TomTom a mapy

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod donatelo 30. 1. 2007 23:34

Zdravím,
je možné, aby Tom Tom dával do různých svých výrobku různé mapy?
Konkrétně: u TomTomu One New (aktuální verze) nemám v Trutnově čísla popisná. Jeden známý mi však tvrdí ,že jeho bratr, šťastný majitel staršího modelu TT. má i čísla popisná. (bohužel model nevim)
Je to možné????
Díky D.
donatelo
Junior

Odeslat příspěvekod P800 31. 1. 2007 03:34

Ano, možné to je. Ovšem nemá cenu spekulovat, nejdříve si ověřte typ a verzi map..
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarkn 31. 1. 2007 08:39

V novej verzii ONE vyuziva mapove podklady od NAVTEQ, pricom starsia verzia pouzivala TeleAtlas
jarkn
Junior

Odeslat příspěvekod P800 31. 1. 2007 08:44

jarkn píše:V novej verzii ONE vyuziva mapove podklady od NAVTEQ, pricom starsia verzia pouzivala TeleAtlas

Pokud by byly od Navtequ i mapové podklady pro země na východ od německých hranic, byl by to velký krok zpět..
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 31. 1. 2007 14:30

Mám dojem, že mapové podklady od Navtequ používají až verze 660.1256, ale na 100 % to tvrdit nemůžu. Zatím jsem viděl jen West_Europe.
Jouda.II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maroth71 31. 1. 2007 21:48

Zrovna řeším tuto otázku jestli mapové podklady jsou stejné.Na firmě máme 3xnavigaci tomtom 510 a jednou tomtom 910 . Ale jak to tak skoumám tak tyto mapy stejné asi nejsou ve verzi navigace tt 510 vypadají mapy ořezané ( nejsou názvy ulic které mám v tt 910 ). Uvažoval jsem i o přehrání mapových podkladu z 910 do 510 ale je to zase o velikosti karty o proti velikosti harddisku. A taky mi vyskakuje v aplikaci tt home že tato verze ( z 910 ) není vhodná pro tt 510.Poradte zda nemáte někdo skušenost s tím to problémem a jestli by se dala mapa z 910 nahrat na sd kartu z 510
maroth71
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suvel 28. 10. 2007 22:51

maroth71 píše:Poradte .... jestli by se dala mapa z 910 nahrat na sd kartu z 510

Tak jsem právě pečlivě prohledal fórum a odpověď na tuhle otázku jsem nenašel. Rád bych dal do TT510 2GB kartu a na ni Map of Western Europe & Central Europe v6.75 pro TT910. Zkoušel jste to už někdo? Je to přece jen určitá investice, mapa 3.000 Kč plus karta 1.300 Kč... Prosím, poraďte, jestli to jde, dík!
suvel
Junior

Odeslat příspěvekod vojta66 29. 10. 2007 10:02

Jde to.
Mapu, kterou jsem si zakoupil (Western and Central Europe 675.1409) jsem používal na vícero TomTomech. Jen si pak musíš aktivovat na to které zařízení (TomToma) pomocí http://www.ttcode.com
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suvel 31. 10. 2007 15:31

Díky, funguje to. A ani jsem nemusel nikde nic registrovat. Prostě jsem zaplatil a pomocí TT Home stáhnul novou mapu do PC, na novou kartu jsem zkopíroval (kromě složky s původní mapou) celou původní kartu, zasunul do navigace a přes TT Home nainstaloval novou mapu. Navigace začala okamžitě normálně pracovat, tak jsem jen dohrál mé původní oblíbené A JE TO!
suvel
Junior

Odeslat příspěvekod vojta66 31. 10. 2007 15:34

:tleskani
šíkovný pionýr. Pokud je to děláno přes TT Home tak netřeba ani registrovat, to udělá TT Home automaticky.
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x15th 1. 11. 2007 14:51

vojta66 píše:Jde to.
Mapu, kterou jsem si zakoupil (Western and Central Europe 675.1409) jsem používal na vícero TomTomech. Jen si pak musíš aktivovat na to které zařízení (TomToma) pomocí http://www.ttcode.comt/quote]


Jestli tomu rozumím, tak product code mapy jde aktivovat pro více zařízení? Takže (pokud pominu pravděpodobné porušování licence) tak koupím jednu mapu a jsem schopen ji zprovoznit na 5 zařízeních co máme ve firmě?
x15th
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vojta66 4. 11. 2007 19:54

no, zkus to.... :)
ja to nechtel pro vicero najednou, ale postupne jak šel čas...měl jsem tt one, tt one xl a ted go 720....ono zmenit zarizeni v muj tom tom nejde drive nez za pul roku....takze jsem si jednou psal i o vygenerovani aktivacniho kodu pro mapu, kterou jsem si koupil a chtel pouzivat u tretiho zarizeni....vcelku se na helplajne TT prudilili, posilali k posouzeni do NL a Bludný Holaňdan na mě chtěl ofiko fakturu, jak že jsem zakoupil GO 720....dodal jsem a oni dodali activation code....
vojta66
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků