TomTom start 25 aktualizace map 870.

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 23. 7. 2011 09:23

Ahoj
mam zakoupenou navigaci TT start 25, chtel jsem vyuzit moznosti 30 dnu od zakoupeni bezplatne aktualizaci map, mapy mam 865.3295

Bohuzel me aplikace MyTomTom pise ze mam vsechno aktualni a neumozni me stazeni nejnovejsi mapy 870, jde to vubec aktualizovat? co jsem cetl tak mam strach ze ted to ani nejde

Volal jsem na infolinku clovek me dal tento navod a potrvdil ze mapy jsou ted 870

Dekuji Sakulpol

Postupuju podle tohoto navodu

1.Klikněte pravým tlačítkem na ikonu Mytomtom v pravém rohu na liště start (ikona se nachází vedle hodin) a vyberte volbu nastavení.Vyberte záložku Cache. Klikněte prosím na tlačítko vyprázdnít cache. Nyní klikněte na Uložit nastavení.
2. Zmačněte klávesu Shift na levé straně klávesnice a držte ji. Klikněte znovu na ikonu MyTomTom a v menu zvolte volbu zavřít. Aplikace MyTomTom vám nahlásí, že vám pomáha spravovat obsah vaší navigace atd. Prosím klikněte na tlačítko konec.
3. Pokud máte otevřený internetový prohlížeč prosím zavřete jej.
4. Odpojte navigaci a znovu ji připojte k počítači.
5. Jakmile se navigace připojí k počítači klikněte na ikonu My TomTom (pokud se vám aplikace automaticky nespustí klikněte na zástupce na ploše a aplikaci MyTomTom spusťte). Následně klikněte v pravém dolním rohu na ikonu MyTomTom a zvolte volbu Můj TomTom.
6. Po kliknutí na Můj TomTom se Vám otevřou internetové stránky společnosti TomTom a automaticky by se mělo spustit stahování mapy.
7. Pokud se vám automaticky nespustí stahovaní mapy klikněte na zelené tlačítko MyTomTom na intenetových stránkách společnosti TomTom a přihlašte se. Jakmile jste přihlášení klikněte znovu na zelené tlačítko MyTomTom a zvolte volbu Vyhledat nové položky.
SAKULPOL
Junior
Uživatelský avatar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků