Nüvi 300: Jaké jsou vaše zkušenosti?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tom-cz 8. 2. 2007 14:10

Ahoj,
dneska jsem narazil na výhodnou nabídku Nüvi 300 Deluxe (Topo Czech v1.1 + City Navigator Europe 8 NT+) za 8300 Kč. Zajímají mě vaše zkušenosti, spíš co se týče HW (o mapách jsem toho načetl už dost). Rychlost startu, plynulost pohybu mapy při navigaci, celková spokojenost? Uvažoval jsem ještě o TT One New, ale odradila mě diskuze, kde si občas někdo stěžuje na "cukání" (neplynulost) pohybu mapy při navigaci.
A ještě jak to je s upgradem na City Navigator v9? Na garmin.cz píšou o podporovaných přístrojích tzv. nové generace, Nüvi 350 a 660. Ale o 300 ani slovo.
Nüvi 300 je můj horký kandidát :) (no neber to za tu cenu).
tom-cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stefin 8. 2. 2007 14:22

O Nuvi 300 toho moc nevim, uz par mesicu jezdim s 660, predpokladam ale, ze 300 nebude lepsi, takze bych si troufal odpovedet. Start trva cca 1 minutu, da se s tim zit, pokud zapnu navigaci zaroven s otevrenim auta, je navigace pripravena k navigovani zhruba v okamziku, kdy jsem pripraven vyjet. Ohledne cukani - Garmin cuka - je to dano tim, ze pri kazde zmene pozice, kterou registruje co 1 vterinu, zobrazi aktualni pozici na mape a tim i mapu posune. Ve meste, kdy je velke rozliseni mapy, je to videt vice, mimo mesto to neni temer postrehnutelne. Osobne mi to vubec nevadi, malokdy mam cas na navigaci pri rizeni koukat dele nez tu vterinku, urcite to nijak nesnizuje citelnost mapy. Podle Garminu by mel byt upgrade na vyssi verzi mapy zdarma, pokud si koupis starou verzi v dobe, kdy nova verze je jiz na svete. Jiz jsem takto upgradeoval ze 7 na 8 a ted z 8 na 9. Ale radeji si to over.
stefin
Junior

Odeslat příspěvekod tom-cz 8. 2. 2007 14:31

Upgrade by měl být zdarma, jen mě zarazilo že neuvádějí Nüvi 300 jako podporovaný stroj (ani ve verzi map pro "starou generaci" navigátorů, ani ve verzi pro novou generaci).
S tím posouváním to je fakt, že při řízení na to dýl jak 1s koukat nebudu, nějak jsem si to neuvědomil :wink:. To posouvání má právě TomTom vychytané, že dobu mezi přijmutými informacemi dopočítá a pohyb je tak plynulý. Ale není to životně důležité.
Mít peníze tak se nerozmýšlím a jdu hned do 660.
tom-cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeer 17. 2. 2007 14:37

A ještě jak to je s upgradem na City Navigator v9? Na garmin.cz píšou o podporovaných přístrojích tzv. nové generace, Nüvi 350 a 660. Ale o 300 ani slovo.
i/quote]

Nevíte někdo, jestli na Nüvi 300 funguje Citynavigator NT v9 a jen to zapomněli uvést?
Jeer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurkar 19. 2. 2007 17:09

Jeer píše:
A ještě jak to je s upgradem na City Navigator v9? Na garmin.cz píšou o podporovaných přístrojích tzv. nové generace, Nüvi 350 a 660. Ale o 300 ani slovo.
i/quote]
Nevíte někdo, jestli na Nüvi 300 funguje Citynavigator NT v9 a jen to zapomněli uvést?
hurkar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeer 19. 2. 2007 22:14

Tak jo, díky za odpověď. Já vím, jaký je rozdíl mezi Nüvi 300 a dalšími verzemi, jen mě zarazilo, že tu moji 300 neuvádějí. Mám DeLuxe, k ní dodávali i City Navigator Europe 8 NT. Tak to zkusím updatovat.
Jeer
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků