekod zvonicek 7. 2. 2008 16:57

Napsal jsem jim a odeslal doklad o koupi TomToma a už mi to jde :-D Ještě mi ale nenapsali na mail ani potvrzení ;-)

Nevíte tedy někdo, jak je to s tou zálohou ? Chtěl bych ty mapy stáhnout co nejdřív...
zvonicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RychJ 7. 2. 2008 18:06

Tak já po stažení nového TTHome nikam psát a volet nemusel, samo mi to nabídlo aktualizaci, takže ted stahuju...
RychJ
Junior

Odeslat příspěvekod ttorders 7. 2. 2008 18:12

Zalohu si pro jistotu udelej, staci zazalohovat do pocitace cely adresar s mapou, nebo to muzes udelat pomoci TT Home. Pak si zvolis aktualizaci a TT Home te vyzve-pokud mas malo mista- abys neco odstranil, odstran starou mapu popr. kdyby to nestacilo (TT Home te na to upozorni) tak jeste neco dalsiho neduleziteho... Pak se nova mapa stahne a nainstaluje.
ttorders
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zvonicek 7. 2. 2008 18:26

Díky za návod, udělal jsem zálohu přes TT Home a už tu mapu stahuju, tak ted budu muset hodinu pockat... Potom dam vedet jak to dopadlo.
zvonicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirka_rbk 7. 2. 2008 22:29

mapu jsem stahnul, ale ulice ve ktere bydlim uz 15 let tam stale neni, ani kruhac ktery byl v sousednim meste postaven pred 2 roky, tak bych rekl, ze ta aktualiuzace mapy se asi CR obloukem vyhnula .. :-)
TT GO920T 7.481 + RDS-TMC , Western and Central Europe v715.1703 , SDHC Panasonic 4GB Class6
jirka_rbk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eiben 8. 2. 2008 11:19

Mel bych dotaz pri zakoupeni a stazeni mapy (pred 2 tydny), se nainstaluje primo do navigace (samozrejme je pripojena) nebo do PC z ktereho potom mapu musim stahnonout do navigace. Mel jsem puvodne v navigaci mapu Vychodni Evropy 680 a po stazeni nove verze 710 nebo vlastne od tohoto tydne uz stare mne v TomTom Home po otevreni slozky Mapy ukazuje tohle: v pristroji mapa Eastern Europe verz 710 velikost 117MB; v pocitaci (TomTom Home/Download) Vychodni Evropa verze 710 velikost 120MB.
Tak ted nevim jestli v pocitaci nelezi zakoupena nova mapa a ja stale jezdim po stare.
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod rapon 8. 2. 2008 11:32

Dá se někde najít přesnější porovnání jednotlivých verzí map?
TT One XL (9.205) - Central Europe (855.xxxx) - Garmin Oregon 550
rapon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eiben 8. 2. 2008 11:47

Zakoupena mapa se stahuje primo do navigace nebo PC?
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod baranyo 8. 2. 2008 11:48

rapon píše:Dá se někde najít přesnější porovnání jednotlivých verzí map?v/quote]


jedine, ze ich porovname tu na tomto fore - tie iste ulice , atd ...

Neviem, ze by niekde boli vypisane presne zmeny
Tomtom GO 920T NC 8.410, WCE, NA, Tur, Aus, NZ /// 4 GB SDHC card; Internet 30 Mbps
baranyo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zvonicek 8. 2. 2008 12:07

eiben píše:Zakoupena mapa se stahuje primo do navigace nebo PC?


TomTom Home stahuje mapu nejdříve do PC (do adresáře Dokumenty/TomTom/Downloads) a po úspěšném stažení mapu nakopíruje do TomTomu.
zvonicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eiben 8. 2. 2008 12:53

Obrázek

Ja myslim ze nova bude ta ktera je napsana v (Muj pocitac). Uz jsem ji zkousel i stahnout ale po stazeni a konce kopirovani mne to napise Eror
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 8. 2. 2008 13:19

su uz aj 7 mapy pre tomto verzie mobilu???alebo si musime pockat na komplet novy TT 7 pre symbiany?
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků