Sygic McGuider 7.7

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zekon 22. 3. 2009 13:43

Nokia Mapy nejsou špatné, ale když už, tak rovnou Nokia Mapy III.
R.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van dyk 22. 3. 2009 21:06

Ale pořád se za ty licence u Nokie dost platí, když si koupim TomToma či McGuidera tak to mám už napořád (je teda fakt že bez aktualizace), u mě hraje asi roli ta cena a to že od toho neočekávám žádný zázraky, jen aby dobře vedla a netahala mě přes nějaký uličky, když to jde rychlejš po silnici první třídy :-) (to se mi občas stalo ikdyž byla zadaná nejrychlejší trasa), na druhou stranu jsem o McGuideru slyšel to samý :hm
Ach jo, bude to pro mě dilema, ale snad se rozhodnu správně, ještě určitě počkám na vaše názory, abych se nepřehmát ;-)
Ale pořád nevim přesně co obnáší aktualizace těch mapových podkladů, znamená to (ted se asi blbě zeptám), že tam přibudou "nově" postavený silnice, či že tam nějaký prostě chyběj?
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 22. 3. 2009 21:41

van dyk:
zapomněl jsem, jaké máš vlastně dilema a nepotřehl jsem, v čem chceš ted radit.

Aktualizace mapových podkladu (Tomto,, Igo, Sygic, Garmin, cokolif:_): máš v zařízení soubory s programem a mapami, které pocházejí z urrčité doby. Ty tam fyzicky můžeš mít a používat je třeba i v duchodu. Výrobce vydává aktualizované mapy řekněme jednou za 1/4 roku. díky neustálým změnám v dopravě ty tvoje staré se stávajíjí čím dál víc neaktuálními. A jednou uznáš za vhodné, že už tě serou, jak spousta věcí za x projetých kilometrů je jinak než v mapách. Nejde o nic fatálního, máš svůj mozek a aktuální změny na vozovce ti docvaknou. Ale chybějící přivaděč třeba dokáže pokazit den:-). A ty se jednou nasereš a rozhodneš se aktualizovat mapy. někdo má roční předplatné (tomtom, kdyžtak opravte), někdo jednorázový nákup nových map (Igo), někdo jednorázovku nebo třeba na přístroj doživotní aktuliazaci (garmin, kdyžtak opravte tvrzení). Vždy za poplatek! Někdo zdarma "si vypůjčí " nelegálně na netu.

Pokud nemám paušál, aktualizovat mapy jednou za rok až dva si myslím stačí.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van dyk 24. 3. 2009 22:03

Ok, díkes za pomoc ;-)
Tak v mém případě, by ste se rozhodli pro TomTom Navigator 6 nebo McGuider?
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 24. 3. 2009 23:55

mcguider kvili ceně. při ceně ekvivalent Tomtomu raději garmin!!! a i ten navigon vypadá pěkně. Tomtom jsou podle mě vyhozené peníze. za ty samé peníze nabízí mín než garmin a případně Navigon.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van dyk 28. 3. 2009 14:57

Podporuje tato aplikace otočení dispeje?U Nokia Maps to nejde, což je taky škoda :-]
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zekon 28. 3. 2009 15:06

VD: ano. Podporuje.
R.

edit: když se pořádně podíváš, zjistíš, že už se to zde řešilo.
Zekon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van dyk 28. 3. 2009 15:26

jj, našel sem to, sorry, příště pohledám víc ;-)
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 29. 3. 2009 16:08

A ještě jeden dotaz. Taky se při spuštění aplikace, připojí k síti jako je to u Nokia Maps?
Tam je to jen na pár sekund.
Myslim, že do McGuidera brzo pujdu :-)
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 10. 5. 2009 14:24

^^
Tak už ho vlastnim.Chvilku mi teda trvalo, než sem se rozhoupal, ale nakonec to vyhrál právě Sygic.
Ještě sem ho ani nevyzkoušel na ostro, pač sme měli odjed na dovču a kykslo nám bohužel auto, takže ve středu, když to dopadne, tak novou navigačku prubneme. :-)
Jediný na co bych se ted rád zeptal, je to, jestli jde u 6210Navi nějak změnit (v nastavení jsem to nenašel), spouštění navigace.Jde o to že NokiaMaps se spouštěli hvězdičkou a já právě nemůžu přijít na to, abych právě tou hvězdičkou spouštěl McGuidera.A vůbec mi hlavně stará navigace nejde odinstalovat.Pořád mi tedy straší ve founu.
Ještě jeden dotaz.
Je možné nějak McGuidera zálohovat?Nebo když mi třeba vyhoří uplně telefon, zůstává to na kartě?
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 29. 5. 2009 13:03

Ahojte,
ví někdo, jak se odstraňují oblíbené položky v Sygicu?Nějak na to totiž nemohu přijít :-]
Díkes
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 30. 5. 2009 20:27

cesta z Prahy na jih,me dnes dost namíchla!Několikrát během cesty mi navigace spadla.Z ničeho nic to hodí hlášku Ex...error (ted vám nepovím přesně to slovo,ale uz tu někde padlo:-) )
Čím by to mohlo být?Je to na reklamaci?
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 31. 5. 2009 20:56

:grr:
tak a dneska mi došla trpělivost!!!!Samozřejmě si to frčim po Praze do Kbel z Chodova a co čert nechtěl tak opět (jen v Praze), Extented error!!!!A to několikrát za sebou, prostě spadne, ja ji nahodim objevi se mapa a bum!!!!No jasná věc, že sem tu správnou odbočku minul >:-(
Připadá mi že padá ve větších městech bo co, ale to asi nemá vliv, když ji hned po spuštěni vlezu do menu, tak to je v poho, hlasová běhá, ale jen pustim map tak Error!!!
A fakt mě to štve, budu ji muset reklamovat, tedy pokud mi to vezmou a neni chyba někde jinde :-\
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod van dyk 2. 6. 2009 13:44

mám pocit, že to hodí tuto hlášku "unexpected error"
van dyk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ready 14. 6. 2009 08:55

Mám úplně ten samý problém. Jel jsem v neznámém terénu po kruháči a čekal na pokyn, kde mám vyjet, jenže mi to začalo pořád padat. Musel jsem ho projet snad 3x dokola a nakonec jsem si stejně musel tipnout ten správný výjezd, naštěstí dobře. Pokud by někdo přišel na to, jak to odstranit, byla by to dobrá navigace.
Ready
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků