Geocaching na Samsung Omnia II. (i8000)

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod drtiKOM 19. 3. 2010 20:40

Ahoj, rád bych pouzival svoje PDA Samsung Omnia II. (i800) s WM 6.5 pro Geocaching.
Může mi někdo světa znalý doporucit co bych si mel sehnat za mapy a soft pro Geocaching nejlepe v ceskem jazyce? Mam stazenou navigaci iGO_8.3.4.102680_CZ-SK_WVGA, staci jen tohle? Je interni GPS vhodna pro Geocaching, je dost přesná?!
Diky za vase rady a cas...
Case: Zalman Z3 se Seasonic Energy Knight SS-500ET | MB: MSI B85-G41 PC Mate - Intel B85 | CPU: Intel Core i5-4460 | GPU: GIGABYTE GTX 750 Ti OC 2GB | RAM: Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR3 1600 | HDD: Samsung SSD 750 EVO - 250GB
drtiKOM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ananta 23. 3. 2010 10:40

Probůh, proč pro geocaching vektorová navigace???
Snad rastry, ne, třeba SmartMaps, TourNavigator, apod. Já používám SM (na HD2, rozběhal jsem si tam i digitální kompas, jsem plně spokojen (tím se mi trochu anulovalo, že Qualcomm neumí vypnout statickou navigaci). U Omnie II jsem to zkoušel chvilku také, když jsem se mezi těmihle dvěma přístroji rozhodoval a vše ok, kdyby se ukázala GPSka jako necitlivá (třeba při horších povětrnostních podmínkách), doporučuji externí GPSku, třeba Qstarz, ať je to už rovnou bez kompromisů;-)
ananta

Odeslat příspěvekod Tazz1 22. 6. 2010 18:02

Já používám na Své Omnii Pro GCzII a naprostá spokojenost. Stejně jako s výkonem GPS.
mobil Huawei P30 Pro, tablet Huawei Mediapad M5 8,4 WiFi
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Marss 24. 5. 2011 22:38

Hele lidi mam problem,sice jinej,ale potrebuju radu,mam normalni zaklad pamet 8 gb,ale jak to pripojim na USB a chci jsi tam hodit nejakou tu hudbu,tak tam mam jen 89,5 mb...??? nechapu to? potřebuju poradit jak na to,aby tam bylo plných 8 gb diki moc :) ;-)
Marss
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků