To BlaPa: Pokud jste uz udelali prohlidku tohoto primo v terenu (viz jiny thread) tak to nechte byt. Uz par dni se opet jezdi puvodni trasou a vypada to, ze to tak uz zustane. Oni totiz zbourali zastreseni silnice a zlikvidovali "kadibudky".
Ja myslim, ze lesy jsou v nejake jine vrstve nez silnice a tuto vrstvu asi MIO nekupuje pro cesko od Teleatlasu (asi aby usetrili). Zobrazi se obcas nejake snad mestske lesiky nebo co to je ve velkych mestech. To same je treba v Rakousku. Ale zkus se podivat do MIA a najdi si Nemecko. Ihned treba u ...
Po zruseni kontrol se nyni jezdi puvodni cestou pro kamiony. Viz http://maps.google.com/maps?f=d&hl=en&geocode=6860670177721047216,48.768290,16.068970%3B9834920628685528178,48.767662,16.069388&saddr=Unknown+road+%4048.768290,+16.068970&daddr=Unknown+road+%4048.767662,+16.069388+to:48...
Silnice je v mape rozdelena na dve samostatne jednosmerne vozovky. Coz neni pravda, je to uplne normalni silnice s plnou carou. http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&geocode=&q=Chvalovice&sll=49.268925,16.566675&sspn=0.007029,0.014505&ie=UTF8&ll=48.810976,16.078427&sp...
Je to posledni verze mapy z update webu MIO. Tusim ze nekdy podzimni. Pristroj je MIO C710+. Pokud budete chtit udaje presne tak pisnite (pristroj ma pujceny kolega). Jeste zkusim druheho kolegy ktery ma MIO C720 jak se mu to tvari.
Jinak je to tak, ze se jede od Prahy po D1 a ukazuje to 130. Ale j...
Tohle už moc nezáleží na výrobci lokálních map. Nějakou dobu trvá, než podklady převezme a zpracuje Tele Atlas. Potom se musí počkat, až z dat Tele Atlasu vytvoří výrobci navigací svoje mapy. A kdy je začnou prodávat.
Ja myslim, kde se to nejdrive prijevi vyrobci lokalni mapy, tedy firme CEDA. Po...
Najezd na obchvat kolem Kromerize ve smeru od Brna nefunguje v navigaci (pravdepodobne kvuli jednosmerce v navigacni mape). http://maps.google.com/maps?f=q&hl=cs&geocode=&q=Kromeriz&sll=49.210311,15.988986&sspn=0.112592,0.232086&ie=UTF8&ll=49.311302,17.376659&spn=0.00...
Obchvat obce se uz pouziva a je to super. http://maps.google.com/maps?f=q&hl=cs&geocode=&q=Vladislav&sll=49.405388,15.1159&sspn=0.028037,0.058022&ie=UTF8&ll=49.067793,14.906387&spn=0.028229,0.058022&z=14
Viz treba http://supermapy.centrum.cz/?bbox=3489460,5434530...
Mohu potvrdit. Jednou jsem vyjizdel tudy z Prahy smer Morava (byl ucpany vyjezd z Prahy na D1) a navigace me dovedla do mista byvaleho prejezdu a dnes je tam podchod pro pesi.
Na prijezdu je nova komunikace zhruba od souradnice 49°21'49.985"N, 15°37'4.614"E po souradnici 49°22'37.653"N, 15°36'40.018"E. Ale je to spise na dotaz na nejakou krajskou zpravu komunikaci.