navigace do 10 000kc, pokryti hlavne okoli Trince

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kuchi 26. 6. 2007 11:26

Dobry den. Chtel bych poridit navigaci do 10 000kc (MP3, BT a podobne nepotrebuji). Duraz kladu na kvalitu map, predevsim okoli Trince (vcetne cisel popisnych). Prepocitat trasu pri chybnem odboceni by taky mohla zvladnout (body zajmu pokladam za samozdrejmost). O navigace jsem se zatim nejak extra nezajimal takze budu za kazdou radu vdecny.
kuchi
Junior

Odeslat příspěvekod Gmog 26. 6. 2007 14:44

Kvalitní katastrální mapa pro jakoukoliv navigaci bude asi problém, ale nevím, taky se extra o nějaké věci nezajímám. Větší šance by byla, kdyby Ti místo čísel popisných stačila orientační. Věřím, že je v Třinci mají, i když ani jedna z populárních Českých a hodně podrobných map (TOPO Czech v 1.2, Atlas CR10R v6) je ani v nejnovější verzi neobsahují. Takže snad něco jiného než Garmin... nějaké PDA???
Gmog
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kuchi 26. 6. 2007 15:35

jde mi proste o co nejpodrobnejsi mapu, klidne ozelim o 30s delsi hledani trasy atp...
kuchi
Junior

Odeslat příspěvekod Driver 26. 6. 2007 16:08

Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod medoz 28. 6. 2007 23:35

Já mám Garmin Nuvi 300 a ten má 100% pokrytí až do čísel domů !!!o/quote]
medoz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gmog 29. 6. 2007 09:58

medoz píše:
Já mám Garmin Nuvi 300 a ten má 100% pokrytí až do čísel domů !!!o/quote]

Pokrytí čeho? V jaké mapě? Jaká čísla domů - orientační v ulici nebo požadovaná popisná čísla? 100% znamená ve všech obcích???
Nemohu uvěřit!
Gmog
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod patrias 17. 7. 2007 11:28

Zdravím,jsem shodou okolností z Třince a pořídil jsem si před pár dny MIO 520.Pokud by jste netrval na číslech popisných tak uliční pokrytí Třince je dostačující.Samozřejmě nejnovější kruháč není v mapě,ale jinak super.
patrias
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků