Nokia LD-4W vypnutí statické navigace

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod killerGBU 8. 11. 2007 14:56

Ahoj,
už se někomu povedlo vypnout statickou navigaci na Nokii LD-4W?
killerGBU
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kopacek 8. 11. 2007 19:16

Používám LD-4W pro turistiku (nikoliv geocaching) a GPSka reaguje i na velmi pomalé pohyby v řádu cca 1km/h. To se mně zdá naprosto dostatečné a dokonce si myslím, že statická navigace není u této GPSky zapnutá, rozhodně pro turistiku je nastavení "z výroby" vyhovující.
Jinak velká spokojenost, skvělý design (neuvěřitelně skladná), odolnost proti dešti (vyzkoušeno v praxi) a perfektní citlivost příjmu signálu.
htc TyTN II Kaiser, Nokia E90
kopacek
Junior

Odeslat příspěvekod killerGBU 8. 11. 2007 20:20

tak to je dobrá zpráva. Jako rezervu jsem měl Evolve, ale ta je díky solárnímu panelu o hodně větší. U téhle nokie se mi právě líbí ta skladnost. Mám HTC herald s WM6 a nehce se mi jen kvůli GPS kupovat nové zařízení, které mi vlasně nepřinese skoro nic navíc (až na tu GPS).

POkud GPS reaguje i navelmi malé pohyby, tak je dost použitelná i pro Geocaching, který mi připadá docela zábavný.

Mám starou GPS ještě se sifr I nebo II. Do auta vyhovují, ale na turistiku docela tragédie, protože ji nemohu mít ani v kapse
killerGBU
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xamm 10. 12. 2007 23:55

Staticka navigacia je u 4W vypnuta.Takze je to o.k.
xamm
Junior

Odeslat příspěvekod P800 11. 12. 2007 00:43

killerGBU píše:Ahoj,
už se někomu povedlo vypnout statickou navigaci na Nokii LD-4W?W/quote]

http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=113613
P800
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romantik66 17. 12. 2007 09:38

Nazdar..Kupil som garmin mobile xt a nainstaloval pripojil som modul gps nokia a ukazuje mi poziciu 1,1 km od bodu kde som..Skusal som aj reset modulu ale nepomaha..V Garmine povedali vraj to nechodi dobre s gps od nokie..Nokia 6120 classic..Nevie mi nahodou niekto poradit?
romantik66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jery2 23. 12. 2007 12:51

romantik66 píše:Nazdar..Kupil som garmin mobile xt a nainstaloval pripojil som modul gps nokia a ukazuje mi poziciu 1,1 km od bodu kde som..Skusal som aj reset modulu ale nepomaha..V Garmine povedali vraj to nechodi dobre s gps od nokie..Nokia 6120 classic..Nevie mi nahodou niekto poradit?


http://www.symbianforum.cz/viewtopic.ph ... &start=140
Jery2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jiří Kuruc 28. 12. 2007 15:51

Jak uvedl P800, LD-4W nemá statickou aktivovanou tak ji netřeba deaktivovat :-)
Jiří Kuruc
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků