Záruka a reklamace

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ovo 7. 9. 2009 14:47

Před dvěmi lety jsem pobýval v Anglii, a koupil jsem si Garmin Vista HCx. Z českého e-shopu (o dva tisíce dráž než stál v místním obchodu a s posláním do Anglie), abych neměl problémy s případnou pozdější reklamací.

A nyní jsem se rozhodl reklamovat pryžový pásek. Najdu si fakturu, ověřím na www.dino-m.cz že prodejce je stále na stejném místě a zajedu na adresu Sůezská 140. Překvapení - na domě je pouze nenápadná vybledlá nálepka velikosti A6 "dino-m vchod za rohem". Za rohem jedny opuštěné zamčené dveře, žádný nápis, jen zvonek "Zvoňte". Tedy seženu telefonní číslo... no hádejte, samozřejmě ani ťuk.
OK, zajdu jinám a poptám se, zajel jsem tedy do GPSCentrum. Tam byli ochotni mi pryžový pásek za 300Kč vyměnit, ale na reklamaci si netroufli. Mám prý kontaktovat Picodas.
ok, přijdu domů, zadám www.picodas cz (hláška mimo provoz), picodas.cz (mimo provoz), www.garmin.cz/podpora/servisni-podpora/ (pouze hláška "Při uplatňování reklamace vad zboží kontaktuje svého prodejce", žádný kontaktní formulář).

Kurňa, jak se reklamuje GPS Garmin, když JEHO dealer nejde sehnat???
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romstar 7. 9. 2009 15:03

Zdravím, pokud jste z Prahy tak si zajděte do Picodasu na Evropskou ulici a jistě se domluvíte, pokud přístroj pochází od nich. Pokud nejste z Prahy tak zavolejte na 221 985 450 což je číslo které funguje a jistě se domluvíte.
Je tedy lepší kontaktovat prodejce, ale ve Vašem případě to není možné.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ovo 7. 9. 2009 15:15

To už si to nechám vyměnit za ty 300, než strávit další 2 hodiny jízdou přes celou Prahu a zpět s nejistým výsledkem. No nic, dostali mě, příště nebudu tak úzkoprsý a nakoupím to nejlevnější.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romstar 7. 9. 2009 15:26

Osobně se mi Váš přístup líbí, ale žel jste narazil na firmu která zřejmě skončila s podnikáním. Proto doporučuji nakupovat u ověřených prodejců kteří již prodávají Garminy delší dobu. Pokud budete nakupovat nejlevněji tak se Vám zase může stát to, že Vám budou chybět mapy což je daleko dražší.
A jen tak mimochodem nevím co brání pánům z GPScentra zavolat do Picodasu a toto vyřešit za Vás, jistě mají speciální linky a mohli se dozvědět hned co s tím. Sice by je to stálo pár korun, ale jistě by získali potenciálního zákazníka :-)
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ovo 7. 9. 2009 15:52

Díky za pomoc. Tenkrát jsem nekupoval úplně levně (přes 10k), a hlavně, byl to regulérní dealer Picodasu. Víc už do problému investovat nebudu, gumu zatím přilepím a až zase upadne, tak snad koupím něco nového (kdekoliv po světě).

Před těma dvěma roky byl Picodas a GPSCentrum prakticky totéž, stejný majitel, stejné místo (v Nuslích pod mostem), takže jsem ty dnešní tři stovky taky nepochopil.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků