Navigon 8410 aktualizace sw na 7.5.9 nejsou myroutes

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Radomir Drda 22. 5. 2010 20:38

ahoj, po aktulizaci 8410 na 7.5.9 a q2/2010 nevidim nikde my routes

stalo se to nekomu?
Radomir Drda
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 5. 2010 10:24

Radomir Drda píše:ahoj, po aktulizaci 8410 na 7.5.9 a q2/2010 nevidim nikde my routes

stalo se to nekomu?

A nezměnilo se pouze nastavení aby to ukazovalo pouze jednu trasu?A na více tras se to pouze změní v nastavení?
anonymni

Odeslat příspěvekod Radomir Drda 23. 5. 2010 13:48

no já to právě nemůžu v nastavení najít... a taky bych řekl že GPS ma horší příjem
Radomir Drda
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 5. 2010 17:05

Radomir Drda píše:no já to právě nemůžu v nastavení najít... a taky bych řekl že GPS ma horší příjem

Ono zas přímo v nastaveních to myslím není-pouze když zadáš trasu s jedním bodem tak se tam ukáže zda chceš jednu trasu nebo tzv.my routes/co je nastavené je prosvícené/.Pokud zadáš trasu s více body tak se tam tento výběr neukáže-při více bodech se vždy ukáže pouze jedna trasa.
anonymni

Odeslat příspěvekod Radomir Drda 23. 5. 2010 17:58

právě ze v 7.5.3 to fungoje jak má i s mapu q2/2010 ale v 7.5.9 to nejde - tlacitko dam vubec neni - trasu nenabine

nevite někdo jestli maji nějakou technickou podporu?
(email)
Radomir Drda
Junior

Odeslat příspěvekod Marek.P 26. 5. 2010 09:30

Technickou podporu maji.Kontakt je na jejich strankach.
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Radomir Drda 26. 5. 2010 10:42

hodnotna odpoved dik moc já tam ale nasel jen telefon
Radomir Drda
Junior

Odeslat příspěvekod Marek.P 27. 5. 2010 05:20

Kdo hleda najde!Kontak je -support.cz@navigon.com.
Mluv pravdu a tak zmateš a uvedeš do rozpaků své odpůrce.
Marek.P
Junior

Odeslat příspěvekod Radomir Drda 27. 5. 2010 08:16

dik moc a kde to tam je nenasel jsem to porad, ale jeste jednou dik
Radomir Drda
Junior

Odeslat příspěvekod DEPE1 2. 8. 2010 17:28

Ahoj,
už jsi to vyřešil, já mám ten samý problém, po aktualizaci na 7.5.9 nemám my routes. Psal jsem na technickou podporu, ale zatím žádná odpověď, jestli máš telefon na technickou podporu pls napiš.
DEPE1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zubr123 3. 8. 2010 07:06

Zadej "Novy cil" a nějakou cílovou adresu, "Spustit navigaci", po detekci GPS se na okamžik zobrazí okno, kde je volba MyRoutes a následně se zobrazí navržená trasa. Vlevo dole klikni na šipku zpět a tím se vrátíš do okna, kde je volba MyRoutes. Tato volba je dost maskovaná. Taky jsem to již několikrát hledal.
Jinak verzi 7.5.9 používám již pár měsíců, ale teprve před pár dny jsem s překvapením zjistil, že zde funguje navigace na číslo popisné. Jen nechápu, proč se uvádí že toto umí jen Garmin a poněkud složitě iGO. Přitom Navigon se tím nechlubí nebo jsem tuto zprávu přehlédl ?
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod DEPE1 5. 8. 2010 07:50

Zubr123 píše:Zadej "Novy cil" a nějakou cílovou adresu, "Spustit navigaci", po detekci GPS se na okamžik zobrazí okno, kde je volba MyRoutes a následně se zobrazí navržená trasa. Vlevo dole klikni na šipku zpět a tím se vrátíš do okna, kde je volba MyRoutes. Tato volba je dost maskovaná. Taky jsem to již několikrát hledal.
Jinak verzi 7.5.9 používám již pár měsíců, ale teprve před pár dny jsem s překvapením zjistil, že zde funguje navigace na číslo popisné. Jen nechápu, proč se uvádí že toto umí jen Garmin a poněkud složitě iGO. Přitom Navigon se tím nechlubí nebo jsem tuto zprávu přehlédl ?


Díky za radu, hned jsem to byl zkusit, ale když se šipkou vrátím zpět podle tvého návodu, tak tam MyRoutes nemám, mám tam ikonu zaparkovat, info, spustit navigaci. Mám to vyfoceno, ale fotka sem nejde vložit, napiš mi pls na E.mail : depe1@seznam.cz a já Ti pošlu tu fotku. A s těma číslama popisnýma máš pravdu, zkoušel jsem vyhledat 12 míst kam jezdím a všechny navigovala přímo na číslo popisné, minulou navigaci jsem měl MIO 505 spirit a tá nenašla ani jedno číslo popisné. Zatím navigon super, pokud ještě doladím ten MyRoutes tak to nebude mít chybu.
DEPE1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod warhead_cz 5. 8. 2010 08:17

Kdyz cisla popisna zapracoval navteq tak je logicke, ze je pri nejake verzi dostane i Navigon :-)
Navigace - všechny
PC - 5200+,m2n-sli,4g,460gtx a dalši
wagen - dfensovo vysnena doslova
warhead_cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zubr123 5. 8. 2010 19:35

Další možnosti jak změnit nastaveni
1) "Moje Cile" - "Oblibene" - vybrat ulozeny cil a po potvrzeni se má zobrazit okno, kde jsou uvedeny podrobnosti cile a vpravo má být zhora dolů Zaparkovat, Aktivovat MyRoutes a Spustit navigaci.
2) Přímá editace onfiguračního souboru. Nastaveni se ukladá do souboru UserSettings.xml v adresáři MN Settings
řádek <AlternativeRoute>1 znamená zapnuti MyRoutes
V mojí navigaci, ale tento adresář není normálně dostupný z PC. Dostanu se do něj např. TotalCommanderem z navigace (používám unlock).

Pokud to nechodí, je asi nakopnutý program, zkusil bych znovu přehrát program (upgrade).
Ještě jedno upozornění, já provozuji verzi 7.5.9 v navigacích 6310 a starší 4310. Tam to chodí bez problémů. Je klidně možné, že v 8410 je tato volba skrytá ještě někde hlouběji. Podle toho co píšeš, tam to tlačítko máš, ale pod jménem Info - co je za ním?

Ještě k těm čp. Je mi jasné že to od nějaké verze aktivují. Jen nechápu, že ani na stránkách výrobce se nedá zjistit ve kterých navigacích je tato fukce aktivní. Alespoň já jsem to nenašel.
Před pár dny jsem pomáhal s výběrem navigace a potřeboval jsem zjistit, zda to umí nové řady Navigon 40 a Navigon 70. Předpokládám že ano.
Zubr123
Junior

Odeslat příspěvekod DEPE1 6. 8. 2010 10:24

Jo přesně tak, já tam mám místo MyRoutes okno Info a na to když kliknu, tak jsou tam 2 okna zobrazit na mapě, uložit cíl a pod tím jen napsaná adresa cíle. Prošel jsem celou navigačku a nikde MyRoutes není. Už to tady řešil Radomír Drda ten samý problém, ale nenapsal jak dopadl.
DEPE1
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků