eTrex Legend HCX problém. Help!

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sullaco 30. 8. 2008 11:58

Ahoj, mám výše uvedenou navigaci teprve měsíc, zítra mám odjet na vodu, a tak jsem do ní večer dohrál nějaké mapy, které potřebuji. Poté se z ničeho nic navi vypla a nejde zapnout. Nemá někdo nějaký způsob, jak ji přivést znovu k životu? Nějaký reset nebo tak něco?

Předem díky moc! :-(
Sullaco
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zmizik 31. 8. 2008 10:35

Zeby baterky? Inac neviem, skuste mozno este vybrat mikroSD kartu a zapnut Legenda bez tejto karty.
cpu: intel mb: asus ram: adata gpu: ati hdd: hitachi, maxtor psu: enermax case: thermaltake dvd-rw: lg lcd: acer cooler: zalman ntb: hp pda: htc foto: sony gps: gpsmap
zmizik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 1. 9. 2008 09:04

Hard Reset:

With the unit turned off, press and hold the follow buttons: PAGE + Enter on the click stick. Then press and release the POWER. The unit will power up asking if you want to release all user data. Select yes, and the unit will be reset. After the master reset, place your unit outside, so that it has a clear view of the sky for 25 to 30 minutes for the unit to acquire new almanac data.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 12. 5. 2009 21:54

Než abych zakládal nové téma, tak to zkusím nacpat sem... (Nevím, jak to tady chodí, tak kdyžtak prosím o přesunutí do jiného topicu, snažil jsem se hledat, díky)

Chtěl bych vypnout u tohoto modelu statickou navigaci a nějak se mi to nedaří... Návod od Marka L. jsem samozřejmě četl, ale... Připojím Legenda přes USB a teď, jak zskat COM port? Ve správci zařízení se neobjeví (zato se objeví Garmin USB driver), pak jsem díky garáži našel program GPSGate, který uměl přehodit Garmin USB na virtual COM... Program SIRFDemo začal načítat data z GPSky, ale nedařilo se mi dlouhodobě přepnout do SIrf módu a tudíž nejsem schopen zaškrtnou Disable u Statický navigace... Vždy se přepne hned zpět do NEMA... Ví někdo, jak na to? Díky moc!
X123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ovo 14. 5. 2009 17:29

Mluvíte o eTrex HCx? Neslyšel jsem, že by tato řada měla takovou možnost - ani nemá zmiňovaný SIRF.
Ovocné víno každý den, tvůj život se změní v sen.
Ovo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 14. 5. 2009 18:07

Jj, mám na mysli eTrex Legend HCx... Jestli nemá ten SiRF, tak to je pak jasný... :-)
X123
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků