Navigace pod 3 tisice

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lukca123 4. 4. 2012 19:16

Zdravim,
nasel sem si 3 navigace, mezi nimiz vybiram. Jedna se o TomTom XXL IQ Routes Regional, TomTom XL 2 IQ Routes Europe a TomTom XL 2 IQ Routes Regional.
Mohl by mi nekdo rici, jake jsou mezi nimi rozdily krome rozsahu map? Maji navigace moznost zadavani polohy pomoci GPS souradnic?

Budu velmi vdecny za pripadne odpovedi.
lukca123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Akan 4. 4. 2012 20:25

Jaký je důvod pro tento výběr?

P.S.
Nedávno jsem koupil zánovní GO 750 T za 2100,- (SD 4GB Evropa).
Akan
Junior

Odeslat příspěvekod lukca123 4. 4. 2012 22:13

Ono je mi v podstate jedno, ale rikal sem si, ze TomTom je pomerne zarucena znacka. Hlavnim parametrem vyberu pro me byla cena tak max do 3000Kc + Evropa. Samozdrejme jestli by mel nekdo pro me vhodnejsiho kandidata, tak bych se rad nechal poucit.
lukca123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 4. 4. 2012 22:23

další vhodní kandidáti: mapy celé evropy, zadávání dle gps souřadnic samozřejmostí.
Navon: http://www.entershop.cz/navigace/navon- ... id=-641346 obsahuje čísla popisná v ČR (Tomto neumí žádný)

Prestigio: sám si vyberte http://www.entershop.cz/prestigio/navig ... pnc_id=126 . Liší se pouze: velikostí dsiplaye a přítomností multimedálních funkcí. nemají kompletní čísla popisná v CR jako Navon, Garmin a navigon.

Jestli to je značka pro vás neznámá, plně rozumím, není se čeho bát. odzkoušeno. % reklamací prý podobné jako u profláknutých značek. Kvalita průměrná jako jinde. Poměr výkon/cena vynikající.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukca123 5. 4. 2012 06:36

Supr. Díky moc za odkazy. Vypada to, ze objednam PRESTIGIO GeoVision 4700BT. Ma dost dobrou cenu, hodne funkci, BT atd. I kdyz i PRESTIGIO GeoVision 5700HD nevypada spatne - mozna by se hodil ten vetsi displej a rozliseni, ptz to kupuju pro otce, tak aby na to dobre videl.
S obchodem, na nez byly ty odkazy mate zkusenost? Ze bych to vzal rovnou tam.
lukca123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 5. 4. 2012 11:01

1. když pro tatíka aby viděl, těch pár stovek navíc bych obětoval a koupil 5"
2. multimediální (audio, video, BT apod. ) jsou dlouhodbě nepoužitelné. na machrování nebo použít 1x za rok dobrý, ale dlouhodbě používat je na palici. Zde naopak připlácet zbytečné.
3. S enterschopem mám velmi dobré zkušeností, 4x jsem kupovat, 5x neúplatně poradili ve světě navigací. Možná k tomu přibalí i nějaké přiblblé drobnosti-dárečky. Velitele úseku navigací znám několik leta a párkrát mi neúplatně dobře poradil. Doporučuju koupit zde.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukca123 5. 4. 2012 11:39

S tim dispayem je to pravda, ale prave tento model (5700HD) neni skaldem a po zavolani mi zdelili, ze by to mozna mohli pristi tyden mit, ale ja potrebuju mit jistotu, ze to do patku 13. budu mit. Takze nejspis objednám P4700 bez toho BT...
lukca123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 5. 4. 2012 17:27

5" udela paradu :-) pokud nemaji 5" bez Bt, vezmete 5" bohuzel s BT.

-- 05 dub 2012 18:39 --

volal sem veliteli navigaci v entershopu, jestli nema nahodou nekde zasantrocenou 1 ks 5" prestigio pro tebe, fakt nema. ale zitra mi odpovi s terminem dostupnosti. tak dam vedet.

-- 05 dub 2012 18:52 --

5" jakykoliv typ nemaji sklladem zadny ted
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukca123 5. 4. 2012 19:45

Jj prece jenom to nejakej rozdil je no..:) Ja sem tam prave taky volal a rikal mi nejakej borec, ze by to meli v utery vedet, ale ja potrebuju jistotu, ze to budu do patku mit doma, protoze by bylo docela blby davat darek opozdene...:)
Jinak diky moc za ochotu a budu s napetim cekat, co ti daji vedet.
lukca123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukca123 9. 4. 2012 21:29

Tak uz sem objednal tu 4700... Je pravda, ze by se hodil vetsi displej, ale ani nikde jinde mi nebyli schopni garantovat dodani do patku, coz pro me byl primarni pozadavek. Tak sem vzal tu 4700, u nichz by to melo byt v pohode.
Diky za vsechny rady, pomoc a ochotu. To prestigio vypada urcite lepsi nez ty TomTomy, co sem chtel puvodne.
lukca123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 9. 4. 2012 21:46

rádo se stalo. at slouží.

hi, tomtom: příběh (vy taky nebudete mít čísla popisná, ale jen příběh) : jdu si v praze k autu... doběhne mě chlapík s dodákem v ruce z 12 t nákladáku, jestli nevím kde je ta a ta firma. Tak mu říkám, že nejsem zdejší, že nevím. ale že mu můžu pomoct. na dotaz co má za navigaci, mi odpovědět že Tomtom. tak jsem mu řekl, že tomík mu je jako rozvozci nanic, když nemá čísla popisná. Vzal jsem Navon, vyhledal ulici a číslo popisné a ukázal mu to v mapě, aby si to mohl nacvakat taky. pro jistotu jsme to ověřil ještě na googlemaps a igo8 v smartfonu. (Kolbenova je dlouhá a nepřehledná)

!!!! ted koukám: posílal jsem sem před pár dny příspěvek s přesným termínem dostupnosti, s tipem na koupí starší 5" navigace Prestigio s odkazem na heureku, co je to za model a kde koupit. ale není tu. neco selhalo. Pardon.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků