Koupě Tomtoma - jaká je verze mapy?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 7. 2007 19:01

Lidičky, jdu si koupit Tomtoma one new :-P, ale už několikrát jsem se zeptal prodavače jaká je v balení verze mapy a odpovědi jsem se nedočkal - většinou mi sdělí, že nejnovější :hm. Proto se chci zeptat Vás uživatelů, kde v menu Tomtoma zjistím verzi mapy (např. číslo v6.75) nebo se zobrazuje někde při startu? Dá se vůbec koupit v obchodě tomík s mapou v6.75 nebo jsou to většinou starší mapy? Jo jdu si koupit regional verzi ...
anonymni

Odeslat příspěvekod XXTeens 6. 7. 2007 19:05

Je tam mapa o jeden stupeň starší než 6.75. Chybí tam posledně otevřené úseky hradecký a plzeňský dálnice apod.
XXTeens - Simply closer...
XXTeens
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MMarkus 6. 7. 2007 19:33

Uvažuji nad navigací mezi tomtomem a mio, slyšel jsem že mají vycházet nové lepší verze u obou navigací, vyplatí se na to počkat? Jakou z těchto navigací byste mi doporučili? Potřeboval bych tam vkládat radary z poi.cz. Lze u všech navigací mapy i verzi programu aktualizovat? Je lepší SD karta? Díky
MMarkus
Junior

Odeslat příspěvekod pcword 6. 7. 2007 20:15

Mám také nove TT one new hned jsem si zakoupil novou 2GB SD kartu a od známého jsem si k originální mapě co mám u TT one new dohrál i poslední 680.1466 a hlednám rozdíly..ale moc jsem jich zatím nenašel..kromě že tam jsou u více měst i čísla domů.
a dále že mohu na SAD kartu nahrát více bodu zájmu.Dnes jsem ale narazil na problém u té nové mapy bohžel nová silnice u obce Oslavička / směr na Budišov/ kousek od Velkého Meziříčí/je nová silnice na mapě bohužel zavede do vesnice / kde končí slepou silnicí..a nový okruh tam vůbec není a navigace bohužel nevěděla jak navést.....
pcword
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 7. 2007 20:25

No a to číslo verze mapy vyčteš někde z přístroje?
anonymni

Odeslat příspěvekod pcword 6. 7. 2007 20:52

ano verze mapy najdeš v menu kde je typ zařízení tedy číslo.a volná pamět a pod tím je mapa kterou máš a tam je i verze mapy....ted je poslední 680.1466 pro EST europe tuším že je u nového TT one XL
pcword
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků