BlueTooth handsfree v Nuvi 760

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod piErcE 1. 3. 2008 18:55

Zdravim,

zvladne Nuvi 760 pracovat jako BT handsfree pro dva telefony SOUCASNE?

Diky
Tomas
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod JJS 1. 3. 2008 19:36

Nie, mozes mat sparovanych niekolko telefonov, ale aktivny moze byt len jeden.
JJS
Junior

Odeslat příspěvekod yorg 25. 5. 2009 09:20

Používáte někdo v reálném provozu připojení telefonu přes BT místo handsfree sady?

Mám Sony Ericson K320i, který bohužel není uveden v seznamu podporovaných tlf. Komunikace mezi tlf a nuvi ale funguje. Seznamy se přenáší, pouze vytočení volaného čísla na nuvi ve skutečnosti číslo na tlf nevytočí. Sice zahraje jako by vytáčel, ale nevytočí.

Problém nastává až při použití. V autě to chytá kdejaký ruch a v podstatě není možné se domluvit. Nakonec jsem musel zastavit, vypnout BT a volat znovu přímo z tlf. Vyzkoušel jsem to v místnosti, kde bylo ticho a výsledek byl stejný, možná ještě o krapet horší.

Je to tím, že se jedná o tlf neuvedený v seznamu kompatibilních nebo to je vlastnost nebo mám něco špatně nastavené?
yorg
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 25. 5. 2009 09:33

u 760 jsem byl s BT HF celkem spokojeny - telefonovat se s tim dalo i zajizdy, hlasitost i kvalita byla ok . to,ze to nevytaci to cislo muze byt klidne tim, ze neni plne kompatibilni. ale kvalita hovoru jako takova je by design, a je stejna jak u kompatibilnich, tak nekompatibilnich

u 765 uz tak spokojeny nejsem :(
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod yorg 25. 5. 2009 10:19

Děkuji za odpověď.

Ještě podotázka.

Předpokládám správně, že konfigurovatelné to nijak není a nějakým vlastním přičiněním kvalitu HF nějak zvýšit nemůžu? Hlavní hlasitost mám nastavenou na 70% a pro navigaci na 100%. FM vysílač nepoužívám. Nic jiného, co by mohlo mít k tomu vztah mě nenapadá.

Žádné nestandardní akce jsem nedělal. Provedl jsem pouze spárování tlf a nuvi. Stáhly se seznamy a vždy při zapnutí nuvi jsem na tlf vyzván k potvrzení přístupu. Nic víc.
yorg
Junior

Odeslat příspěvekod natalek 26. 5. 2009 19:42

Pokud máte možnost, zkuste jiný telefon.

(fm660 nuvi spolu s SE W800 a W300 OK, pak jsem tam zkoušel nějakou čínu s TV, taky OK.
u těch SE byl problém, než se to spárovalo, pak už ne. Ale nesmim zvednou tel. přes displej navigaci, to zamrzne. Přijmutí hovoru přímo tlf. jde OK...)
Garmin nüvi 670 FM, Atlas CZ 8NT, Topo CZ 3, Adresy CR v1, CNENT2010.10 Central & East
natalek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jendam 2. 6. 2009 14:42

Já mám perfektně odskoušen BT handsfree SE K750i s nuvi 760 a bez problému, žádný zádrhel, hovor příjmám tlačítkem na navigaci, hlas ok komunikace ok prostě super.
jendam
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků