Navigace na geocaching, max kolem 5000

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 7. 9. 2011 19:52

Ahoj, po zjištění, že smartphone je na geocaching nepraktický (malá výdrž a krutý FUP) jsem dospěl k závěru, že by bylo lepší pořídit samostatnou GPSku. Konkrétně teď pokukuju po Dakotě 10 od Garmina, máte s ní někdo zkušenosti? Nebo byste doporučili nějakou jinou v podobné cenové hladině? Jak je na tom s podporou Geocaching.com, odolností, výdrží na baterie...? Předem díky za všechny rady :-)

EDIT: Tak jak tak na to koukám, tak bych asi radši model o trošku vyšší, ten výškoměr se u některých kešek může hodit :-) Takže... jít do Dakoty 20 nebo počkat, za kolik bude nový eTrex?
RedeeMrd
Junior

Odeslat příspěvekod unz18 9. 9. 2011 07:47

Ja bych doporucit eTrex Vista HCx, oproti dotykovkam je displej videt perfektne za vsech svetelnych podminek, ma vyssi vydrz na baterie a je i odolnejsi proti padu (hlavne displej).

Nebo bych doporucoval pockat na novy eTrex 30 (to je asi jeste lepsi volba). Novy eTrex bude pry prijimat signal satelitnich systemu: GPS (USA), Glonass (Rusko) a pry i budouciho Galileo (Evropa). A to by mne asi zvyklalo.
TT One, TT 730, G 765, G 1490 LT, FR 210, E 800, Vista HCx
unz18
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 9. 9. 2011 08:53

No, mě u toho eTrex 30 zaujala slibovaná větší výdrž, to, že displej nebude dotykový, taky považuju za plus. Galileo mě asi teda hned tak nezláká, kdo ví, kdy vůbec bude, ale jestli tam bude podporované, tak proč ne...

A nemáš nějaké tušení, kdy by se mohl objevit na trhu?
RedeeMrd
Junior

Odeslat příspěvekod unz18 12. 9. 2011 08:53

Ptal jsem se na dostupnost a pry by eTrex 30 mel byt k dispozici do tri tydnu (zacatek rijna).
TT One, TT 730, G 765, G 1490 LT, FR 210, E 800, Vista HCx
unz18
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RedeeMrd 12. 9. 2011 20:35

Super, tímto považuju téma za vyřešené, díky :)
RedeeMrd
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků