Garmin nüvi 760

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod blouma 16. 9. 2008 15:47

Díky. Do té doby raději počkám, co kdyby to zase nešlo downgradovat na verzi 4.00.
blouma
Junior

Odeslat příspěvekod Zbynek1 17. 9. 2008 13:09

Garmin 760 s novým firmware 4.1 šlape jak Švýcary (alespoň prozatím). Nezaznamenal jsem jediný problém a dokonce mi navigace připadá čilejší ! :tleskani
Zbynek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blouma 17. 9. 2008 14:21

Tak to zkusím.
blouma
Junior

Odeslat příspěvekod blouma 17. 9. 2008 18:07

Při simulaci v pořádku.
blouma
Junior

Odeslat příspěvekod blouma 18. 9. 2008 15:18

To piErcE-očekával jsem, že jako odborník se vyjádřite k novému firmware nuvi 760 a nic. Takže se musíme my nováčci sami prokousat úskalím eventuálních neduhů. Myslím si, že by to mělo být naopak. Ale vy zřejmě čekáte až na něco přijdeme a vy pak můžete oponovat že je to blbost.
blouma
Junior

Odeslat příspěvekod Zbynek1 18. 9. 2008 16:25

blouma ... no tak chlapi to nikam nevede se bezdůvodně napadat a popichovat ! Zatím to vypadá po částečně problémových(3.1 a 4.0) na bezchybný firmware. Navigace se jeví skutečně nyní s tímto posledním firmware 4.1 naprosto bezproblémová a čilejší ! ;-)
Zbynek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blouma 18. 9. 2008 20:21

Na webu path jsem našel toto: Musím říct, že s fw. 4.1 se mě nuvi 760 dnes 2x vypnul, což se mě s fw. 4.0 ani 3.1 nikdy nestalo.
Takže co na to odborníci?
blouma
Junior

Odeslat příspěvekod blouma 18. 9. 2008 20:23

blouma
Junior

Odeslat příspěvekod Zbynek1 20. 9. 2008 12:36

blouma ...to chce klidek pokud nemáš problémy, říká se že nejhorší smrt je z vyděšení :D

Vrátil jsem se ze Slovenska najel cosi málo přes 600 km a navigace zatím nezaznamenal jediný problém. Nejvíce jsem zpozorněl v Bratislavě při průjezdu tunelem (D2 >> směr Petržalka). Ten tunel je dlouhý přes 1400m a kupodivu navigace plynule ukazovala dál po celou dobu průjezdu tunelem. Na Slovensku je jinak naprosto nepoužitelné RDS - TMC. Nadále firmware 4.1 chválím.
Zbynek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blouma 20. 9. 2008 12:57

Zatím nemám problémy. Ono to vypnutí nemusí mít souvislost s firmware. Těch příčin může být více. To by chtělo ze strany oznamovatele, aby vyložil karty na stůl.
blouma
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 20. 9. 2008 14:06

ad tunel - fajnova vlastnost, umi to nuvi odjakziva - z navigacnich dat vi, ze je v tunelu, takze po dobu, kdy je v tunelu, pocita pozici nazakladne posledni zname rychlsoti. absenci signalu ohlasi az v okamziku, kdy podle one rychlosti by mel byt venku z tunelu a stale neni. problemt edy nastava typicky, kdyz se v tunelu zpomali :)

ad vypinani - s firmwarem nesouvisi.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Zbynek1 20. 9. 2008 16:24

piErcE .. velmi rozumné řešení. Jen jsem si něčím takovým nebyl moc jistý. Když jsem poměrně často projížděl přes tunely v Brně a občas se chovala navigace jako při ztrátě signálu. Schválně zkusím udržet konstantní rychlost i tam . Co firmware 4.1 ? Vše OK ?
Zbynek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zbynek1 28. 9. 2008 19:59

S jakou mapou nejraději jezdíte v ČR ? S jakým nastavením (2D /3D) a jakými detaily atd. ?

Dále k obavám kolem nového firmware 4.1 můžu za sebe napsat jen tolik: Garmin 760 s novým firmware 4.1 šlape naprosto bezproblémově dál jak Švýcary !
Zbynek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 29. 9. 2008 12:04

Na nuvi760 se stabilně potýkám s problémem, že přístoj mi navrhne nějakou trasu z bodu A do B. Trasa je celkem v pořádku, ale třeba v jednom místě se mi nelíbí tak mu zadám průjezdní bod. Ale po přepočtu trasy s bodem zjistím, že krome změny v okolí dotyčného bodu se trasa bezdůvodně a zákeřně změnila i v úplně jiném místě. Navíc tato změna je obvykle nějaký nesmysl ve stylu "odboč z hlavní cesty na souběžnou polňačku, jeď po ní dv kilometry a pak se zase na tu hlavní vrať"

dovedl by mi někdo vysvětlit proč se to děje a jak tomu zabránit ?
Mapu mám co byla s přístojem tuším city navigator 2008
Vana666
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 29. 9. 2008 13:20

chtelo by to konkretni pripad kdy a jak se vam to stane. nemohu toto chovani potvrdit. a pouzivam tuto funkcnost celkem casto :) pri hledani bankomatu, neceho k jidlu nebo pump .)
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků