Výběr navigace do auta do 4000 Kč

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod 1alenka1 10. 1. 2013 11:21

Prosím o pomoc s výběrem navigace do auta. Co se týče požadavků, chtěla bych doživotní aktualizaci map zdarma (ČR i Evropy) a cenu do 4000 Kč. Bylo by fajn, kdyby navi uměla i čísla popisná. Na první pohled mě zaujaly dvě navi Garmin - Nuvi 2455 Europe Lifetime a nüvi 50 Europe Lifetime a pak MIO Spirit 497 Lifetime FULL EUROPE Lifetime. Bohužel tomu vůbec nerozumím :-(
1alenka1
Junior

Odeslat příspěvekod Vagi 10. 1. 2013 12:41

http://www.entershop.cz/mobily-pda-navi ... id=-664159

Plusy:
Čísla popisná
Průjezdní body
Upozornění na radary
Řazení do jízdních pruhů
Doživotní aktualizace map zdarma (po dobu životnosti přístroje)
Jednoduché ovládání
Výborné navigační schopnosti
5´ velký displej (480x272)
Za dané peníze dle mne nemá konkurenci.

Mínusy (pro někoho):
Nemá Bluetooth, FM transmitter a RDS-TMC.

Takže pokud tyto funkce nepotřebuješ, je NAVON N670 PLUS Lifetime jedna z možností (dle mne nej)
Bohužel v Entershopu (výborný obchod!) není navi momentálně skladem.
3.0 V6
Vagi
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 11. 1. 2013 22:35

Jaký má smysl dneska kupovat samostatnou navigaci, když tuto funkci výborně zastanou telefony od cca 5 tisíc. A umí toho mnohem více než speciální krabička na navigaci. Může mi to někdo objasnit?
Hlava mi to nebere.....
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 12. 1. 2013 13:58

Tony: kdo málo jezdí s navigací, nepochopí proč.

Vagi: souhlas.

Alenka: Mio nebrat. Drahý, naštvávací, uživatelsky nepřívětivý.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 13. 1. 2013 13:53

S-Tony píše:Jaký má smysl dneska kupovat samostatnou navigaci, když tuto funkci výborně zastanou telefony od cca 5 tisíc. A umí toho mnohem více než speciální krabička na navigaci. Může mi to někdo objasnit?
Hlava mi to nebere.....

Ber to tak, že navigaci člověk zapne a jede. U mobilů / tabletů je to malinko složitější. Nákup softwaru, instalace (co kam nahrát) možné problémy s kompatibilitou atd. což né každý zvládne. Ano, i tací lidé existují.
3.0 V6
Vagi
Junior

Odeslat příspěvekod .mtn 13. 1. 2013 22:49

S-Tony píše:Jaký má smysl dneska kupovat samostatnou navigaci, když tuto funkci výborně zastanou telefony od cca 5 tisíc. A umí toho mnohem více než speciální krabička na navigaci. Může mi to někdo objasnit?
Hlava mi to nebere.....

Ríkáš to dobře, "speciální krabička", vyrobená speciálně pro navigování. Podle toho vypadá vybavení, funkčnost, stabilita, komfort obsluhy příp. podpora výrobce. Mám několik navigací v tabletech a v telefonu ale stále jezdím s TT Go950. Zkus si položit otázku proč se F1 jezdí s formulí, když octavia combi "toho umí mnohem více", má relativně velký kufr, tempomat a senzor deště :)
Pokud ale s klukama občas vyrazíze na tříkolkách na hřiště, navigace v mobilu určitě stačí.
.mtn
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 14. 1. 2013 15:10

No tak po ČR navigaci nepotřebuju vůbec. To trefím i po slepu kamkoli. A na místa kde jezdím v lětě, tak ty trasy už mám taky v paměti. Navigaci potřebuju jen když jedu někam daleko, kde to neznám. A na to mi stačí mobil, kde mám navigaci zdarma a je dostatečně rychlá.
I když jsem neměl navigaci v mobilu, tak jsem si klasickou navigaci nikdy nepořídil.
Je to potupa s tím normálně jezdit. Copak jsem ženská :-D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 14. 1. 2013 16:43

Seš prostě borec no :-) Já navigaci používám a nestydím se za to. Už kolikrát mi pomohla.
3.0 V6
Vagi
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 1. 2013 10:21

Taky jsem nedávno s takovým co nikdy nepotřebuje navigaci jel. Stačila jedna uzavírka v Ostravě a jak debilové jsme další hodinu hledali cíl...
anonymni

Odeslat příspěvekod WolfN 5. 6. 2013 22:46

Používám něco přes rok, TomTom ONE XL2 IQroute s 4.3" displejem a hodlám jej odložit, či přenechat nějakému kolegovi z práce.
Dřív jsem míval nuvi 760 tak tři roky zpět a nějak se mi po garminovi zastesklo.
Hodně dobře, se jeví mým potřebám (romstar jsi tu?) GARMIN nuvi 40
Normálně stojí něco málo přes dva tisíce, ale dnes jak jsem dělal nákup ve vršovickém tescu, jsem se stavil nahoře v elektru a čtyřicítky mají v akci....mám nutkání do něj ač je to patrně výběhový model, za tu cenu a navíc s lifetime prostě jít, mrkněte za kolik je prodává alza, k modelům jsem v editoru připsal tesco akční cenu.
Obrázek
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rubic 6. 6. 2013 05:08

Špatná volba - neumí uložit trasu.
Garmin Nüvi 765T Lifetime, CN Europe NT 2020.20_ 3D, CN_Europe_NT_2020.20, Atlas_Czech_2012_NT_3D budovy, Adresy_CR_v2, Garmin_Express v7.5.0.0
Rubic
Junior

Odeslat příspěvekod Vagi 6. 6. 2013 09:11

Umí více průjezdních bodů na trase?
3.0 V6
Vagi
Junior

Odeslat příspěvekod WolfN 6. 6. 2013 19:35

No nic z toho nepotřebuji a na TT mi nechybí, dneska jsem ji nakonec kouipil, prostě jsem té nabídce neodolal, suprové zpracování, rychlá, funkce mi stačí a za patnáct stovek co chtít víc ne?
Téma jsem zatím k nuvi 40 nenašel tak později zkusím založit.

Koupil jsem nakonec tuto:
http://www.garmin.cz/produkty/auto-moto ... etime.html
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vagi 8. 6. 2013 10:50

Tak hlavně ať slouží k plné spokojenosti :-)
3.0 V6
Vagi
Junior

Odeslat příspěvekod WolfN 8. 6. 2013 16:02

Zatím ano, určitě lepší naž současný td tedy bývalý TomTom, popisná a orientační čísla+ lifetime ČR v ceně...myslím že dobrej kup, za patnáct stovek.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků