Nové mapy TomTom 6.75

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tom-cz 22. 4. 2007 08:45

Tak jsem našel další :( tzn. 2 v Jihlavě (z toho jeden je tam už rok) a jeden v Mor. Budějovicích. Hlavně že tam je Pisárecká křižovatka, kde se stejně každou chvíli jezdí jinak.
tom-cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 22. 4. 2007 08:56

P800 píše: Na druhou stranu je tam nová křižovatka v Brně-Pisárkách, která ku]ještě není zprůjezdněnán/u].

Mohl bys jen pro zajímavost udělat screen té nové křižovatky? Mě jen zajímá co tam vymyslí.Díks.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P800 22. 4. 2007 09:09

Obrázek
Obrázek
Obrázek
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kmarty 22. 4. 2007 14:22

Vcera jsem si koupil mapu "Western and Central Europe" v.675 (WE&CE proto, ze nova verze nema k dispozici tentyz seznam zemi jako ta se kterou jsem Tomtoma koupil) a uz jsem narazil na docela osklivou vec:
Stara mapa (Cen_Eur_plus_major_roads_of_WE v.660) obsahovala alespon silnice I.tridy a mesta i v zemich byvale Jugoslavie, kdezto nova mapa tam ma pusto prazdno :-(
Zatim mi to teda prijde jako vyhozenych 110EUR :-(
Nebo minimalne 50EUR, protoze vedet to ze se v tehle verzi vybodnou na jugosku, tak jsem si mohl koupit rovnou tu nejmensi mapu s CR a tahat s sebou obe a pri vyjezdu smer Chorvatsko, Nemecko ci Rakousko prepnout na starou mapu. Takhle budu muset v pripade Chorvatska tahat dve karty (nebo koupit SD kartu kam se vejde cca 2.4GB).
kmarty
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 22. 4. 2007 16:06

Díky. koukám že to bude krása. Hlavně až tam nalítne nějakej škodovkář co je potřetí v životě ve městě :-P
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Policak 22. 4. 2007 19:08

P800 píše:
Marek L. píše:Nebude to tím, že kvůli přehlednému zobrazení TomTom neukazuje vždy všechny ulice? Jak by je přece do tak malého prostoru nacpal? Řekl bych, že kdyš klepnete na ulici, která tady není pojmenovaná, tak se název zobrazí v popisku.o/quote]
Samozřejmě, je to tak jak říkáte. Na zbrklé výpady nebudu reagovat :?s/quote]

Když si tak pěkně spolu notujete, tak mi prosím najděte v Přerově náměstí Svobody. Ve staré verzi bylo. Teď tam ale místo něj je jen nicneříkající Náměstí. Aspoň u mě tedy ano. Jak na obrazové mapě, tak v přehledu ulic při zadávání trasy. 8)
A k mé ironické poznámce, ta se týkala nesmyslného použití screenshotu, na kterém polovina ulic chybí, jako důkazu toho, že je na mapě vše. Smysl tohoto počínání mi jaksi unikl.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P800 22. 4. 2007 19:20

Obrázek
Obrázek
Obrázek

----------

Byla to reakce na příspěvek:

V Přerově v centru města chybí názvy ulic, které ve starší verzi byly.z/quote]

Vyvodil jsem si z toho, že chybí všechny názvy. Omlouvám se..
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Policak 22. 4. 2007 19:26

OK, beru zpět. Nemám jak udělat screenshot, ale mám jen Náměstí. Zkusím přeinstalovat, ale není mi jasné, jak by se mohla taková chyba při instalaci objevit. :?
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P800 22. 4. 2007 19:36

Screenshot v TomTom GO: vytvoř v rootu disku (karty) složku "screen". Poté stačí kliknout na displayi na ZOOM (+). Ve vytvořené složce se vytvoří požadovaný screenshot.
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Policak 22. 4. 2007 19:44

Myslim tim, ze TomTom je ted ve sluzebnim aute v garazich :lol: V tydnu se k tomu vratim a pred preinstalaci to z obrazovky tipnu.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P800 28. 6. 2007 08:18

kodl píše:Mohl bys jen pro zajímavost udělat screen té nové křižovatky? Mě jen zajímá co tam vymyslí.Díks.s/quote]

Tak chlapi, dnes poprvé s novou mapou na novou křižovatku :wink: .. otevírají se Pisárky
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 28. 6. 2007 09:28

OT: Včera jsem se tam byl projít a dnes si ji poprvé projedu :) Jsem zvědavý, jak zvládnou dopravní značení, protože některé odbočky jsou opravdu dost komplikované.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eiben 28. 6. 2007 10:39

Muzes mi prosim te vysvetlit jak mam a kde vytvorit tu slozku screen v disku? Mam Tomika 910. Diky
eiben
Junior

Odeslat příspěvekod P800 28. 6. 2007 11:41

Připojíš k PC, TomTom se tváří jako disková jednotka, vytvoření adresáře snad už nebude problém..
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod P800 28. 6. 2007 15:06

Marek L. píše:OT: Včera jsem se tam byl projít a dnes si ji poprvé projedu :) Jsem zvědavý, jak zvládnou dopravní značení, protože některé odbočky jsou opravdu dost komplikované.k/quote]

První cestu resp. jsem si křižovatku projel směrem od Hlinek i od Kohoutovic a pohoda. Pravda, dopravní situace byla na bodu 0, tedy bylo nás snad pět ve všech pruzích a to bylo půl čtvrté odpoledne, kdy jsem očekával nával a zmatky. TomTom byl maličko zmatený resp. nezaregoval rychle a řidič neznalý směrů by vjel do jiného pruhu a byl by v háji.. :?
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků