Jakou navigaci koupit do 6 tis?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Carcass 4. 8. 2007 22:09

Zdravim, nenasel by se tu odbornik, ktery by naprostemu laikovy poradil jakou navigaci si poridit, podle nasledujicich pozadavku? Za prve by mela byt hodne rychla a prepocitavat trasy co nejrychelji. Za druhe by mela mit v mestech dobry signal a co nejlepsi pokryti CR vcetne nazvu ulic velkych mest jako je HK, Praha... A ted to nejdulezitejsi...mela by byt do 6 tis. Kc:-) Budu rad za kazdou radu, protoze se v navigacich vazne nevyznam. Zadne dalsi vymozenosti jako prehravace, fotaky atd v tom nechci a hlavne nepotrebuji. Jde mi ciste o funkcnost a prehlednost. Z dosavadnich zkusenosti jsem jel jednou s Tom Tomem a jednou s Garminem. Vyhral to jednoznacne Tom Tom, ale zajimaji me i jine alternativy. Predem diky za rady.

//matho83: doplneny nazov, povodne "jakou koupit?"
Carcass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod imaster 5. 8. 2007 17:19

To co požaduješ splňuje určitě každá značková navigace. (nemyslím teď takové značky z kauflandu a nebo lídlu). Já mám zkušenosti s tomtomem, přepočet trasy je rychlý, velká města jsou do úrovně ulic a popisných čísel. Ze signálem jsem neměl problém na úzké lesní cestě ani ve městě. Dokonce mám signál i doma pod střechou, ale jen u okna , i zavřeného. Ovšem cena?? To si už budeš muset najít sám, ta je v každém obchodě jiná.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carcass 5. 8. 2007 19:26

Diky moc za odpoved :-) Taky bych to videl na toho tomtoma. Ale myslel jsem, jestli treba nestojej i za to levnejsi Myguide? :-)
Carcass
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod imaster 5. 8. 2007 19:29

Vzhledem k tomu že mám tomtoma a v mém okolí mají i ostatní tomtoma (pda i přenosné ), poradím Ti jedině to, ať si tady přečteš všechny testy a recenze. Když jsem se rozhodoval já o koupi, několik dnů jsem tady studoval web a fórum.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M2M 6. 8. 2007 19:37

Doporučuji Toma
M2M
Junior

Odeslat příspěvekod dopij 7. 8. 2007 08:19

Já byh zase doporučil cokoliv co jede na iGO, tzn. Mio, MyGuide, a pokud možno s čipem SirfStarIII.
dopij
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků