Problém se spojením GPS přes BT

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vlk 31. 8. 2007 09:31

Mám Wizu 100 (MDA Vario), Tomtom soft a externí GPS přijímač. Na MDA zapnu BT, vyhledám GPS, zadám párovací kód a porty, ale GPS se nepřipojí... Poradí mi někdo? Díky.
Vlk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 31. 8. 2007 15:02

Nedavno jsme neco podobneho resili, tak se podivej, jestli Ti to nejak nepomuze.

http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... hlight=gps
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alexxx 31. 8. 2007 15:45

A nemáš nahodou BT model od Nokie jsou s tím docela problémy když ho chce člověk připojit k windows mobile zařízení
...Vy se mi smějete že jsem jiný???...
...Já se směju vám že jste všichni stejný!!!...
alexxx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jerry 31. 8. 2007 21:58

alexxx píše:A nemáš nahodou BT model od Nokie jsou s tím docela problémy když ho chce člověk připojit k windows mobile zařízeníz/quote]

S nokiackou GPS jsem mel fatalni problemy (pady spojeni behem nekolika minut) i u telefonu Siemens (S65, SK65, S75) a nekterych SonyEricssonu bez OS (K750i). Z pohledu kompatibility trochu problematicky vyrobek. :wink:
Jerry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlk75 2. 9. 2007 14:24

Mám GPS Evermore, tak to snad nebude problém...
vlk75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jackbrno 8. 9. 2007 09:44

Jerry píše:
alexxx píše:A nemáš nahodou BT model od Nokie jsou s tím docela problémy když ho chce člověk připojit k windows mobile zařízeníz/quote]
S nokiackou GPS jsem mel fatalni problemy (pady spojeni behem nekolika minut) i u telefonu Siemens (S65, SK65, S75) a nekterych SonyEricssonu bez OS (K750i). Z pohledu kompatibility trochu problematicky vyrobek. :wink:


LD-3W používám k plné spokojenosti se SE D750i a prográmkem "navigami". Problém ve spojení se SE bývá v tom případě, pokud používaná java aplikace neumožňuje trvalé rzovícení podsvětlení a skáče tam nějaký spořič. Potom se BT spojení přerušuje. Ale s navigami funguje perfektně.
jackbrno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mancuso 19. 10. 2007 10:28

problém je triviální, protože se zařízení nehlásí jako navigace, tak ji jako navigaci nepozná. Do názvu zařízení při spárování napiš GPS + cokoliv a pojede jako z praku
mancuso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kodl 20. 10. 2007 14:30

vlk: a navigace se nepřipojí ani když spustíš TomToma? Možná hloupý dotaz, ale vzpomínám na svoje začátky, kdy jsem řešil, proč GPS bliká stále modře a nemůže najít vario, které ji vidělo. Když jsem spustil iGO, Vario GPSku našlo prakticky okamžitě...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků