nové mapy

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod micar 15. 6. 2012 06:44

zdravím .mám 4roky 8110 neměl by někdo novější mapy? dík
micar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ClonyXXL 15. 6. 2012 10:11

Já novější mapy mám 8-) . Ale to tady asi většinou všichni :-D
Stály mě 70 Euro myslím, a mám za tu cenu 2 roky aktualizací zdarma (4x ročně). Vlastně ne. Já koupil ten upgrade map hned s novou navigací s 80 % slevou! :idea:
Dobrý, ne?
ClonyXXL
Junior

Odeslat příspěvekod Drejkaa 5. 7. 2012 21:43

Jak se stahují mapy do navigonu?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 5. 7. 2012 22:49

přes ten jejich program Navigon Fresh myslím. ted nevím z hlavy. Zakoupit a nahrát skrz ten Fresh do přístroje.

je to tak těžké mrknout aspon na webovky výrobce? ? http://www.navigon.com/portal/cz/shop/addons/index.html

další možnost je to ukrást. zde stačí pogůglovat.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 5. 7. 2012 22:59

Tak krást neumím...
mám starší navigon,tak ani nevím,jestli by to šlo,no tak asi koupím novou navigaci a bude to :-D
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 5. 7. 2012 23:03

vzhledem k ceně update 99€ pro celou evropu, kde je zahrnuté 2 leté předplatné , myšlenka na zcela nový přístroj (2500 - 5000 Kč) není vůbec od věci a je konkurenceschopná, ne -li vítězná. Doporučuju Navon.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 5. 7. 2012 23:07

Něco pohledám,díky ;-)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 7. 2012 15:12

micar píše:zdravím .mám 4roky 8110 neměl by někdo novější mapy? dík

Na 8110 je upgrade SW na 8310, což udělá s navigace úplně jinou kategorii-o čemž české stránky Navigonu mlčí...a ugrade bylo i novýma mapama: http://www.navigon.com/portal/de/shop/a ... ktId=26433
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků