Garmin Nüvi 1300 ČR LifeTime

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zdrapanec 28. 9. 2010 20:35

Uvažuji o koupi teto gps. Máte jí někdo? Můžete mi napsat něco co bych o tom měl vědět? Recenze jsem nikde nenašel. Diskuze žádný... Podle mě je to stejný model jako Garmin Nüvi 1200 ČR LifeTime, jenže je větší. Je to tak? Bude mi v tom fungovat případná nelegálně stažená evropa? (vim že to neradi slyšíte, ale chci znát možnosti :-)).
Žádnou navigaci jsem ještě neměl, ale myslim že za 2500,-Kč to je slušný.
zdrapanec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod warhead_cz 29. 9. 2010 08:33

Nejenom ze to neradi slysime, ale jeste ti k tomu nic nenapiseme :D a ano je stejny jako 1200 jen velky ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdrapanec 6. 10. 2010 18:16

no tak se to dodava bez usb kabelu a ac kabelu. Takže to vyjde s těma kabelama a s poštovnym cca na 3200,-Kč.
Ale proč mi k tomu nikdo nic nechce napsat... :/
To o tom fakt nikdo nic bližšího neví? :kuk:

.....prej superforum.... :lol: :tleskani
zdrapanec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nuvi_joe 6. 10. 2010 18:26

Máš interbet? Máš. Umíš klikat myší? Umíš.
http://www.garmin.cz/produkty/auto-moto ... 0-cee.html
Tak nedráždi lidi stupidními dotazy!
nuvi_joe
Junior

Odeslat příspěvekod zdrapanec 7. 10. 2010 20:42

...hmm...ale ja se ptal jestli ji nekdo ma a zajimalo by mne jak se to chova v realu.....
Tyhle prodejni omačky mě nezajimaj.

Takže si ty svoje stupidní poznamky nech pro někoho jinýho. Forum je tady pro to, aby ses o tom dozvěděl co nejvíc a podělil ses o zkušenosti s ostatníma. Bejt tady takovejch dementů, jako jsi ty víc, tak neexistujou fora.

pápá ;-)
zdrapanec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 7. 10. 2010 20:46

kolegové nedodali, že zde s ebohužel warez (nelegální mapa) neřeší a ted je to jediné bije do očí.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdrapanec 8. 10. 2010 14:30

aha, tak to jo. Takže jsem si ji koupil a o své zkušenosti s GPS A LEGÁLNÍMA MAPAMA se taky s nikym nepodělim...
Tak se tady mějte pěkně.
zdrapanec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 12. 2010 20:11

Já koupil dneska .. nevím, proč se mě to po každém spuštění ptá na výběr státu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 17. 12. 2010 23:57

udela to cca dvakrat, nebo trikrat, plus je to navazane na urcitou dobu s viditelnymi satelity. predpokladam, ze kvuli predvadeni v obchodech a tak.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 12. 2010 08:56

Díky, ještě bych se zeptal asi na trošku hloupou otázku - USB kabel k PC může být naprosto obyč?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod warhead_cz 18. 12. 2010 09:14

Pta se dokad se s tim nevyjede no, usb kabel muze byt uplne normal USB - miniusb
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shevy 18. 12. 2010 17:08

Hele draku s GArminem neudelas chybu s zadnym modelem...v podstate ma vsechny funkce stejny...jen si zadej srovnani modelu na str. Garmin a hned vidis v cem se lisi...
Ptal ses jaka to je navigace jo je DOBRA...na ostatni otazky ti tu nikdo nebude odpovidat...ale to jsi uz zjistil. :idea:
shevy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 1alenka1 26. 12. 2010 09:56

Koupila jsem tuto navigaci taťkovi k vánocům a chci se zeptat, zdali se dá nastavit, aby se "vyhýbala" placeným úsekům (dálnicím)? Pokud ano, tak kde se to nastavuje? Nemůžu to nikde najít :-(
1alenka1
Junior

Odeslat příspěvekod zhrd 26. 12. 2010 10:17

Nemam po ruce cesky manual. Podle anglickeho je to standardne: Tools - Settings - Navigation - Avoidances.
zhrd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rubic 26. 12. 2010 10:41

A v těch "Objíždkách" se zatrhne - "Placené silnice". Na "Dálnice" nesahat! :-)
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků