Asus A639 nebo A696? (Nebo Mio P550, P560)

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jirka246 7. 11. 2007 23:50

Zdravim,

uvazuji nad koupi GPS + Tomtom navigator 6, jde mi zejmena o navigaci do auta. Chtel jsem se zeptat na nasledujici veci:

1. Nevidim vyhodu v jednoucelove GPS (krome moznosti prijmat zatim nefungujici TMC-RDS) => volim proto univerzalnejsi reseni PDA s GPS modulem.

2. Z pomerne siroke nabidky jsem vybral 4 modely: Asus A639, A696, Mio P550, P560. Nabidkou funkci mi prijdou podobne, pozitivni odezvou ve forech a recenzemi take.

3. Tchan ma starsi ASUS a je s nim spokojeny => volim radsi ASUS (pomuze mi s nastavenim).

4. Rozdily mezi A639 a A696:
* A696 komunikuje pomoci SIR a je mensi, 256 MB flash ROM.
* A639 - 1GB flash ROM
Zda se mi rozumnejsi vetsi pamet, cili A639.

Mimo navigaci to chci pouzivat ke sledovani filmu v aute (z USB flashky).

Chtel jsem Vas poprosit o vas nazor pripadne spokojenost s modelem A639...

Diky moc za pomoc.
Jirka246
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XMike1 8. 11. 2007 05:58

Len taká poznámka, na cz stránkach asusu som nenašiel údaj, že by to malo USB host (podmienka, aby si k tomu vedel pomocou nejakého kábliku pripojiť USB kľúč). Ak to má, tak je to v poriadku, ale ak nie, tak filmy potom jedine nahrať na kartu alebo do ROM.
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cmon 12. 11. 2007 13:33

XMike1 píše:Len taká poznámka, na cz stránkach asusu som nenašiel údaj, že by to malo USB host (podmienka, aby si k tomu vedel pomocou nejakého kábliku pripojiť USB kľúč). Ak to má, tak je to v poriadku, ale ak nie, tak filmy potom jedine nahrať na kartu alebo do ROM. /quote]


ASUS 639 nema USB host, takze USB kluc k nemu nepripojis. Dokaze vsak fungovat ako citacka kariet alebo externy flash disk. Kedze ma zabudovanu 1GB flashku filmy si tam hodis z PC cez BT alebo kabel. Ja ho mam a som spokojny.
cmon
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků