Garmin Nüvi 1300 ČR LifeTime

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 1alenka1 26. 12. 2010 11:10

Děkuju moc :-) Ještěže jste mě upozornil na ty dálinice, jinak bych je zaškrtla taky :-D
1alenka1
Junior

Odeslat příspěvekod Gappo 16. 3. 2011 13:38

Jste sní spokojeni ? Je za dost přijatelnou cenu a tak plánuji pořídit rodičům.
díky za info
Gappo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Romstar 16. 3. 2011 16:00

Zdravím, je to jednoduchá, spolehlivá a rychlá gps. Pozor na to, že tento model má jen českou mapu, Evropa tam není.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gappo 28. 3. 2011 09:53

Tak jsem navigaci pořídil a mohu všem jen doporučit. Je opravdu svižná a šikovná.
Gappo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jáchym 31. 3. 2011 10:01

Zdravím,
taky jsem si tuto navigaci koupil a to ve verzi:

http://www.garmin.cz/produkty/auto-moto ... -plus.html

Jelikož do zahraničí moc nejezdím, zvolil jsem si doživotní aktualizaci jen pro ČR, zatím jsem ale použil jen tu evropskou mapu (z důvodu maximálního možného využití aktualizace do 60 dnů od registrace pro ty dvě mapy ČR, co tam jsou) a musím říct, že mě některé věci trochu zklamaly, možná je ale chyba ve mně, že jsem něco špatně nastavil či nenastavil vůbec. Dosud jsem měl možnost si jako spolujezdec okoukat jiné navigace, ale v téhle mé mi například chybí ukazatel maximální povolené rychlosti (abych aspoň věděl, jestli ještě jsem v obci nebo už ne) a také bych rád měl na displeji nejen čas, kdy budu v cíli, ale i kolik km mi ještě zbývá do cíle (namísto třeba té aktuální rychlosti). Chci se proto zeptat, zda to jde nastavit. Anebo jestli nejde, tak jestli aspoň tytu funkce má ta mapa automapa ČR co ji v tom mám. Díky
Jáchym
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Romstar 31. 3. 2011 11:29

Zdravím, tak při porovnání produktů jsem zjistil, že opravdu řada 1300 nezobrazuje rychlostní limit ten zobrazuje až řada 1350.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jáchym 31. 3. 2011 18:38

Hm, tak to ta 1300 je spíš takový chudý příbuzný, jak to tak čtu. Škoda, že se takovéhle rozdíly nedají někde souhrnně najít, vůbec jsem měl při hledání informací na webu pocit, že podrobnou recenzi autonavigací Garmin aby člověk pohledal. A s tím počtem km do cíle nevíte někdo zkušenější?
Jáchym
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod warhead_cz 1. 4. 2011 08:00

primo 1300 ted nemam, ale v nastaveni mape a rozvrzeni mapovych dat lze zobrazit az 4 polozky
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rubic 1. 4. 2011 09:27

-> Jáchym
Zdravím, u Nuvi 765 se ťukne na ikonu "odhadovaný čas do cíle" a lze provést volbu něčeho jiného, třeba ty km do cíle. Zda to funguje také u Nuvi 1300 nevím, vyzkoušejte.
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod Jáchym 1. 4. 2011 15:05

Tak jsem se v tom trochu pohrabal a zkoušel to a vypadá to, že možnosti nastavení ukazování dalších údajů jsou opravdu dost omezené. Buď tam budu mít dvě malá okénka, vpravo a vlevo dole a v nich dva údaje, což je celkem dobré a moc to neomezuje zobrazení mapy, anebo tam budu mít 4 okénka nad sebou vpravo, ale to už ubírá dost velký kus mapy. U těch čtyřech okének (3 okénka nastavit nejdou, pouze 2 nebo 4) lze nakombinovat zobrazení skoro všeho, ale jak píšu, na samotnou mapu toho už moc nezbude. No a u těch dvou okének NELZE to pravé nastavit, natvrdo ukazuje aktuální rychlost, což mi připadá dost blbý. To levé okénko nastavovat lze.
Jáchym
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krtenek 18. 9. 2011 14:06

Může někdo blbcovi (teda mě) poradit, KDE a jak aktualizovat tu mapu ČR?
my.garmin.com nabízí jen FW a placenou aktualizaci mapy Evropy.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rubic 18. 9. 2011 14:58

Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod krtenek 18. 9. 2011 19:20

Stáhnul jsem si soubor LIFETIME ATLAS Czech - ATLAS Czech 2011 NT. Ale to mi nabízí instalaci do PC. Jak ty nový mapy dostanu do navigace?
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rubic 18. 9. 2011 19:24

Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod krtenek 18. 9. 2011 20:12

Já to tam nasázel přes MapInstall. Ale je to kurevsky uživatelsky nepřívětivý.

DÍKY ZA RADY.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků