Jake GPS zarizeni

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 9. 7. 2006 20:02

Ahoj

poradte mi jake GPS zarizeni si poridit pro mobil (asi pro N73), pc

Dival jsem se na

Nokia LD-3W u Eurotelu maji velmi dobrou cenu
Obrázek

i-Tec Bluetooth GPS 20 ma BT jenom 1.1
Obrázek

muezete mi prosim poradit pro kterou GPS se rozhodnout?

Diky :)
SAKULPOL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zekon 9. 7. 2006 20:25

Zdravím, já používám i-tec 339, ale dneska bych koupil Nokii. Pokud chceš GPSku nechávat v autě, má Nokia výhodu pohotovostního režimu. I-tec se ti po deseti minutách sám vypne (když není používán). Nokia se přepne do pohotovostního režimu a když se vrátíš do auta třeba za dva dny, sama se při spárování s telefonem zapne. To bohužel i-tec neumí a musíš ho vždy znova zapnout.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lives 9. 7. 2006 20:52

Ja jsem ze stejneho duvodu koupil Nokii LD-3W. Navic me lakal i fakt, ze se nabiji klasickou nabijeckou Nokia. Zklamalo me, ale tou standartni nabijeckou mysleli tu pro N70 (maly uzky jack), zatimco ja pocital s konektorem z dob N6310i, takze je potreba redukce. Jinak s GPS celkem spokojenost.
lives
Junior

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 7. 2006 21:11

Nokia LD-3W a neváhej
Lukas063
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 10. 7. 2006 05:55

Ahoj

Diky za odpovedi a rady, LD-3W je jasna :)
SAKULPOL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommaschek 18. 1. 2007 16:46

Jaká nabíječka je součástí balení? Nemám Nokii, musel bych dokupovat nějakou redukci?
tommaschek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Krokodýl 18. 1. 2007 22:53

Součástí dodávky je autonabíječka. Neznačková kvalitní nabíječka se dá ale pořídit už za 130 Kč
Krokodýl
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 19. 1. 2007 01:23

Laický dotaz. Mohl bych např. LD-3W použít s 6234 pro navigaci, ale v offline stavu ? Chci mapy jednou koupit, ale neplatit pořád stahování. Nebo to jde jenom se smrtphony ?
Nebo poraďte jiné řešení. Ale smartphonů se bráním. Nebo je lepší volba All-In-One, nebo PDA s integr. GPS a koupit mapy ?

Potřebuji navigaci pouze Praha tak 3x týdně a nechce se mi do toho vrážet tolik peněz, tak jestli nejde zkombinovat GPS modul a hloupý telefon.
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků