Garmin Nüvi 765

O autonavigacích Nüvi i turistických přístrojích eTrex, Colorado, Oregon

Moderátor: Moderátoři Navigovat.cz

Odeslat příspěvekod aaakecal 5. 12. 2009 11:43

To asi proto, že tam ty mp3 nejsou, pokud je chceš dostat do navigace, nějaké si stahni a přidej k původním gpx souborům do stejného adresáře se stejným názvem stejně jako ikonky.

Pokud si stahneš radary podle kategorií samostatně, tak tam je možnost vybrat si vzdálenost upozornění. Ikonky taky stahni samostatně a zvuky si vytvoř svoje, stačí, pokud je pak přejmenuješ podle názvu kategorie.

třeba tady: http://www.poi.cz/phpbb/viewtopic.php?f=23&t=2641

:-P
aaakecal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod superkutil 5. 12. 2009 12:09

Takže když tam nebudu mít ty MP3 tak na POI nebude navigace upozorňovat ani textem, ani ikonkou? Myslel jsem, že se akorát použije standardní zvuk navigace, ale ikonky a hlášky se zobrazí.
Garmin Oregon 450 + TOPO 3.0
Garmin Nuvi 765T
Mondeo kombi 2.2 TDCI
superkutil
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Captain Slow 23. 12. 2009 16:45

Dobry vecer,
po updatu firmware mi zamrza Nuvi 760.

Jsem schopny si na internetu najit starsi verze firmware, nevim ale, ktera tam byla puvodne. Ktera verze je 'bezproblemova'?
Captain Slow
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MMira 13. 1. 2010 10:38

uz jsem se s 765 docela szil, ale stale me vytaci jedna vec. neni mi jasne, proc se na hlavni mape nezobrazuji popisky mest. podrobnosti map mam nastaveny na High a stejne vidim jen silnice popr ulice. docela me stve, ze nevidim, kolem ceho projizdim. nejde to zmenit?
FWD na pojizdky, AWD na potah, RWD na zabavu, co vice si prat.
MMira
Návštěvník

Odeslat příspěvekod superkutil 13. 1. 2010 11:02

MMira: Nemrzne ti to při tom maximálním rozlišení? Musel jsem vypnout 3D a ještě nastavit normální rozlišení, protože jinak se mi to zasekává. On vůbec Garmin je velmi skoupý na jakoukoliv informaci navíc na hlavní obrazovce. Navíc mi v horní liště nezobrazuje po jaké ulici jedu, ale nějakou vzdálenou ulici. Třeba jedu po D8 a navigace mi píše Hradec Králové.
Garmin Nuvi 765T
Mondeo kombi 2.2 TDCI
superkutil
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rubic 13. 1. 2010 14:43

>MMira : Podrobnosti Ti postačují střední. Jedeš...ťukneš do mapy, naskočí Ti 2D zobrazení - pohled na mapu shora. Ťuknutím na - (minus) si navolíš měřítko 200, nebo lépe 500 m, vidíš svou pozici , ulice i označení měst kde projíždíš . Občas si musíš mapu posunout abys z ní nevyjel. Až Tě to přestane bavit, ťukneš na tlačítko "Zpět".
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v6.19.4.0
Rubic
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MMira 13. 1. 2010 18:48

kutil: ne, zadne mrznuti se nekona a to nahore je navesti na na dalsi odbocku, to je imho zcela v poradku. po jake ulici jedes ti to zobrazi, kdyz neni aktivni zadna trasa.

rubic: zkusim, ale daleko radeji bych to mel na displayi stale bez nutnosti preklikavat na jine zobrazeni. je tedy otazka, jak se to chova, pokud je 3D pohled vypnut. musim zkusit.
MMira
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MMira 13. 1. 2010 22:18

mno, tak jsem vyzkousel a zadna slava. narazil jsem totiz na dalsi variaci vyse zmineneho problemu. sestavim si Custom route, necham si ji zobrazit a ukaze mi to slepou mapu s par cestama a ruzovou linkou.

to vazne je nedomyslene....

a jeste jedna vec mi chybi. vsechny garminy, co jsem zatim mel, mely obrazovku, kde se dalo videt, kolik je videt satelitu, jaka je presnost, jaka je nadmorska vyska atd. tady prd.
MMira
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rubic 14. 1. 2010 04:44

>MMira : Dobrý den, ano na oslavné ódy to není, ale
a) Vlastní trasy - máš něco chybně nastavené. Všechny silnice opravdu pojmenované nejsou. V simulačním režimu si na stole můžeš trasu projet.
b) Přidrž stisknutou orientační míru satelitního signálu-zobrazí se Ti informace o satelitech
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v6.19.4.0
Rubic
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MMira 14. 1. 2010 10:07

rubic:

ad a) nechci simulacni rezim, chci si tu trasu zobrazit celou a kouknout, kudy vede. to umelo staricke iQue velmi dobre...

ad b) to bylo to prvni, co jsem zkusil, protoze se to celkem nabizi. a nefungovalo. ovsem ted jsem to zkusil znova a vida, zabralo to. je ovsem pravda, ze jsem mezitim spachal upgrade FW. no alespon neco funguje :)
MMira
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Romstar 14. 1. 2010 10:10

Pro zobrazení trasy je potřeba po výpočtu kliknout na horní modrou lištu a potom dole Mapa.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rubic 14. 1. 2010 20:16

>MMira : asi si nerozumíme. Po vybrání Vlastní trasy je přece dole uprostřed tlačítko "Zobrazit náhled", tam přehlédneš trasu celou.
Pokud by si chtěl používat 2D zobrazení mapy bez přepínání a posouvání za jízdy, je to možné nastavením v "Zobrazení mapy" - zvolit "Trasa nahoře". Asi jde o návyk, co komu lépe vyhovuje. Vzdálenost k odbočení je zobrazována, taky by to šlo používat.
Rubic
Návštěvník

Odeslat příspěvekod superkutil 15. 1. 2010 11:30

Jo, jo, takové to drbání se pravou rukou za levým uchem. Co jsme pochopil, tak se chování SW u jednotlivých řad Garminů dost liší. To je dost divný, že by se Garmin nedokázal rozhodnout, co vlastně chce uživatelům nabídnout? Nedá mi to a srovnávám Nuvi 765T s TomTom, který jsem nějakou dobu používal a mám ho v mobilu a nemůžu si pomoct. Myslím, že by programátoři od Garmina neměli tolik chlastat a kouřit. :hm
Garmin Nuvi 765T
Mondeo kombi 2.2 TDCI
superkutil
Návštěvník

Odeslat příspěvekod potterharry 15. 1. 2010 17:38

Zdravim, chci se zeptat ohledne map CN. V navigaci jsou 2D i 3D obe oznacene k uziti, ale v navodu je napsano, ze vybrana smi byt pouze jedna. Tak mam jednu odznacit? Taky by me zajimalo, jak se dostanu k zobrazeni 3D budov? To se deje automaticky behem navigovani.

Jsem z toho pristroje trochu rozpacity, vybiral jsem ji na zaklade diskuzi a porovnavani hodne dlouho, otec z ni mel obrovskou radost, ze si zrovna 765T pral. Ale cim dal tim vic je akorat nespokojeny a porovnava s kdysi zapojcenou MIO C710, ktera se tedy i mne zdala intuitivnejsi, a take trochu lituji, ze jsem mu nakonec neporidil tu, protoze jeden model z jejich nabidky jsem mel take mezi finalni trojici, pro Garmin rozhodly mapy LifeTIme. Jak se od 765T lisi modely 1390 a 1490?

Jeste se omlouvam, nejsem v teto oblasti skutecne znaly, ale napadla me otazka. Je mozne treba i do Garmin nahrat aplikaci iGO a jeji mapy nebo to je uplna blbost?
potterharry
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka