Garmin Nüvi 765

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod loop 15. 2. 2009 16:56

myslím na mapě při navigaci jsou dole v prostřed tři pole - to nalevo po rozkliknutí se stává něco jako počítač - s průměrnou, max. rychlostí, dobou jízdy atd. a jsou tam i náklady - mám tam ale libry
loop
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romstar 15. 2. 2009 17:08

Nejsem si jistý jestli tam ty libry nebudou pořád. Já 765tku nemám teď u sebe ovšem zdá se mi, že po nastavení Ecoroute to zmizí. Ovšem měl jsem v rukou 765tku kde Ecoroute bylo neustále v angličtině i když byla zadaná čeština a nedonutil jsem ji zatím k češtině.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Niffki 16. 2. 2009 14:17

Niffki: někde v nastavení si zapni upozorňování - jak radary tak i POI (možná musíš aktualizovat ten firmware).
Hlasitost jsem musel stáhnout z nastavených 80% na 20%[/quote]


Tak jsem si navigaci připojil k PC a aktualizoval jsem si vše co mi to nabídlo k aktualizaci, včetně i toho firmwaru na 3.10. Výsledek je že, stále nemůžu najít ty POI v nabídce aby se mi zobrazovali při cestě. Zobrazují se někomu nebo mám vadný výrobek? Nebo napíše mi prosím někdo jak je zapnout? A radary zatím nevím.
Niffki
Junior

Odeslat příspěvekod Romstar 16. 2. 2009 15:15

loop píše:myslím na mapě při navigaci jsou dole v prostřed tři pole - to nalevo po rozkliknutí se stává něco jako počítač - s průměrnou, max. rychlostí, dobou jízdy atd. a jsou tam i náklady - mám tam ale libry


Zdravím, tak dnes jsem jezdil s 765tkou a libry tam nebyly, ale normálně Kč.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod loop 16. 2. 2009 16:47

a nevíte, jak toho docílit?
loop
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piErcE 16. 2. 2009 18:19

Niffki píše:
Tak jsem si navigaci připojil k PC a aktualizoval jsem si vše co mi to nabídlo k aktualizaci, včetně i toho firmwaru na 3.10. Výsledek je že, stále nemůžu najít ty POI v nabídce aby se mi zobrazovali při cestě. Zobrazují se někomu nebo mám vadný výrobek? Nebo napíše mi prosím někdo jak je zapnout? A radary zatím nevím.


vadny vyrobek opravdu nemate.. :) je to softwarova zelzitost a proste 765 tuto volbu nema.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 16. 2. 2009 18:20

loop píše:a nevíte, jak toho docílit?


mate spravne nastavene vsechny "locales" na cestinu? mate zauktualizovane vsechny aktualizace? i ty, co se instaluji po firmware?
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod loop 16. 2. 2009 19:18

a to jsou které?
loop
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romstar 16. 2. 2009 19:31

Zdravím, tak si připojte gps k pc a protože máte nejnovější FW tak Vám to nabídne ještě další věci v tabulce, které si můžete zvolit. Ale osobně si myslím, že jste asi aktualizoval vše. Zkuste jestli v tabulce nebude ješte čeština.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Niffki 17. 2. 2009 06:21

http://www.youtube.com/watch?v=diY8CI7wHn4

Tak tady jde vidět že navigace umí zobrazovat POI body, ale asi jen v nějaké japonskočínské verzi :-] škoda...

A docela mě zarazilo, že mě navigace vede někdy přes 3 nebo 4 křižovatky, když můžu projet jen jednou a tu hned naproti - jednou se mi stalo, že taková objíždka mě přišla na 5 km - jsem si udělal okružní jízdu okolo silnice po který jsem jel a pak jsem se vrátil na tu stejnou cestu jen o křižovatku dál. :hm a to tam žádná uzavírka nebyla tak nevím... Možná se to spraví tím novým firwalem.
Niffki
Junior

Odeslat příspěvekod Romstar 17. 2. 2009 08:38

Zdravím, doufám, že nemáte v objížďkách zatrženo DOPRAVĚ. To by asi vysvětlovalo proč Vás 765tka vedla samovolně kolem dopravní situace, která tam nemusela být, protože u nás někdy informace o dopravě visí v éteru několik týdnů a jiné zase chybí.
Raději volím možnost upozornění na dopravu a já se potom sám rozhodnu jestli využiji objížďku. :-)
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Niffki 17. 2. 2009 09:14

Ted jí už mám pryč. Ale v tu dobu co jsem tam jel tak myslím, že jsem jí měl ješte zapnutou/zaškrtnutou. Tak to je třeba ono. :-)
Niffki
Junior

Odeslat příspěvekod Niffki 17. 2. 2009 09:31

A jsem se chtěl ješte zeptat. Chtěl bych využít 60 dní na to abych si stáhnul do navigace nejnovější mapy. Po přihlášení do myGarmin to na mě mluví anglicky :nenapadne
Prosím napsal by mi někdo postup jak nejnovější mapu stáhnout zdarma než uplyne těch 60 dní ? Nebo na co si dávat pozor při stahování a při instalaci?
Niffki
Junior

Odeslat příspěvekod Romstar 17. 2. 2009 12:28

Zdravím, je to velice jednoduché. Vytvořte si účet a následujte pokyny. Pokud nemluvíte anglicky tak použijte např google překladač.
http://translate.google.cz/translate_t#

Kdybyste byl někde z okolí Olomouce tak to mohu udělat za Vás. Žel bez Vaší gps to nejde udělat. Protože systém chce připojenou gps k pc.

Pro své zákazníky to dělám za ně pokud chtějí a rovnou jim tam šoupnu ty nové mapy, protože ten soubor má 3GB a né každý má tak rychlé připojení, aby na to nestrávil celý den.
Neexistuje hloupá otázka, jen hloupá odpověď.
Romstar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Niffki 17. 2. 2009 13:09

Bohužel bydlím na opačné straně :-l Děkuji za radu. Snad to nějak zvládnu.

Když má ten soubor 3 GB to znamená že pak musím mít 3 GB volné v navigaci - na SD kartě?
Niffki
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků