TomTom 930 a oblíbené

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 25. 5. 2008 12:44

Zdravím, koupil jsem si 930 a u mapy USA jsem omylem smazal standardně přednastavený cíl v oblíbených. Bylo to něco jako parkoviště pro náklaďáky. Mohli byste se mi někdo prosím podívat, kam tento jejich oblíbený směřoval? Bylo to jen jedno místo nebo nějaké inteligentní vyhledávání nejbližšího parkoviště pro trucky? Díky.
MobilerxXx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rapon 26. 5. 2008 12:20

Ty jezdíš po americe s truckem? Pokud vím, tak TT nemá předinstalované Oblíbené, zatím vždy jsem ho měl s prázdným souborem. Co si uložíš do oblíbených je jen na tobě...
TT One XL (9.205) - Central Europe (855.xxxx) - Garmin Oregon 550
rapon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MobilerxXx 26. 5. 2008 20:07

Budeme v létě jezdit v US a Kanadě s obytňákem a bojíme se, že nám normální parkoviště budou malá :)

Jinak to tam snad mělo být, jen se to otci, který psal úvodní post, prý podařilo smazat a nemůže to tam nahodit zpět... (Já o tom nic nevím, mne bylo jen řečeno "ukaž mi fórum, kam na to můžu napsat dotaz)....
MobilerxXx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fox50 26. 5. 2008 21:03

Myslím že došlo k zámeně bodů zájmu a oblíbených. Položka oblíbené je u nové navigace prázdná.
Předinstalované body zájmu od TomToma jsou součástí každé konkrétní mapy a jsou uložené v souboru "POI.dat" v adresáři mapy. Byla navigace zakoupena u nás? Víte jakse ten soubor co ho smazal jmenoval? Alespoň koncovku *.ov2 *.dat ?
TomTom Go920 app:9.026.483454.1 + 2GB USB SanDisk Ultra II,
Mapa: Europe 855.2885, TomTom Home 2.7.6.2056
Škoda Octavia 4x4 1.8T, 110 KW
Fox50
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GMike 2. 10. 2008 06:10

A v jakém souboru jsou uloženy oblíbené?
GMike
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rapon 2. 10. 2008 10:21

Favorites (Oblíbené) jsou uložené v souboru mapseting.cfg V případě potřeby jdou vyexportovat do ov2 jako POI pomocí programu POIEdit
TT One XL (9.205) - Central Europe (855.xxxx) - Garmin Oregon 550
rapon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crusy 2. 10. 2008 13:04

Tady máš i BZ na cestu.... ;-) ;-)
http://www.poiplaza.com/index.php?p=co
crusy
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků