CityNavigator NT 2010

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JaKot 12. 4. 2009 21:42

Mapu City Navigator NT 2010.10 mám již v GPS, mimochodem celkem mě to trvalo 3:45 hod. (stahování z Internetu), extrahování, pak instalace do PC a následně instalace do GPS další cca 2:10 hod., celkem skoro 6 hodin. Souhlasím s piErcEm, že se nejedná o revoluci, ale evoluci a je mě jasné, že za 3 měsíce po aktualizaci se nedá očekávat od následující aktualizace velký skok. Uvidíme, ale fakt je, že jsem s mapou CN NT 2009.11 najezdil jen málo km, protože jsem ji měl cca 3 týdny.
Ale i tak jsem zvědavý, jak bude nová mapa fungovat v praxi.
Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě
JaKot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romstar 13. 4. 2009 08:32

Zdravím, každý chvilku tahá pilku :-). Když vyšla verze 2009.11 tak jsem byl nadšený, protože se hodně změnilo navigování na Moravě v menších městech. Ve verzi 2010.11 se na Moravě nic moc nezměnilo ani opravy které jsem reportoval nejsou zaneseny. To jsem ovšem ani nečekal, byl by to velký zázrak kdyby Navteq dokázal opravy které jsem posílal v průběhu cca dvou měsíců už opravit. Možná byla verze 2010.11 směřována více na východ a jistě nějaké drobné opravy v celé Evropě.
Osobně si myslím, že se spíše jednalo o doplnění bodů zájmu jak píše piErcE, ale jen ve větších městech. V Prostějově si dovoluji tvrdit, že je mapa úplně stejná jako ve 2009.11
Ovšem můj názor je ten, že již 2009.11 byla v mnohém lepší než Atlas 8. CN někdy vede opravdu bravůrně takovými zkratkami, které zná jen rodilý. Někdy to veme trasou které není úplně ideální, ale dá se. Uvítal bych větší preferenci hlavních silnic a minimum šedých ovšem to by vylučovalo zase ty zkratky :-)
Navteq a Garmin odvádí dobrou práci a já jsem nad míru spokojený, co by za takový servis dali chlapci co mají Mio 710 atd. Že?
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 13. 4. 2009 10:07

vzdyt v prostejove taky pribyla spousta POI bodu .)
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Romstar 13. 4. 2009 10:45

Zdravím, tak to jsem rád,já jsem se díval na poi v gps, protože mám verzi 2010.11 na pc v práci. Já jsem se spíše zaměřil na opravy některých chyb.
Zítra na to mrknu, ale předem se omlouvám. O:-)
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JaKot 13. 4. 2009 17:19

Ve své navigaci Garmin Nuvi 760 mám mapy: Atlas 8 NT, Adresy V1 a City Navigator 2010. Ve svém PC mám v Map Source tyto mapy: City Navigator NT 2010, Atlas 7 a Topo Czech 1.2.
Můžete prosím tady někdo uvést postup, jak zkopírovat mapu Atlas Czeh 8 NT z GPS do Map Source (případně mapu Adres v1, je-li to pro plánování tras v PC nutné), abych mohl plánovat trasy prostřednictvím PC? A abych si při kopírování Atlasu 8 do Map Source nevymazal z něj mapu City Navigator 2010? Bojím se zkusit to sám, abych právě nevymazal z MapSource něco, co by mně mrzelo. Topo Czech by mně nevadilo, kdybych jej vymazal.
Omlouvám se těm, kteří jsou hodně sběhlí v používání PC a můj dotaz se jim zdá jako ten, který sem nepatří, ale bohužel patřím k těm méně sběhlým.
Děkuji
Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě
JaKot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 13. 4. 2009 19:15

piErcE píše:
Koby píše:piErcE: jak přesně zjistím jestli je to lednová verze ta v11? Mám určitě CNE 2009 a dával jsem ji tam mám pocit někdy začátkem ledna. Ono bylo víc verzí?


no .. na pozdim vysel city navigator 2009 . na konci ledna/na zacatku unora vysel city navigator 2009.11 a pred par dny vysel city navigator 2010.10.

vzhledem k tomu, ze tvrdite, ze tam ten novy usek za touto krizovatkou vubec nemate, tak mate nejspis ten "nejstarsi" city navigator 2009. (jinak, muzete sem treba napsat pod jakou verzi ho vidite v mapsource)


Tak mám 2009 v11 podle mapsource a skutečně to tam hlásí držte se vlevo. Správně je to najedte na nájezd vpravoa pak se držte vlevo.. to mi řekni :-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 13. 4. 2009 19:53

a mate v navigaci stejnou mapu jako v mapsourcu ? .)
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 13. 4. 2009 20:41

Mám :-( divný, že?
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků