CityNavigator NT 2010

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod audis 10. 4. 2009 06:26

pierce a roomstar: dekuji za info
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romstar 10. 4. 2009 07:01

Zdravím, tož toto jsem nečekal, aby mi byl poslán omluvný mail s tím, že problém je vyřešen po tom co jsem se včera dvakrát marně pokoušel instalovat mapu.

We recently experienced technical difficulties at garmin.com surrounding the download process for 2010 map updates for North America and Europe. We have resolved this issue and you can now complete the map update process.

We apologize for any inconvenience this has caused you. Please contact Garmin Product Support with questions.

Regards,
Garmin
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romstar 10. 4. 2009 07:54

audis píše:pierce a roomstar dekuji za info
- tak to mě pobavilo :-)
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 10. 4. 2009 09:42

proc?
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 10. 4. 2009 09:45

jo uz chapu. pisu z pocket pc. kdyz sem to psal, tak se si nebyl jisty, jestli to je po tom ceskem kcharu schvalne nebo jestli prezdivka je jinak... pardon:-)
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 11. 4. 2009 15:00

Doufám, že už tam bude opraven, resp. zaveden ten nájezd na Mnichov kousek za rozvadovem.... Hlásí to tam držte se vlevo ( místo sjedte doprava ) a pokud to poslechnete, dostanete se na dálnici, která byla otevřena někdy v prosinci 2008 a CNE NT 2009 v11 ji vubec neznal... Tedy asi tech nových 30km...
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 11. 4. 2009 15:17

a jste si jist ze opravdu mate CNE NT 2009 v11 (coz je lednova verze)? protoze tato verze tuto krizovatku (rozumim-li, tak mluvime o krizovatce A6/A93) zna "ve spravnem" tvaru a naviguje korektne.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 11. 4. 2009 15:20

ale co to ted prochazim v navigaci s vami zminenou mapou, tak mozna vim co mate na mysli.

pri navigaci timto usekem nasleduji po sobe dva pokyny

- sjedte na najezd
- drzte se vlevo

coz je v poradku - sjedete na najezd z dalnice a pak se drzite vlevo (protoze pokud by jste se vlevo nedrzel, tak se dostanete na A93 smer sever.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Koby 11. 4. 2009 15:22

piErcE: jak přesně zjistím jestli je to lednová verze ta v11? Mám určitě CNE 2009 a dával jsem ji tam mám pocit někdy začátkem ledna. Ono bylo víc verzí?
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 11. 4. 2009 15:26

piErcE píše:ale co to ted prochazim v navigaci s vami zminenou mapou, tak mozna vim co mate na mysli.

pri navigaci timto usekem nasleduji po sobe dva pokyny

- sjedte na najezd
- drzte se vlevo

coz je v poradku - sjedete na najezd z dalnice a pak se drzite vlevo (protoze pokud by jste se vlevo nedrzel, tak se dostanete na A93 smer sever.


Mrknu se na to a dám vědět... jel jsem tam s tím asi 4x a vždy se mi zdálo, že to hlásí fakt nesmysl. Poprvý jsem to poslechl, pak už radši na Munchen nebo Regensburg nebo co tam je značený :-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 11. 4. 2009 15:44

Koby píše:piErcE: jak přesně zjistím jestli je to lednová verze ta v11? Mám určitě CNE 2009 a dával jsem ji tam mám pocit někdy začátkem ledna. Ono bylo víc verzí?


no .. na pozdim vysel city navigator 2009 . na konci ledna/na zacatku unora vysel city navigator 2009.11 a pred par dny vysel city navigator 2010.10.

vzhledem k tomu, ze tvrdite, ze tam ten novy usek za touto krizovatkou vubec nemate, tak mate nejspis ten "nejstarsi" city navigator 2009. (jinak, muzete sem treba napsat pod jakou verzi ho vidite v mapsource)
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 11. 4. 2009 15:45

Koby píše:Mrknu se na to a dám vědět... jel jsem tam s tím asi 4x a vždy se mi zdálo, že to hlásí fakt nesmysl. Poprvý jsem to poslechl, pak už radši na Munchen nebo Regensburg nebo co tam je značený :-)


ten "posutp" co jsem psal, je pro mapu 2009.11. v pripade mapy 2009 (ktera ten novy usek jeste nezna, kdyz vysla v rijnu), je tam opravdu jen "drzte se vlevo", ale ten je spravny, protoze tam opravdu na "drzte se vlevo" jste se dostal na smer mnichov :)
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod Romstar 11. 4. 2009 16:59

Koby píše:piErcE: jak přesně zjistím jestli je to lednová verze ta v11? Mám určitě CNE 2009 a dával jsem ji tam mám pocit někdy začátkem ledna. Ono bylo víc verzí?


Zdravím, Klíček- Nastavení- Mapa a dole map info. Tam najdete popisku verze Vaší mapy.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JaKot 12. 4. 2009 14:06

Tak už se mně stahuje CN NT 2010 do PC, protože mám skutečnou rychlost stahování okolo 250 kB/s, tak mně to trvá cca 3,5 hodiny.
Ale zatím jste vy, majitelé CN NT 2010 uvedli jen málo informací o rozdílu mezi touto verzí a mapou 2009.11. Je ale fakt, že tato aktualizace přišla hodně rychle po mapě 2009.11, takže ani nebyl čas, zažít všechno co mapa CN NT 2009.11 nabízela. Alespoň já mám CN NT 2009.11 teprve od asi 20. března 2009.
Chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě
JaKot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 12. 4. 2009 18:22

jak "hodne rychle" ... prisla presne tehdy , kdy prijit mela - cili tri mesice po predchozi verze. a dalsi verze bude zase za tri mesice. cili ... uz to neni nic "mimoradneho"..

jinak, jak jsem rekl uz par prispevku zpet - neni to zadna revoluce, ale jen evoluce - ono co jineho .) za 3 mesice se toho zas tak moc na silnici nezmeni, takze se neda cekat, ze tam budou nejake zasadni zmeny. cili - proste nova verze, kde pribylo sposuta POI bodu, par novych silnic... to je vse.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků