Laik si chce koupit navigaci - GARMIN/MIO/TT ???

Jaký navigační přístroj vybrat, kde ho koupit?

Moderátor: Moderátoři Navigovat.cz

Odeslat příspěvekod Jardavoda 23. 9. 2007 10:29

Dobrý den, chci si koupit nějakou navigaci mezi 9.000,-- až 16.000,-- Kč, a váhám mezi 3 značkami.
1) GARMIN Nuvi 660
2) MIO C720
3) TT ONE XL
a) Chtěl bych opravdu podrobnou mapu ČR, dále pak západní Evropy,aby je bylo možno nějak (pokud možno bezplatně) aktualizovat
b) jsem v tomto oboru úplný laik a bude to moje první navigace a proto bych upřednostnil takovou, která bude mít mimo samozřejmých uživatelských předností i snadnější ovládání a komunikaci.
Vlastně ani nevím, na co se mám zeptat, ale snad mi někdo porozumí.
Díky za Vaše odpovědi.
JV
Jardavoda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod P800 23. 9. 2007 11:51

TomTom GO 720(T)..
P800
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Driver 23. 9. 2007 12:56

9 - 16 tisíc je hodně široký rozsah... Doporučil bych Garmin 660 nebo TomToma...
Das Auto
Driver
Návštěvník

Odeslat příspěvekod snake2 23. 9. 2007 13:02

Ja mám skúsenosť, a to naozaj dostatočnú, s Garminom, a taktiez s Mio, a nech mi odpustia všetci priaznivci TT, ale jednoznačne doporučujem Mio, a to 520FT . Fotak na 720 je na prd, to radsej použi ten na mobile, a ostatné funkcie sú rovnaké na FT , mas tam uz prijímač traffic správ v drziaku, disp a aj vsetky funkcie vrátane aktuálnosti máp, sú absolútne super. Takze jednoznačné doporučenie - Mio 520FT .
Snake
snake2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chito 23. 9. 2007 15:28

špatný není ani NAVIGON 7110, po aktualizaci map už má dobré pokrytí a také dobře vypadá :-)
chito
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod |Mio| 23. 9. 2007 15:30

Pokud jde hlavne o mapy, tak jednoznacne TomTom.

Mapy od TT jsou nejpodrobnejsi a nejrozsahlejsi.
"Nemam rad CENZURU = nemam rad De Funese"
Motto: "Heh pry pravidla fora, ale nikdo mi nezdeli ktere jsem porusil. Kam ten svet speje"
|Mio|
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jiboy 25. 9. 2007 12:40

a to si vzal kde že má tomtom nejrozsáhlejší nejpodrobnější mapy a co třeba igo 3 týdny staré mapy, které mám ve svém miu c520 - celou evropu - myslím si že tomtom určitě nemá lepší maximálně stejný. Neměl jsem v ruce garmin, tomtom xl - display se mi zdá vyblitý - málo detailů a pokud mio tak doporučuji pouze verzi za 9000 kč 12 států a pak dokoupit druhý tmc držák za Kč 1000,--, kde stejně dostaneš pouze staré mapy a nové jdou také sehnat a půjde ti hlavně celá evropa.
jiboy
Kolemjdoucí