Navigon 40 Plus EU

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mario21 21. 9. 2010 11:43

Díky za tip. Ještě jsem to tedy nezkusil, ale psal jsem na podporu. Nejdřív jsem jim psal dotaz proč Navigon Fresh nenabízí možnost nákupu aktualizací pro 40 Plus EU. Lámanou češtinou mi odpověděli, že je to pravděpodobně proto, že v přístroji aktuální mapy jsou, ale že dotaz předávají dál a mám být trpělivý. Takže jsem nezjistil nic... Poté jsem posílal opět dotaz a uvedl mezinárodní link od eki_ho s dotazem, zda mohu provést nákup odtud. Odpověď byla, že to mám zkusit. Tak uvidím. Snad kupon nějak nepropadne...
mario21
Junior

Odeslat příspěvekod sewo123 22. 9. 2010 11:31

Dobry den, sledoval jsem to vlakno, abych zjistil co me ceka, kdyz koupim Navigon 70 plus. To jsem udelal vcera, v Praze u Skody. Pristroj jsem na stance Navigon zalohoval, upgradoval software a stahnul mapy Q3/2010. Nikdo se po zadnem kuponu neptal, mam vse zdarma a stejne mi neni jasne, k cemu je ten kupon. V Quick Start Guide je na strance 24 nejaky kod, nevim co s tim, co vlastne znamena ta 30 denni lhuta. Kdyz mam ted mapy Q3 pak kdyz budou mapy Q4 uz asi bude po lhute. 8-S
sewo123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2010 14:27

Ten kupón je na to aby jsi mohl mít upgrade map na 2 roky za 20%.Upgrade který jsi dělal teď na aktuální mapy je zdarma.
anonymni

Odeslat příspěvekod sewo123 22. 9. 2010 16:28

PaulZ píše:Ten kupón je na to aby jsi mohl mít upgrade map na 2 roky za 20%.Upgrade který jsi dělal teď na aktuální mapy je zdarma.


OK, diky za odpoved, ale stejne neni mi jasne, zda je tim kuponem kod na strance 24 Quick Star Guide, nebo kupon v baleni proste neni. A druha vec je, jak mam rozumet te 30 denni lhute, ceho se to tyka. Jak to rozumi ostatni uzivatele? Dekuji.
sewo123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 9. 2010 18:22

V 30 denní lhůtě od prvního zapnutí si můžeš aktualizovat mapy+použít slevu na předplatné map pokud tam je.
anonymni

Odeslat příspěvekod HoJo 22. 9. 2010 18:47

S tou třicetidenní lhůtou se to má tak, že to je od prvního načtení GPS satelitů. Ze satelitů se načte čas. Při zapnutí někde mimo dosah satelitů (v budově) se nedá určit čas toho zapnutí.
HoJo
Junior

Odeslat příspěvekod sewo123 22. 9. 2010 22:57

Dekuji, a jeste ten kupon, je to to cislo v prirucce? :shock:
sewo123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod warhead_cz 23. 9. 2010 07:29

nevim jak u novych ale u starych to bylo v takove zlutoorandzove knizecce ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sewo123 23. 9. 2010 18:56

Pripomenu, ze mam Navigon 70 Plus. Jsem z toho nakupu dost zoufaly. Nemohu uplatnit slevu na dvouletou aktualizaci map. Na strance navigon.com me kod neberou a odesilaji do programu Navigon Fresh, kde v sekci Obchod je Nakupni kosik sedivy a neaktivni a je napis, ze Vase mapy jsou aktualni.
Kdyz jsem se obratil na Support, nejaky odpovidaci robot treti den porad opakuje -
"Slevový kupón pro "FreshMaps" 80% uplatníte pod souborem "Fresh Obchod" v Navigon Fresh. Při otevření Navigon Fresh vyberte země a jazyk a poté zadáte "Fresh Maps" za plnou cenu, vložíte do košíku a uplatněte kupón. Jakmile se cena zredukuje na 19,95 EUR dokončete objednávku. Poté klikněte na "Stážení Mapy a Služby" a provedete download".
A to je to, co nefunguje. Nevim, co s tim, samotny pristroj funguje perfektne, ale slibene aktualizace map po dobu 2 let se slevou asi nebudou. Mam to vratit??
sewo123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 9. 2010 19:47

Jen otázka verzi Navigon fresh máš kterou, je to aktuální 3.2.0?
anonymni

Odeslat příspěvekod sewo123 23. 9. 2010 19:58

Vcera jsem to stahoval, 3.2.0. (build 245). Ja to vse popisuji kvuli dalsim zajemcum o Navigon, 40 nebo 70, abychom zjistili, proc to nejde (aplikace slevy). Mimochodem nejak se nam odmlcel mario21, ktery to vlakno zacal a jak jsem to precetl jeste jednou, mel naprosto stejny problem jako ja. Rad bych vedel, jak dopadl. Uz ted ale vim, ze support maji mizerny. Je to skoda, samotna navigace je skvela.
sewo123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eki_ 23. 9. 2010 20:27

Nemohlo sa stať, že si tú tvoju navi kúpil pred tebou iný zákazník, použil kód, skopíroval si SD kartu a vrátil navi do obchodu? Potom by mu zostala 2 ročná aktualizácia s navigačným softom (použiteľným v ľubovoľnom WinCE zariadení) a tebe nefunkčný (už použitý) kód. Raz som o tomto čítal v súvislosti s TomTomom.
- TomTom GO 950 Traffic, Navcore 9.430, Europe 890.4222
eki_
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sewo123 23. 9. 2010 20:51

Doufam ze ne, koupil jsem to u FotoSkody ve Vodickove ulici a krabice byla zabalena ve folii.
Navic v programu Navigon Fresh vubec nejde FreshShop, je tam pouze informace: "Pro Vas pristroj nejsou momentalnie dostupne zadne aktualizace" a v uvodnim textu Freshshopu me odesilaji s dalsimi nakupy do Navigon.com, kde pri pokusu o uplatneni slevy me odesilaji do Freshshopu v programu Navigon Fresh. Hlava 22 nebo cistej komunismus v praxi. Uz me stvou, zitra to vratim!
sewo123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod warhead_cz 24. 9. 2010 07:06

Sleva se vzdy uplatnuje v Navigon Fresh to je normalni, jinak problemy se sem tam stavaji, jde to hrave vyresit s podporou Navigonu, takze tak 2 dny mailovani a je pokoj vetsinou ;-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zubr123 24. 9. 2010 07:15

Pokud prošvihneš 30 denní lhůtu, nebo někdo zneužil Tvůj kupon, máš tuto možnost
Kód: Vybrat vše
http://www.alza.cz/navigon-mobilenavigator-7-symbian-d129447.htm


-- 24. 9. 2010 08:48 --

Já jsem kupoval Navigon již před téměř 2 roky, žádné problémy jsem neměl a tak se ani nepamatuji jak jsem to prováděl. Zkusil jsem proto jak se tam dostanu.
1) Po koupi je nutno navigaci zaregistrovat. Toto nemá nic společného se slevovým kuponem.
2) Jakmile je navigace zaregistrovaná, tak v NavigonFresh kliknu na "Shop Fresh" zobrazí se dotaz, kde zadám svoji mail adresu a heslo, které jsem zadal při registraci. V dalším okně se mě zobrazi nabídka, kde si kliknu na "Koupit nyni" u NAVIGON FreshMaps EU44. V dalším okně "vložit do nákupního košíku". Po odkliknutí se zobrazí seznam co je v košíku s cenou 99 euro a pod tím je kolonka "Uplatnit poukaz". Zde je nutno vyplnit slevový kód a dokončit objednávku.
Zubr123
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků