Tom Tom One New - je to dobrá navigace?

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Terminator3 14. 4. 2007 12:59

Mám zájem o navigaci do auta. Nezajímají mě ostatní kravinky jako MP3, hands free apod, jen aby to mělo dobrou navigační část. Zajímají mě především mapy ČR a jejích měst. Zahraničí mě nezajímá. A proto mě zaujal TTON. Myslíte, že je to navigace v pohodě? Když si ho teď koupím, bude už mít třeba na mapě nové úseky dálnic? (Loni otevřenou třeba hradeckou ci plzeňskou). V Electroworldu ho mají teď za dobrou cenu, tak o jeho koupi vážně přemýšlím, ale bojím se, abych neudělal chybu..

http://tinyurl.com/3azasf
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza_LT 15. 4. 2007 19:40

S Tom Tom nemám osobní zkušenost, ale co z diskuzí vyplývá, tak nejkvalitnější mapy ČR má asi Garmin, potažmo česká mapa Atlas ČR 10R která je s těmito nevigacemi zdarma distribuována.
Honza_LT
Junior

Odeslat příspěvekod vojta66 15. 4. 2007 21:16

TT One New mam uz asi pul roku a mohu rici: je to dobra navigace :tleskani. Nevim s jakou verzi map jej ted prodavaji v Electroworldu, ale nejnovejsi mapy jsou jiz aktualizovane na hradeckou i plzenskou dalnici....pokud prodavaji se starsimi verzemi map, bude treba zakoupit nove verze nasledne...
vojta66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baranyo 21. 4. 2007 14:33

mam "stary" Tomtom One ... a CR ma pokrytie 99% (oproti SR je to velmi dobre) a minuly tyzden boli vydane nove verzie map 6,75

//Kodl: Příspěvěk "zlegalizován," oznámeno SZ
baranyo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod autoburda 22. 4. 2007 09:26

našel jsem TT ONE NEW za skvělou cenu s mapou západní Evropy na DVD.
http://www.audiocar.cz/auto-navigace-navigace-tomtom-43-1.html

jsou nějaké verze map Rumunska,Bulharska,Chorvatska pro ONE :?:

Testoval někdo 4GB SD v této navigaci :hm
autoburda
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod baranyo 22. 4. 2007 12:25

ano, mam SD kartu s kapacitou 4 GB s viacerymi mapami, aby sa dalo medzi nimi lahko prepinat a nevymienat jednotlive karty a frci uplne bezchybne !!!
baranyo
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků