Nový TT Home a Mapy v9O5

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kaja.kaspar 9. 3. 2013 17:26

Mají TomTom mapy již čísla popisná domů všude v ČR?
In scientio veritas
kaja.kaspar
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bastien 9. 3. 2013 18:42

ne
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod .mtn 9. 3. 2013 20:20

Mapy 905 popisná čísla obsahují, pouze pro nejnovější krabice spravované přes MyTomTom. Majitelé starších přístrojů mají bohužel smůlu.
.mtn
Junior

Odeslat příspěvekod bastien 9. 3. 2013 20:51

Via 130 (map 905) - umí navigovat na čísla popisná? Zadat mi jdou jen čísla orientační...
bastien
Junior

Odeslat příspěvekod alexk 10. 3. 2013 09:59

suprak75 píše:Upřímě řečeno mi nevadí, že kašlou na starší přístroje. Proč ale prodávají upgrade pro tyto verze, proč se chlubí bonusem 1/2 roku navíc a pak nic? Kdyby loni napsali, že po zaplacení 1000,- Kč dostanu nakonec velké kulové, tak jsem jim peníze do chřtánu neposlal. Stále doufám, že mapu ještě k dispozici dají. Dneska jsem jim na helpdesku poděkoval za zprávu, že tento týden bude, ale že je tak nějak pátek a zase nic. Napadlo mě, zda taky nezáleží na typu mapy (reakce helpdesku byla samozřejmě cílená na můj typ mapy), protože třeba celou Evropu pro staré přístroje to nabízí. Zatím chybí jen před lety prodávaná verze DeAtCh+Východní Evropa. Lidi, kterým vám upgrade nefunguje, nemáte taky náhodou tuto mapu?


Já mám úplně běžnou mapu celé Evropy, která byla běžně v navigacích 920/930 a také není stále upgrade, bohužel mám čerstvě zakoupené předplatné. Asi to je předvěst brzkého konce podpory přístrojů pod TThome.
TT930, NC 9.4, mapa WCE 9.00
alexk
Junior

Odeslat příspěvekod vilik 10. 3. 2013 10:46

Mám dva TT. 910 a 930 a doufám, že podpora, tedy výroba a distribuce map pro tyhle přístroje bude co nejdelší. Ovšem až to jednou skončí, ač skalní TomTomista, nejpíše se porozhlédnu po konkurenci. Ta nová řada je podle mého krok zpátky s mnoha omezeními, která mě nevyhovuje. No uvidíme, jak se to bude vyvíjet. ;-)
vilik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akan 10. 3. 2013 21:40

Mám dva TT 910 a 950, oba mají novou mapu od 3. 3. 2013, MapSource, QuickFix pravidelně atd.
P.S.
K rozšíření funkce Tripmaser, MediaCentre.
P.P.S.
Plánování na TYRE po celém světě podle čísel domů ať jsou jaká jsou.
Plánování podle poštovních směrovacích čísel v UK, N.
P.P.P.S.
Jezdím několikrát ročně přes D, I, F, B, N a občas do UK a I.
Nemám žádné problémy s RDS-TMC.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod Ludek L. 11. 3. 2013 10:20

Je pondelok 11.3.2013 a mne stále aktualizuje starú mapu a po nakopírovaní hlási, že moja mapa je aktuálna.
TomTom GO730T, mapa: Europe v.960.7056
TomTom GO510, mapa: Eorope 1020.9238
Ludek L.
Junior

Odeslat příspěvekod Tonny. 11. 3. 2013 10:29

Mám jedinou radu
- piš svou stížnost na Helplinku. Jejich argumentace je, že si "nikdo" jiný nestěžoval /mohu doložit/.
Komunikuji s nimi ohledně chyb služeb LIVE a bohužel, musím konstatovat, že odezva je velmi nekonkrétní, neurčitá a problém neřešící.
Jsem přesvědčený, že pouze tlak uživatelské veřejnosti je donutí něco řešit.
WAZE,
TOMTOM GO mobile na HUAWEI G510.
TOMTOM GO LIVE 825, mapa podzim 2014
/nelze aktualizovat, porucha/,navcore oficiální k XI/2014,
WC papír trojvrstvý nadvakrát přeložený :-)
Tonny.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suprak75 11. 3. 2013 16:59

Tak mně už to funguje. Jen místo verze DeAtCh+Východní Evropu to stahuje Střední Evropu + Východní Evropu, to ale vůbec nevadí = naopak jsem tím získal Italii.
suprak75
Junior

Odeslat příspěvekod Akan 11. 3. 2013 20:15

Ludek L. píše:Je pondelok 11.3.2013 a mne stále aktualizuje starú mapu a po nakopírovaní hlási, že moja mapa je aktuálna.


Postup pro Luďka

Vyvolat TT Home na obrazovku, v nápovědě vyhledat aktualizace TT Home a spustit. Bude-li tam v2.9.3.2962 je to OK. Připojit GO 730, vyčkat na nabídku QickFix a MapShare, kliknout na Aktualizovat, na roletce s nabídkou zálohování, která vyjede nad základní zobrazení kliknout OK. Vyčkat do konce zálohování, po kterém proběhne stažení QF a MS. Přejít na první stránku TT Home a kliknout na Mapu. Objeví se zobrazení s tím co je v GO a co se nabízí v TT Home On-Line. Mapu bude zřejmě nutno zakoupit, pokud již neplatí předplatné, což vidím jako nejpravděpodobnější příčinu.

P.S.
Omlouvám se za rozsáhlost návodu, nemíním tím nic zlého, ba naopak.
V nervozitě se někdy nedaří.
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod Ludek L. 11. 3. 2013 23:49

Ďakujem za návod, ale myslím, že po štyroch rokoch používania mi je to zbytočné a viem čo mám robiť a nervozita v tom nie je. Mapu mám ešte stále predplatenú. Aktualizované mám vždy všetko čo je potrebné.
TomTom GO730T, mapa: Europe v.960.7056
TomTom GO510, mapa: Eorope 1020.9238
Ludek L.
Junior

Odeslat příspěvekod Ludek L. 12. 3. 2013 11:25

Tak dnes mi konečne ponúklo novú mapu na stiahnutie a všetko prebehlo v poriadku.
TomTom GO730T, mapa: Europe v.960.7056
TomTom GO510, mapa: Eorope 1020.9238
Ludek L.
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků