hp ipaq 316

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod E 50 29. 1. 2008 19:12

Minule jsem se blbě vyjádřil, vím o této informaci
http://www.pdamobile.cz/index.php?ind=news...mp;ide=616, ale žádnou recenzi jsem nenašel také.
P
E 50
Junior

Odeslat příspěvekod E 50 31. 1. 2008 22:48

Dobrý večer, má už někdo osobní zkušenost s touto navigací?
Díky P
E 50
Junior

Odeslat příspěvekod mashioo 27. 2. 2008 23:34

Ahoj... toz, tak dneska som si ho kupil - mam z neho zmiesane pocity. Designovo to je premakana vecicka, ale myslel som, ze to bude klasicky win system... iGo funguje v pohode, ale tiez by som potreboval dohrat mapy zapadnej europy. Ako tu niekto spominal, nakopiroval som tam fily inych statov (nemecko, belgie, ...) ale navigacny SW sa netvaril, ze o nich vie. Zatial som nemal vela casu sa s nim pohrat, uvidim - snad ma do 14 dni nepresvedci, aby som ho vratil.

Ked budem vediet viac, dopisem.
mashioo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 3. 3. 2008 18:00

E 50 píše:Díky. Takže ještě jeden dotaz. Dá se srovnat Garmin 760 s HP 316.
Mám pocit, že akorát HP nemá aktivní držák a nelze zaznamenávat projetou trasu.
Chtěl bych vyzkoušet jinou navigaci než Garmin a nechci čekat na Navigon 8110, tak vážně uvažuji o HP 316.

Prosím o Váš názor.

Díky Pm/quote]


Ano, držák je pasivní a ne, trasy lze jednoduše ukládat pro pozdější použití i nahrávat online. Více v recenzi :wink:
Jiří Kuruc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondra-banov 1. 4. 2008 22:33

hlavne by me zajimalo jak to teda bude s těma mapama, a jak je tam dohrát
ondra-banov
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod E 50 24. 4. 2008 13:20

Zdravím a děkuji za odpovědi. Vydržel jsem bez navigace až dosud, ale teď mám potíž jak se rozhodnout, protože se vyrojilo několik navigací, které jsou dle mého názoru velmi dobré. Takže prosím o názor na tyto navigace: 1. Navigon 8110, 2.Mio moov 360, 3.Tomtom go 930 a nebo ještě počkat na Garmin nüvi 860.
Díky za odpovědi.
Zdraví Pavel
E 50
Junior

Odeslat příspěvekod baranyo 24. 4. 2008 14:56

Nie sme nahodou v sekcii Tomtom ???
Tomtom GO 920T NC 8.410, WCE, NA, Tur, Aus, NZ /// 4 GB SDHC card; Internet 30 Mbps
baranyo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod E 50 24. 4. 2008 15:30

Dával jsem tento dotaz podle vyhledávače, tak teda nevím jak se to stalo, že jsme na TT. Jestli to někdo umí, tak ať to umístí kam to patří. Já to nedokážu.
Díky,
Pavel
E 50
Junior

Odeslat příspěvekod škvarek 28. 4. 2008 08:46

Podívej se do sekce další témata - ostatní navigace do auta tam jsem popsal svoje poznatky s iPAG316.
škvarek
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků