nejnovější mapy pro TomTom GO 730 ?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomino3 3. 8. 2008 22:06

Čauky, poradí někdo, kde sehnat nejnovější mapy pro TomTom GO 730 ?
Moc dík za každé přínosné info. To3

A ještě prosím poradí někdo přesnější postup jak udělat bezplatnou update map přez TomTom Home do 30 dnů, jak slibuje firma TomTom ?
Naposledy upravil tomino3 dne 3. 8. 2008 22:10, celkově upraveno 1
tomino3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 3. 8. 2008 22:09

Nejnovější mapy na TT seženeš na tomtom.com, v oddělení mapy. Nebo pokud máš nový tomtom, tak použít záruku nejnovější mapy.
Zdeněk Málek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomino3 3. 8. 2008 22:11

nj, ale já nějak nevím jak tu záruku využít použít :-(
tomino3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 3. 8. 2008 22:20

Když poprvé připojíš nového TT k počítači a zapneš ho, nabídne Ti to instalaci TomTom Home. Nebo TTHome nainstaluješ z CD z krabice a až pak připojíš TT. TThome Ti nejspíš nabídne aktualizaci systému, ale v každém případě se budeš řídit hláškama TTHome.
No a pak, když spustíš TTHome budeš mít na horní liště nabídku nástroje a v ní je volba použít záruku nejnovější mapy. Pokud ještě namáš nastavenou češtinu, tak je v horní liště nabídka Tools a pak volbu Use Latest Map Guarantee. Jinak češtinu navolíš v nabídce Tools a pak Tom Tom Home Preferences...
Zdeněk Málek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomino3 3. 8. 2008 22:32

Dik moc za radu a hele, rika to ze mam malo mista v tomtom, jak si to resil, normalne si ty stare mapy maznul ?
tomino3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 3. 8. 2008 22:39

Místo jsem neřešil. Já mám TT930T, ten má 4GB paměť, ale zase 2 mapy. 730ka má jen Evropu.
Ale mapy se přepíšou.
Zdeněk Málek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomino3 3. 8. 2008 22:41

No doufám že se to přepíše , hlásilo to ale něco ve smyslu že nelze nainstalovat mapy do tohoto zařízení , nedostatek místa.
tomino3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 4. 8. 2008 07:06

S tím místem se mi to zdá podivné. Pokud máš nový přístroj, nic jsi do něho ještě nenahrával a už ti to hlásí nedostatek místa, přemýšlel bych, kde udělali soudruzi z Holandska chybu a šel reklamovat přístroj.
Na dohrání několika barevných variant, hlasů, poi, ... by mělo být místa dostatek, to nejsou žádné velké soubory. nebo je chyba někde jinde :twisted:
Zdeněk Málek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrej007 4. 8. 2008 11:00

Já mám 920T a při použití Záruky nejnovější mapy jsem musel staré mapy smazat - což mi TT Home sdělil samozřejmě až po 7 hodinovém stahování nové mapy. A pak mi nezbylo, než nové mapy stahovat znovu a stejně dlouho... :-S . Mapy jsem mazal samozřejmě až po kompletnínm zazálohování.
TomTom GO 920T, apl.v. 9.510, Europe v955.6746, iPhone 5s
ondrej007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fox50 4. 8. 2008 13:35

!!!!! Než cokoliv vymažeš z TomToma, tak udělej zálohu -> hlavně map.!!!

Pokud Ti TTHome napíše že používáš nejnovější mapy, neznamená to že je opravdu máš !! Podívej se do nabídky map, a porovnej s mapou kterou máš skutečně v zařízení. Pokud najdeš v nabídce map novější, napiš na podporu TomTomu. Pravděpodobně Tě vyzvou k zaslání kopie účtenky, a potom zpřístupní nejnovější mapy. Více informací jistě najdeš zde na fóru, bylo to tu mnohokrát probíráno.
TomTom Go920 app:9.026.483454.1 + 2GB USB SanDisk Ultra II,
Mapa: Europe 855.2885, TomTom Home 2.7.6.2056
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Fox50
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomino3 4. 8. 2008 20:00

Tak už je to ok, mapy snad mam aktualizované, staré se přepsaly. Neboli TomTom Home říká, že novější mapy už nejsou pro moje zařízení. Jinak mám tam dohrané asi 3 hlasy a asi 30 písniček MP3 a místa už minimum . přesněji plno 1956,2 a volneho 176,5. Verzi map Western and Central Europe v805.1801 , tak snad je nejaktuálnější.
tomino3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod technikus 9. 8. 2008 20:24

A nejnovější mapy jsou k dispozici ke stažení jenom měsíc od zakoupení, pak se už musí platit? A aktualizace MapShare jsou k dispozici pořád? Nebo to má taky nějaké časové omezení ?
technikus
Junior


Odeslat příspěvekod HrdinaJan 10. 8. 2008 17:46

Mapy jsou k dispozici 30 dni od prvního spustení ne od zakoupeni.
HrdinaJan
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků