od niio 14. 6. 2008 11:43
Chcel by som sa opytat na mapy SK Roads 5. V porovnani s Navigator Europe NT 8 (mam na mysli tie prednahrate v Garmin 250) maju omnoho mensiu siet ciest, napriklad Mnichova Lehota je v eurocity velmi detailne,ale v SKRoads je tam len jedna hlavna cesta....ako je to mozne??? A je normalne, ze navigacia ma nasmeruje aj do zakazu vjazdu?
V com je SKRoads lepsie? Ja som iba nasiel, ze oproti euro mape su tam neni cesty, ktore ani neexistuju (napriklad medzi domami, alebo cez dvor nejakeho baraku), ale zase napr. Mnichova Lehota tam uplne chyba. V SKroads su POI a este krajina je detailnejsia. ALe co sa tyka samotnych ciest, tak ma tiez chyby, ako euro mapa v gamrine...
Ked som si dal generovat trasu, tak ked som mal povolene dialnice, tak mi naslo peknu trasu, ale ked som zrusil dialnice, tak ma to poslalo uplne cez vsetky dediny, miesto toho, aby mi to zvolilo trasu po hlavnej ceste, ktora obchadza dediny. Da sa nejako upravit v pristroji najduta trasa?
AMD X2 5000+ BE 2.6@3.1,ASUS EAH3870 512DDR4 890/1196,ASUS M3A AMD770FX,Samsung 16MB 250GB HD252HJ + 32MB 1TB HD103UJ ,WD320GB 7200rpm USB2.0, 4x2GB DDR2 800MHz, LG 20" LCD L204WT-BF 5ms 1680x1050,Artic freezer pro64,Fortron 400W Blue storm II