TT Mapa v860.3100 pro NavCore 7.903 (GO910)

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Akan 19. 11. 2010 17:02

Celkový objem 2435 MB
Největší přepínaný segment 1500 MB.
Rychlejší odezva na posun mapy, rychlejší nabíhání situace RDS-TMC, rychlejší sken vysílačů.
Po natažení se indikuje na TT Home červený terčík na MapShare (mapa není aktuální).
Po kliknutí na něj se natáhne první malý MS.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 20. 11. 2010 20:45

Mapa v860.3100 je v TT GO 910 uložena celá bez přerušení
Podkladový list je do určitého stupně zvětšení Google Map a pak nastoupí kartografické provedení. Mapu lze přesouvat v celém rozsahu zobrazení a zvětšovat kdekoli. Je možno vidět připravovaná místa, kde jsou zatím jen města a obce (u Kaspiku). Do olympijské Suchumi lze již naplánovat trasu z celé Evropy. Řecko je provedeno velmi slušně. Oblast mezi Tesaloniky a Larisou podél pobřeží pod Olympem je udělána dosti podrobně.
P.S.
Zato některé chyby, které má CEDA již několik měsíců stále nejsou opravené.

-- 20. 11. 2010 21:34 --

Několik poznámek k aktualizaci mapy.

Tyto rady jsou jen pro starší a méně pokročilé.

Protože jsem měl potíže s aktualizací mapy v850 a v855 (příliž dlouhá doba stahování), uklidil jsem si před svým prahem a vše běží jak má.
V posledním půlroce bylo provedeno několik zásadních doplňků a změn ve Windovs XP. K tomu je potřebné aktualizovat BIOS, který má poslední variantu k volnému stažení pro ACERy z roku 2009.
Vyhodil jsem z počítače vše nepotřebné, včetně přídavných antivirů. Uklidil jsem plochu. Odpojil jsem vše co se rozbíhalo se spuštěním. Instaloval jsem program k obnově registrů. Obnovil jsem si nastavení TT GO podle výrobce. GO 910 k tomu má tlačítko v nabídce. TT Home jsem přepnul na ruční ovládání (Výjezd). Přihlašuji se na běžícím TT Home před připojením GO k počítači. Aktualizaci spouštím ručně. Podíval jsem se na své objednávky a promluvil si s poradnou, protože ne vše bylo OK. Je vhodné podívat se na reálnou rychost internetu (zavolal jsem si techniky od providera a nechal si zkontrolovat linku). Bylo nalezeno několik chyb a vad. Po odstranění rychlost šla nahoru. Pro WiFi jsem si naleznul lepší místo než bylo to, které zvolil provider při instalaci. Síla signálu stoupla. Problémem může být například reproduktorová skříňka, kterou k anténce přistrčí někdo z rodiny nebo i kablík od myšky, který se pohybuje v těsné blízkosti anténky.
Dal jsem router a WiFi do předsíně na poličku mimo dosah ostatních obyvatel.
P.S.
Mapu v860.3100, která mi byla promptně nabídnuta jsem nyní stáhnul za 80 minut.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod rols 21. 11. 2010 13:01

To Akan: Šikulkááá ... :-)
Doporučující kód na 300 Kč od Twista najdeš v mém profilu.
rols
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek L. 22. 11. 2010 09:47

Tak ja som to mal pri sťahovaní jednoduchšie. Nič som neriešil a jednoducho sa to bez problémov stiahlo tiež za cca 80 min. Všetko je OK.
TomTom GO730T, mapa: Europe v.960.7056
TomTom GO510, mapa: Eorope 1020.9238
Ludek L.
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 25. 11. 2010 16:20

Po natažení nového BIOS je možno rozšířit OP.

Je lépe svěřit to odborníkovi.
Zadal jsem to ALZE a i oni s tím měli co dělat.
ACER Aspire 5101ANWLMi s procesorem AMD Turion 64 MT MK36(2.0GHz, 512KB L2 cache) má na firemních stránkách psáno, že s novým BIOS snese 4GB OP. Není to pravda, po 4 hodinách tam odborníci ALZA dostali (chvála jim za to) 3GB.
P.S.
Rychlost všeho je tam, kde jsem byl s novým Win XP, což se ovšem s léty, mezitím zcela zhroutilo a proto ten úklid a modernizace.
P.P.S.
V dalším kroku nasadím Win 7. Pak už ten nový BIOS zřejmě nebude nutný.
No nevadí byl zdarma a pro novou OP k Win XP potřebný.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 3. 12. 2010 13:02

Mapa W/C Eu v860.xxxx má nový úsek D1

Nový úsek D1/R55 otevíraný u Hulína je zakreslen včetně všech tří křižovatek
Hulín Západ, Hulín a Hulín Východ.
Naposledy upravil Akan dne 3. 12. 2010 13:45, celkově upraveno 1
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod Rubic 3. 12. 2010 13:42

Snad R55; R35 je silnice u Olomouce ?!
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 3. 12. 2010 13:46

Ovšemže R55
Překlep vzniknul prací na dvou příspěvcích po sobě.
Akan
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků