GPS Becker Traffic Asssist 7934

Navigační aplikace, samostatné přístroje pro navigaci, mobilní i jiné mapy

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dave_no 9. 1. 2007 19:56

Dobry den, mame GPS navigace Becker Traffic Assist Highspeed 7934. Mate s timto pristrojem nejaky zkusenosti? A taky se chcu zeptat jestli jde pridat/stahnout mapu Italie (ktera chybi), pripadne kde se to da stahnout? Diky
dave_no
Junior

Odeslat příspěvekod jarkn 15. 1. 2007 23:37

jarkn
Junior

Odeslat příspěvekod GPSblog 18. 1. 2007 13:45

Nemám skúsenosti priamo z BTA HighSpeed, ale testoval som Becker Traffic Assist. Najväčším mínusom zariadenia bola rýchlosť, čo by v modeli HighSpeed malo byť vyriešené a potom slabšie mapy Slovenska. Inak Good :wink:
GPSblog
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dave_no 21. 1. 2007 17:25

Bohuzel pribalovy DVD nemam, mam jen samotny pristroj. Co se tyce rychlosti, myslim si ze to je v pohode, malicko se to seka ale da se to skousnout. Ted jsme jeli do Italie a prave mapu Italie tam nemame. Pres Rakousko to bylo nic moc, protoze obcas jsme podle navigace jeli lesem pritom tam byla silnice. Chtelo by to aktualni mapy, nemate nekdo, nebo nevite kde se daj sehnat?
dave_no
Junior

Odeslat příspěvekod koddet 22. 2. 2007 20:58

Máme ve firmě tuto navigaci. V základu opravdu nebyla nahrána mapa Itálie, nahrál jsem ji z přiloženého DVD (které vám zřejmě nedali). Map je na DVD několik verzí, nebo komplet celá evropa ale ta se zase nevejde na přiloženou 1 GB kartu. Doporučuju seřvat prodejce a pokud to nezabere, tak si DVD sehnat jinde (u mě :-) )

Na internetu jsem našel pár tipů na vylepšení (nic převratného), zejména vylepšení barev map. V případě zájmu dodám odkazy.
koddet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jarkn 22. 2. 2007 21:52

No, tak treba zvozit od toho co si to kupoval. V nerozbalenej krabici sa nachadza vsetko potrebne vratane nabijacky, drziaka a aj spominaneho DVD. DVD je najjednoduchsie si skopcit. Co sa tyka uprav, idu tam aj pokrocilejsie upravy. Napr. prehravanie DivX.
jarkn
Junior

Odeslat příspěvekod koddet 22. 2. 2007 23:46

Úprav je hodně, já jsem našel tohle a hodně tipů a triků je i tady. Celé fórum věnované navigacím Becker je zde.

Vše německy což bohužel neumím, ale spousta věcí se dá "vypozorovat".

Ještě které mapy prodávají s touto navigací.
koddet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spawnik66 24. 2. 2007 11:10

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jak podrobnou mnapu ČR máte. Mám tenhle přístroj, ale mapa je dost mizerná. Děkuji za odpověď.

spawnik@quick.cz
spawnik66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod spawnik66 24. 2. 2007 11:10

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jak podrobnou mnapu ČR máte. Mám tenhle přístroj, ale mapa je dost mizerná. Děkuji za odpověď.

spawnik@quick.cz
spawnik66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dave_no 28. 2. 2007 08:33

koddet: Psal sem ti SZ :wink:
dave_no
Junior

Odeslat příspěvekod koddet 28. 2. 2007 10:06

spawnik66: "podrobnou" a "mizerná" - je to hodně relativní

Těžko se na to odpovídá, mapa je taková jaká je. Nezkoušel jsem jinou navigaci, tak nemůžu srovnávat. Beckera v ČR používám hlavně v Praze a tam funguje dobře. Po ČR taky v pohodě, ale jenom na silnicích mezi městy, v samotných městech se musím řídit klasickou mapou.

Jestli bude nějaká aktualizace map je ve hvězdách a mám pocit že určitě ne zadarmo.
koddet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ČERT_z_Bx 30. 5. 2007 21:46

mám ji téže, získal jsem ji z ruky bez instal. céda.myslím že by nebyl problém se nějak domluvit po mejlu. smidrkal.Z@seznam.cz :D
ČERT_z_Bx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ČERT_z_Bx 30. 5. 2007 21:48

Jinak mapy č.r. jsou opravdu slabota, bral bych jinou , podrobnější všema deseti, za jakoukoliv cenu.
ČERT_z_Bx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rob2 14. 7. 2007 18:02

Rob2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ČERT_z_Bx 20. 7. 2007 19:09

tak jsem jim napsal, myslím do toho Brna, odpověď mne dost šokovala a nyni nevím co si myslet. Odepsal mi majitel firmy s tím, že mapy na dvougigové kartě sice měli, ale jen pro své zákazníky a tím to pro ně hasne. Prý podle něj firma Becker nic nevydala, :pozor2 žádné aktualizace, :potichu ale podle druhého odkazu asi ano. Myslím že jsme narazili na pirátskou distribuci, a zmíněná firma teď neví jak z toho ven. :tleskani
ČERT_z_Bx
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků