Prodejce mi nedodat serial + odemykací klíč od základní mapy

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zbynek1 28. 6. 2008 20:13

Dostal jsem na přiloženým papíře :

1) registrace číslo mapy + odemykací kód TOPO mapy 1.2 .
2) registrace číslo mapy + odemykací kód Atlas Czech v 7 .
3) sériové číslo GPS

4) nedostal jsem ovšem nic od nainstalovaný mapy Evropy CityNavigator NT v2008 !!!

Měl bych provést registrace na sebe ?? A co s těmi chybějícími údaji o mapách Evropy CityNavigator NT v2008 ??

Navigace Garmin 760, v interní paměti nainstalováno: mapy Evropy CityNavigator NT v2008 + Atlas 7 NT - ČR. Součástí balení dále byla i registrace číslo mapy + odemykací kód TOPO mapy 1.2

Já si myslím že bych měl automaticky dostat serial + odemykací klíč k nainstalovaný mapě CityNavigator NT v2008 . Nebo se pletu ???
Zbynek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zbynek1 29. 6. 2008 10:58

Objasněno na fóru "Path" , přesto bych byl zvědavý co obsahovalo vaše balení Garmin ... :?:
Zbynek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vahač.X 30. 6. 2008 06:44

Zbynek1 píše: Navigace Garmin 760, v interní paměti nainstalováno: mapy Evropy CityNavigator NT v2008 + Atlas 7 NT - ČR. Součástí balení dále byla i registrace číslo mapy + odemykací kód TOPO mapy 1.2


Tak to jsi šťastný člověk ... v mém případě Navigace Garmin 760, v interní paměti nainstalováno: mapy Evropy CityNavigator NT v2008 + Atlas 7 NT - ČR. Součástí balení dále nebylo nic - žádné registrace, žádné odemykací kódy, žádné informace k mapám ... pouze "návod" na přepínání mezi mapami...

Zbynek1 píše:Objasněno na fóru "Path" , přesto bych byl zvědavý co obsahovalo vaše balení Garmin ... :?:


Jdu hledat
Aktuálně LG G2 a S GS3 ... ale začínal jsem už s Motorolou 160 :-)
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 6. 7. 2008 20:44

tu predinstalovanou mapu city navigator 2008 nemusite nijak registrovat - kdyz se pripojite na garmin a zaregistrujete si gpsku (podle serioveho cisla) tak se ta mapa city navigator zaregistruje automaticky - ta je predehrana uz od garmina a sam garmin vi, ze s danou gps byla i tato mapa.
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod warhead_cz 8. 7. 2008 12:39

To je naprosto standartni baleni , kody k ceskym mapam jsou regle na SN pristroje 8-P
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jgalen 8. 7. 2008 17:48

Jsem na tom stejně. Kde najdu to 25ti místné číslo ?? v návodu o tom není zmínka. Pod baterkou je jen 10ti místné. jgalen
jgalen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vahač.X 9. 7. 2008 06:50

warhead_cz píše:To je naprosto standartni baleni , kody k ceskym mapam jsou regle na SN pristroje 8-P


Co je standardni baleni? To co je uvedeno na zacatku (tedy s kodama na prilozenem papire) nebo naprosto hole baleni - tedy jen mapy v navigaci a vic nic?
Aktuálně LG G2 a S GS3 ... ale začínal jsem už s Motorolou 160 :-)
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod Vahač.X 9. 7. 2008 06:55

piErcE píše:tu predinstalovanou mapu city navigator 2008 nemusite nijak registrovat - kdyz se pripojite na garmin a zaregistrujete si gpsku (podle serioveho cisla) tak se ta mapa city navigator zaregistruje automaticky - ta je predehrana uz od garmina a sam garmin vi, ze s danou gps byla i tato mapa.


Jo tomu rozumim, ale tady ruzne kolem se pise o vyhodach planovani tras v PC ... a tam CN2008 nemam a nedostanu jej tam (prosta kopie z PNA do PC je blbost - nemuze fungovat).
Jinymi slovy - mohu v PC pracovat (planovat trasy, prohlizet projete ... a mozna jeste neco dalsiho?) pouze s tim (mapy) co stahnu z internetu pokud se mi podari nekde zjistit registraci (pokud ne tak jsem v p**eli uplne).
Aktuálně LG G2 a S GS3 ... ale začínal jsem už s Motorolou 160 :-)
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 9. 7. 2008 10:52

Vahač.X píše:Jo tomu rozumim, ale tady ruzne kolem se pise o vyhodach planovani tras v PC ... a tam CN2008 nemam a nedostanu jej tam (prosta kopie z PNA do PC je blbost - nemuze fungovat).
Jinymi slovy - mohu v PC pracovat (planovat trasy, prohlizet projete ... a mozna jeste neco dalsiho?) pouze s tim (mapy) co stahnu z internetu pokud se mi podari nekde zjistit registraci (pokud ne tak jsem v p**eli uplne).

zavolejte do picodasu - pokud je predinstalovana mapa ciste v prirstorji a neni k tomu DVD, tak by za par stovek mel DVD prodat picodas. (kdesi jsem to tu zahledl pred casem)
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod warhead_cz 9. 7. 2008 12:02

cn2008 se k tomu nedava , a ohledne ceskych map jejich odemykací kódy se dají najím v databázi ceskeho garminu , bud je to kod nalepeny na krabici nebo u novejsich kusu se misto kodu zada seriove cislo pristroje a vyjede to odmykaci kody ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků