Nove mapy SK, CZ, HU, PL, EE, LT, LV, HR, SLO

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DevilDave 21. 6. 2007 09:20

No co ja jsem zase zkousel tak mapa CZ je mene podrobna nez verze 6.75 1409. V nekterych mestech kde v 6.75 lze navigovat i na nazvy ulic je v teto mape pouze centrum mesta. Ono se to nekde promitnout musi vzhledem k tomu ze tahle mapa ma kolem 100MB kdezto mapa 6.75 ma skoro 200MB a to tam spousta tech vychodnich zemi neni.
DevilDave
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod baranyo 21. 6. 2007 09:44

je to mozne, lebo na CR som sa nepozeral ... kazdopadne, pre nas na vychod od rieky Morava je vhodnejsia tato nova ... :?
baranyo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baranyo 21. 6. 2007 12:21

ktore mesta si pozeral?
baranyo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquila 21. 6. 2007 13:01

devildave: len ta mapa co spominas mala aj major roads of WE, kym tato to nema.

povodna mapa CZ, SK, PL, HU mala necelych 50 mega ...
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojta66 21. 6. 2007 13:29

ale tak především mapa co vzpomíná je kompletně celá Evropa (viz můj podpis) a má cca 1,7 GB)
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baranyo 21. 6. 2007 13:53

ta kombinacia, co pise Voja66 je urcite najlepsia ... a je pokryta v podstate cela Europa
baranyo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquila 22. 6. 2007 09:27

inak na slovensku to ozaj bude viac ako 40%.. pribudlo hrozne vela ciest III triedy ako aj rozne ulicky co som pozeral, mesta a dediny su uz neni ako bodky.

no super :) len tak dalej :)
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baranyo 22. 6. 2007 13:47

ved to vravim, ze uz ziadna obec nie je bodka na mape ... v bratislave som kontroloval par ulic, ktore boli bez nazvu, resp. bez popisnych cisel a uz to v tej novej je ... uz teraz sa tesim na dalsi update ... :tleskani
baranyo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szoustal 22. 6. 2007 14:49

DevilDave píše:No co ja jsem zase zkousel tak mapa CZ je mene podrobna nez verze 6.75 1409. V nekterych mestech kde v 6.75 lze navigovat i na nazvy ulic je v teto mape pouze centrum mesta. Ono se to nekde promitnout musi vzhledem k tomu ze tahle mapa ma kolem 100MB kdezto mapa 6.75 ma skoro 200MB a to tam spousta tech vychodnich zemi neni.


Ta mapa má mnohem lepší pokrytí než ta předchozí. Jsou tam i některé ještě nedodělané dálnice. To co píšeš ty bylo už na nějakém foru a ten co to psal nakonec zjistil, že má nějaké špatné nastavení. Je to mnohem podrobnější a to, že má jen 100Mb je tím, že tam nejsou hlavní tahy západní evropy. Jezdím podle ní už tři týdny a super.
szoustal
Junior

Odeslat příspěvekod aquila 22. 6. 2007 22:59

baranyo píše:ved to vravim, ze uz ziadna obec nie je bodka na mape ... v bratislave som kontroloval par ulic, ktore boli bez nazvu, resp. bez popisnych cisel a uz to v tej novej je ... uz teraz sa tesim na dalsi update ... :tleskani-/quote]


uz je aj viacero miesto okrem BA a KE kde funguje vyhladavanie podla cisiel, ako napriklad banska bystrica, zilina, piestany a urcite aj nejake dalsie sa najdu..

aj ked ma prekvapilo ze mesto ako malacky zase nema ani cesty
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baranyo 23. 6. 2007 07:20

na druhej strane ma prekvapuje, ze take vellke mesto ako je Nitra nema ani jednu ulicu s popisnymi cislami - divne ... :shock:
baranyo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baranyo 23. 6. 2007 07:52

Clanok na http://www.navigacie.sk/produkty/kenwoo ... edaji.html tvrdi naslednovne (uz sme to v podstate zistili sami):
A aj keď sa zdá že Slovensko nebolo vylepšené, opak je pravdou, ale aj keď len minimálne. Bolo pridaných 657km ciest, približne 5000 bodov záujmu a o 16% zvýšené pokrytie ohľadom popisných čísiel.
baranyo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcword 23. 6. 2007 19:37

TT one new a verze mapy 680.1466 co ted mám je ůplně poslední a nejaktuálnější? pro českou republiku? nebo je ještě lepší verze? nenašel jsem žádné rozdíly proti verzi co je dodávaná k TT one new CZ.PL.SK.HU
pcword
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 23. 6. 2007 19:39

Dneska jsem s touto mapou v TT910 najezdil po severní moravě zhruba 200Km.
Narazil jsem na dvě místa, které tato mapa oproti předchozí nezvládá.
V karviné nezvládla jeden kruhák. Graficky je naznačen dobře, ale hlasové pokyny jakoby patřily spíše pro křižovatku. A druhý dost zásadní problém, V Ostravě tato mapa už naviguje na D47, která je ovšem ještě zavřená a je otázka, jestli se na D47 v rámci Ostravy bude nebo nebude platit mýtné.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcword 23. 6. 2007 19:50

Prohlížím mapu 680.1466 město Pelhřimov bohužel není nový velký kruhový objedz u obchodní zony Na Pražské....přitom je v provozu od prosince 2006...To samé Průmyslová zona špatne značené ulice a nesouhlasí.....
pcword
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků